Има ли семейства....

  • 4 303
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 817
А как се доверявате на човека отсреща? Аз не бих могла..... Thinking
Как се доверяваме, ами..............то ние не се оженихме веднага като се срещнахме, така си стана случайно. Аз си имах друго гадже, и той имаше интернет клуб, тъкмо бяха станали много актуални. Та така, той нощна смяна в клуба си, а аз да му правя компания отивам.........и започнах да си чатя с момчето(сегашния ми съпруг). Много ми допадна като мислене и един ден ей така на майтап се видяхме. От тогава започна да ми се обажда,излизахме и взехме, че се харесахме  Laughing Та сега сме семейство от три години и имаме ей това малко съкровище на снимката. Ако знаете само в какви моменти ме е подкрепял и е бил до мен, но.....това е тема на друг разговор........имам чувството, че винаги съм го познавала и това го усетих още първия път когато се видяхме Wink

# 46
  • Мнения: 426
Ние се запознахме в нета. Както виждате и беб си имаме.

# 47
  • Popovo
  • Мнения: 571
И аз да се запиша и ние сме в кюпа  Mr. Green

# 48
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не сме то тия,но имаме познати които вече живеят заедно и се запознаха ч/з интернет.

# 49
  • Мнения: 1 432
При нас е фамилна обремененост Joy.ако имах о6те една сестра и тя така 6ет6е да се омъжи сигурно.С моя мъж ни запозна една приятелка ж една кръ4ма и полсе не сум си помисляла 4е 6те го сре6тна пак ,но съжсем слъ4аино ние сме си били 4атили в icq без да подозираме.След време се разбра ,а след о6те малко време се и оженихме,сега си гледаме бебока.
Сестра ми пък след няколко емсеца 4ат замина за ГЕРМАНИЯ КЪДЕТО сега гледа малката бебка с интернет ловера Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 771
И ние се запознахме в ICQ, около 1 месец си говорехме, но не много редовно, после решихме да се срещнем и така. Всъщност самото запознанство става в нета, после доверие се изисква само, за да се решиш на среща, а тя дали ще прерастне в приятелство или ще е първа и последна си е Божа работа. 

# 51
  • Мнения: 5 475
И ние се запознахме благодарение на грешен майл.  Wink
Но се видяхме още на 20 ден и вече 3 години сме заедно,а края на този месец правим първата си годишнина като семейство!  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 35 968
Две мои колежки - имат вече и деца.  Wink

# 53
  • Мнения: 337
Ние с гаджето ми(не знам кога ще сключим брак)  Crazy по Коледа в една кръчма се срещнахме и на другия ден се взехме  Grinning. На 25.12.06 правим две години, а януари и бебе ще дойде
 smile3535 smile3535 smile3535

по-горе имаше нещо за "сгаджосахме" - ми то си е това думата....... всички така казват Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 771
И ние се запознахме благодарение на грешен майл.  Wink
Абе Господ си знае работата. Гледай какви грешки стават Simple Smile

# 55
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
 Peace И ние сме в кюпа. Запознахме се в кю-то и след 5-6 месеца заживяхме заедно. И така вече 4-та година.  Laughing

# 56
  • Мнения: 14 491
И ние се запознахме благодарение на грешен майл.  Wink
Абе Господ си знае работата. Гледай какви грешки стават Simple Smile

да, ей това вече е рядкост!!! браковете по интернет никого не впечатляват вече.

# 57
  • Мнения: 1 937
браковете по интернет никого не впечатляват вече

Така е, беше интересно в началото - с ограничения достъп (за толкова стигаха парите), през модем, с гадна връзка...

И ние сме в кюпа, далечна 97 г.  Grinning

# 58
  • Мнения: 4 555
Ние от 98-ма - 99-та Simple Smile
И аз помня dial-up- а през БТК, както и висенето в компютърните зали на ФМИ  Wink

Общи условия

Активация на акаунт