Защо прави така като яде?

  • 1 120
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 619
Отначало като му поникнаха зъбките и за дъвка ми приемаше зърното на няколко пъти ,но успешно се отучихме.Какво да се прави , май всички минават по този път Hug
леееекинко се тревожа за този наближаващ период...

# 16
  • Мнения: 695
може да е от коликите newsm78 макар

# 17
  • Мнения: 180
моето бебе започна да се държи така когато ми намаля млякото преди една лактационна криза. аз и до сега по това разбирам че млякото е свършило и трябва да сменя гърдите. можеш да пробваш, като след като известно време е дърпало и извивало глава, да изцедиш с ръка и ако няма нищо, може да е свършило. продължава ли да прави така след като смениш гърдите?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 056
моето бебе започна да се държи така когато ми намаля млякото преди една лактационна криза. аз и до сега по това разбирам че млякото е свършило и трябва да сменя гърдите. можеш да пробваш, като след като известно време е дърпало и извивало глава, да изцедиш с ръка и ако няма нищо, може да е свършило. продължава ли да прави така след като смениш гърдите?



Йоли,Според мен не трябва да сменяш веднага гърдите,а да изчакаш да потече и задното мляко и тогава сменяй.А това с изцеждането с ръка не важи ,защото задното мляко потича с малко повече усилия от страна на бебето.
Когато Мариян започна да прави така не усещах много отчетливо кога точно потича това задно мляко щото той здравата беснееше,но определено след няколко минути дърпане и ръмжене започваше пак да пие с големи глътки.
Сега вече, той суче, изпива явно предното мляко, следва кратка пауза в която той само дъвче гърдата или огледа се,лапне,огледа се лапне, и след малко усещам пак как ми слиза мляко(най-вероятно задното)
Но това с времето ще започнеш да го усещаш по-ясно,иначе и аз тогава се притеснявах същото като теб,но важното е да си ЗНАЕШ, че мляко си имаш!!!
Виждам,че ти доста теми пускаш, което ме радва, щото показва че имаш желание да кърмиш и ще се радвам много да сме успели да ти помогнем!  bouquet

# 19
  • Мнения: 180

А това с изцеждането с ръка не важи

забравих да пиша че бебето е добре да суче 15-20 мин преди смяна на гърдите( в библиотеката има статия по въпроса)
но всъщност темата е пусната на 4.08. надявам се че до сега си намерила отговора, който важи за теб и бебе Grinning
късмет Laughing

Общи условия

Активация на акаунт