На каква възраст забременяхте?

  • 4 996
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 688
Първия път бях на 20 родих на 21 сега съм на 23 и ми се иска да бременея пак:)

# 31
  • Мнения: 426
На 24г.
Но все си мисля,че не са важни годините, а акъла и желанието да имаш дете. Даже и желание не чак толкова. Само желание не стига.Трябва да имаш и акъл да знаеш как се гледа дете. Не като едни мои познати дето от акъла си си плащат GSM, но нямат пари за мляко на бебето. И двамата са по на 21г.Е кажете ми като имат желание какво.

# 32
# 33
  • Мнения: 262
az na 19.be6e gre6ka,kazva se teodora i  na 28  toq mesec 6te stane na 10:)hubava gre6ka.a sin4eto  go  rodih na 29.toi ve4e e maj,na godina i po4ti  3 meseca e ve4e:)

# 34
  • Мнения: 6 390
Аз съм на 22, той на 26.Колкото пъти съм опитвала да говоря с него на тази тема, не съм успявала.Не му се слушали глупости Shocked.Иска да се върнем в БГ, което ще стане евентуално след 1-2 год.След това иска да завърша образованието си (бях студентка, задочно) което е още 4 год. отгоре, защото завърших само първи семестър, после да съм си намерила работа...Не му виждам края, а бебе кога?Само се оплаквам, ама просто исках да знам вие на каква възраст се решихте .
в ПРОФИЛА ТИ ПИшЕ 21  Wink Grinning

На 30г. забременях - друга наборка не видях  newsm78 Laughing
масово се бременее под 25г доколкото забелязах Wink
Не е важно годините - ами желанието да имаше дете  Wink
По добре и двамата да искате бебе, иначе... тъпо сама да се грижиш за него - в смисъл съпруга ти да няма желание да ти помага и да се радва с теб Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 1 937
На 24 и 27.
Въпрос на обмислено решение, приоритети и взаимно желание!

Със сигурност ще опитаме за 3-то! Grinning
Eli_cz   bouquet

# 36
  • Мнения: 65
На 33, а сега съм на 36 и вече ми е късно за второ, защото не е важно само да го родиш, а и да го изгледаш .

# 37
  • Мнения: 6 390
На 24 и 27.
Въпрос на обмислено решение, приоритети и взаимно желание!

Със сигурност ще опитаме за 3-то! Grinning
Eli_cz   bouquet
хехеххе Verdad
и ние плануваме 3.бр през 3г.  Wink  bouquet
хехехе да сме живи и здрави... пък планове много имаме  Mr. Green Hug

Иначе сме 10г. заедно с бащата, 8г сме женени - единодушно не сме тъжали за деца Wink

# 38
  • Мнения: 3 042
на 22г и на 28г.

# 39
# 40
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
26

# 41
# 42
  • София
  • Мнения: 410
На 30 забременях, а родих на 31.

# 43
  • Мнения: 7 263
Времето е когато го искате и двамата!
Конкретно с баткото бях на 29, с малкия на 33!
На 24 и 27.
Въпрос на обмислено решение, приоритети и взаимно желание!

Със сигурност ще опитаме за 3-то! Grinning
Eli_cz   bouquet



Хе хе хеееее - супер !!!
И аз планувам живот и здраве догодина трето, ще навърша 40 през април bowuu bowuu bowuu Хайде заедно да си ги гледаме.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт