"ЗАЙО-БАЙО"-ДАВАТЕ ЛИ ГО НА ДЕЦАТА?

  • 4 131
  • 42
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ!ПРЕДИ 3 ДНИ ДЕНА БЯХМЕ НА КОНСУЛТАЦИЯТА,ПОПИТАХ ПЕДИАТАРКАТА, КАКВА "ВЪЗРАСТНА" ХРАНА МОГА ДА ДАВАМ НА 1-ГОДИШНИЯ МИ СИН.ТЯ МИ ОБЯСНИ ,ПРИ ТОВА НЯКОЛКО ПЪТИ МИ ПОДЧЕРТА ДА НЕ ДАВАМ ЦАРЕВИЧНИ ПРЪЧКИ НА МАЛКИЯТ! ОБАЧЕ ВСИЧКИ МОИТЕ ПРИЯТЕЛКИ ДОРИ И С ПОМАЛКИ ДЕЦА - ДАВАТ! и АЗ ДАДОХ НА СИНА МИ ,МНОГО МУ ХАРЕСВА!!!  АКО Е БЕЗ ПОДПРАВКИ ТОГАВА КАКЪВ Е ПРОБЛЕМЪТ?

# 1
  • Мнения: 1 671
И аз давам, и много му харесва.

Само, моля те, пиши с малки букви, че големите букви са равносилни на крещене в този форум, както ще прочетеш, ако идеш http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.0

# 2
  • Мнения: 5 790
Не давам. Не виждам смисъла от даването на такива храни.

# 3
  • Мнения: 603
давам да,не виждам нищо лошо

# 4
  • Мнения: 1 999
Не давам и не мисля скоро да давам!

# 5
  • Мнения: 7 640
за момента не, понякога аз имам киселини от него,това ме притеснява

# 6
  • Мнения: 3 042
Давам, отдамвна.

# 7
  • Мнения: 82
давам и от 7 месечна

# 8
  • Мнения: 1 035
давам от царевичните пръчици на "слънчо" и  БЕСТИНИ

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Аз давам обикновени пшенични пръчици на Слънчо /или Сламчо беше/, защото са без много подправки и овкусители. Но скоро видях, че съдържат оцветител - ТАРТРАЗИН /Е102/. Прочетох, че той може да предизвика астматични атаки и уртикария при децата, а в някои страни дори е забранен. Thinking
Какво друго да давам на Коси, че да кротува поне 20-тина минути в количката? Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 467
Аз давам Слабин(което само така страшно звучи)Без подправки, мазнини и оцветители е и детето много го харесва. Също от този тип - оризови бисквити и бисквити от царевица, жито и ориз - също без подправки.Продават се в диетични магазини или в хипермаркетите.
Не смятам да давам зайо байовци, защото и на мен ми става гадно от тях! Sick Sad

# 11
  • Мнения: 8 917
От време на време - да, но сравнително рядко Peace

# 12
  • Мнения: 3 153
Аз лично не купувам и не му давам, но приятелките ми редовно носят за децата си и просто няма как да спра Ивко да си вземе по някой и друг Бай Байо.

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много рядко. Пържени са (кой знае в каква мазнина Sick); не съдържат нищо хранително, само празни калории (засищат без да имат полза за организма, а после няма интерес към плодовете и зеленчуците); съдържат много сол... мисля, че са достатъчно причините да ги отбягвам. Но децата понякога сами отиват да си вземат от някой щендер и не дават и дума да се каже да ги върнат Crazy

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Давам чат-пат откакто стана на година и половина.

Общи условия

Активация на акаунт