Отговори
  • Мнения: 7 914
Нека тази седмица е по-успешна, по-емоционална и по- слънчева за всички нас! Hug




Предишна Седмична темичка

# 1
  • Мнения: 6 390

и от мен успешна и усмихната седмичка  Hug Hug Hug


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120509.0;topicseen
и старата тема е тук  Wink

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 00:27 от Eli_cz

# 2
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И аз се вклиу4вам към пожеланията на Звезди и Ели  Hug

# 3
  • Мнения: 6 390
Цитат
40.5 градуса е достигнала максималната температура днес в Сандански, съобщиха от НИМХ.

Във Велико Търново термометрите са ударили 40.2 градуса, а в Ловеч - 40.1 градуса. В Плевен най-високата измерена температура през деня е била 39.6 градуса, 39.5 градуса - в Гоце Делчев.

В Пловдив и Русе термометрите са достигнали 39.2 градуса. За Пловдив отново е превишен рекордът за деня. Вчера там бяха измерени 38.4 градуса максимална температура.

В Кърджали и Сливен най-високата температура е достигнала 39.1 градуса, а в Пазарджик - 39 градуса.

37.2 градуса пък е максималната температура в София. Тя е само на една десета от регистрирания рекорд.

В Бургас и Варна е било съвсем малко по-хладно - съответно - 35 градуса и 33.4 градуса.
http://bulgaria.actualno.com/news_74673.html

Много жегава седмичка в БГ  Wink Crazy

# 4
  • Мнения: 2 959
Звездичката, благодарим за страхотната ни нова темичка. Hug Прекрасно начало за една още по- хубава, светла и приятна седмичка, благодарение на Теб и твойте красиви слънчогледи, дано тя е мирна, усмихната и слънчева. Заглавийцето е доста привлекателно, дано да събере много нови Момичета тук! Hug

# 5
  • Мнения: 5 183
И от мен привет и пожелания за една приятна седмица!!!

Отивам да си взема детето от Плейцентъра. Днес взвъннах на 2 обяви за работа. Изпратих и една автобиография. Остана да стискаме палци. Те тук са адски мудни. Никой за никъде не бърза, но все ще се задвижат скоро ... А и ще се запролети ... трябва да побързам, 4е лятото пък съвсем никакви ги няма  Whistling Crazy

# 6
  • Мнения: 7 430
Момичета и от мен едно пожелание - да е мирна, щастлива и прекрасна тази седмичка

В Бг-то жега, а тук вече дойде есента - днес Т-те паднаха до 17 градуса Sad

Майка, желая ти късмет Peace

Обичайте Се  Hug

# 7
  • Мнения: 7 430
ИСкам да почерпя, понеже МиШОка ми направи днес 2 месеца

ЗАповядайТЕ bowuu ..... да Ви е сладко  Hug






# 8
  • Мнения: 1 777
Дидка честито да са ти живи и здрави  bouquet
Много са сладки и двамата. Simple Smile

# 9
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
Майка, стискааме палци 3а една нова, перспективна и страхотно платена работа Hug
Дидката, честити 2 месеца на малкото ти мишле ( ти сигурна ли си, че не си родила още един Викторио, като 2 капки водичка са, да са ти винаги 3драви и усминати  Hug Heart Eyes )
*ве3ди, много обичам сльнчОгледи...страхотна пьрва страничка Hug Heart Eyes
благодаря и на Ели 3а прекрасния букет  bouquet  bouquet  bouquet
голямо па3аруване ме чака днес, ама преди това трябва да подредя у дома след малкото Crazy Crazy Crazy....до после, прекрасна седмица ви пожелавам  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Spain
  • Мнения: 3 750
добра и успешна седмица  ви пожелавам и аз !
Диде 4естито за " малкия" празник - ти продължава6 да празнува6 всеки месец Simple Smile
 МАйка успех и бързо намиране на работа ти пожелавам ! 
целувки на вси4ки
амие4е - с форума как ти остава време за подреждане ?  Wink Laughing

# 11
  • Мнения: 2 716
Успешна седмица и от мен!
Моите деца днес внезапно заминаха на село /в Пирин/, ще се приберат в четвъртък и в петък отиваме на море. Само какъв график имаме.
Радвам се на последните августовски жеги. Радвайте им се и вие. sweating

# 12
  • Мнения: 3 388
Добро утро и от мен. Да е много хубава и слънчева новата седмичка  Heart Eyes
Дидка, честито! Да те радват малките мишленца и да те даряват с много поводи за усмивки  Hug

# 13
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
амие4е - с форума как ти остава време за подреждане ?  Wink Laughing

прахосмуча и хвьрлям по едно оче, преди да отида в другата стая Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 7 914
Хайде на закуската



 Hug  bouquet

# 15
  • Мнения: 7 914
В тази нова седмична тема искам специално да кажа на Дидка, колко много си я обичкам и как прекрасно ме изненада с картичка миналата седмица и как ми стопли сърчицето с топлите си думи


ДиДОлиНКа
,
 страхотна почерпка! Hug .. и страхотен повод...  love001

Kalida,
 Hug мерси  Embarassed  bouquet ...наистина, дано да дойдат още момичета в нашата прекрасна темичка  bouquet


Maika
, стискам палци още тази седмица да си намериш страхотна работа   Flowers Four Leaf Clover


amei,
 слънчогледите са си малки слънчовци Heart Eyes Hug


ХулигАнче
,
 иии откога не си писала тук  Hug  bouquet тази седмичка по-често  bouquet

мама_знае и Pety
,
 Добре дошли!  bouquet


Eli_cz,
аз съм дала линка за старата темичка Wink Как е малката Емка Бадемка? Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 144
Разбира се че 6те е по слънчева с тия прекрасни слън4огледи от звезди4ка!!!!
еи маи4ета много не6та за хапване тая сутрин и то от хубави по хубави,нймали някои на диета?! Grinning
Дидка 4естито!  bouquetда сти живи и здрави.а моя малак Дани след 2 седм.6те стане на 2 месеца.
маика късмет!!!
а на вси4ки останали една прекрасна седми4ка!!!!!

# 17
  • Мнения: 1 860
 Добро утро, момичета!
 Да е честита новата седмичка. С много радост да я посрещнем и още толкова да я изпратим!  Hug
 
 Ние 2 дена го ударихме на мързелуване и гости. Времето вчера беше хубаво, но днес  Sad
 
 Честито ни европейско членство! Вчера казаха по новините, че така или иначе влизаме!  Heart Eyes

 Калида, фигурките като запретнах ръкави и сътворих това. Вчера се рових в темата за "Любимите торти", а днес съм решила да направя "Гараш"-тортата от сайта на Бон Апети. Ако успея ще почерпя, макар и само виртуално. Wink

 Дидка, да ти е здраво момченцето и още много двумесечия да празнувате!   bouquet А как минаха 2 месеца, все едно вчера чакахме всички добрата новина.  Blush Целувки на мишоците.

Звезди, какви са тези слънчогледи и красоти? тук ги виждам от време на време само в някой букет по магазините. Няма ги както в България. А вие къде ще празнувате годишнината?

Тали, утре ли се връщаха Вико и Мади? Успешна седмица и на вас с пожелание да запазите мира по-дълго време.

 Майка, и аз към отбора   Wink Пожелавам ти много късмет, за да намериш желаната
работа.

 На всички нови мами ДОБРЕ ДОШЛИ, на всички който не успях да спомена много целувки и да знаете, че не сме ви забравили!   bouquet

 Лека и успешна нова седмица!

# 18
  • Мнения: 7 914
danidobrinova,
значи след 2 седмици ще имаш повод да черпиш Hug

nana_cool
,
страхотни фигурки си направила..направо си   chef! smile3501 Сигурно ще се справиш отлично...  Hug  bouquet
За нашата годишнина: Мислим да си направим традия, всяка година на дата ни да ходим на някой страхотно шикозен ресторант!  Heart Eyes Mr. Green

mama B,
 къде си липсваш ни Hug

# 19
  • Мнения: 1 017
Добро утро, мили момичЕта  Hug

Не ми оставаШЕ време покрай ангини и афти миналата седмица, а като го имаШе времето, не можех а влезна във форума  Rolling Eyes

ВечЕ сме добре, на градина, позабравил е езика Гого, но се е наиграл  Hug С английския обачЕ е много по добре сега. Финския Ще го опресни бързо, надявам се...  Grinning
ВсичКи добре ли сте?

МАйчЕ, нова работа гледам, чЕ търсиШ...Късмет   bouquet

Амейката, аз докато ти видя въпроса...сигурно е късно за отговор, или???

Звезди, ти как си, мила?? НА работа ли си или романтичЕн дълъг уикенд  FlutterHug Heart Eyes Hug

Дидка, да ти е здрав и Щастлив малкия миШок. А на големия една голяма  Hug Кога заминавахте за Бг?

Моите дни са отново пълни  Grinning Работя, после с Гого и майка на разходки. Записвам го на разни следградински мероприятия...Искам да се учИ да плува, ама с неговото гърло и чЕсто боледуване...не знам. ПАк започнах да не си доспивам  Wink ВчЕра ходихме до една крепост, а в събота го качих в кануто на приятелите ми...


ПАк ме викат на среЩа. След мъничКо Ще ви навестя отново  Hug

Добре доШли на всичКи нови момичЕта  Hug  bouquet Hug
 

# 20
  • Мнения: 1 860
mama B, не съм голям спец, но спотра може да укрепи доста имунната система на Гого. И аз съм се ориентирала към плуването за Габи ( аз плувам като ютия), но ми се иска той да спортува. Гого 3 езика ли говори?

# 21
  • Мнения: 2 907
Аууу, като видях по4ерпката на Дидолинка се разтреперих. Така е, от една седмица ям само спанак и зеле  Sick, пак никакъв резултат.

Ние имахме супер уикенд. В събота бяхме на зоо с бебето, не 4е то разбра нещо, но беше хубаво за нас. За първи път видях полярна ме4ка наживо  Laughing В неделя отидохме в музей, а след това седнахме на една тераса да ядем, та аз направих изклю4ение и си позволих креместа Flammkuchen (tarte flambée) с много сирена ...Снощи се видях със стари мои приятели, прибрах се доста късно, добре 4е не излизам 4есто, понеже все още не съм нау4ила кога е добре да спра бирата - след 3тата или след 10тата  Laughing

Пожелавам супер ден на вси4ки!

# 22
  • Мнения: 6 390
Дидонке
честито   bouquet  bouquet  bouquet
Страхотен аватар, страхотна почерпка  Wink Grinning

Бобсън
радвам се че те виждам  Hug
Както Нана казва, спорта доста може да кали Гогата - ти си го знаеш де, само един глас ЗА от мен получаваш  Wink Hug

Нана
ти много вкусотии напоследък готвиш  Wink Grinning

Майка
успех и от мен   bouquet

Вчера бяхме на Гранд При Мотор ДжиПи  Wink Grinning беше супер Party Party Partyот както бях бременна не бяхме ходили, и много съм доволна  Whistling Grinning
Само дето нашите хора нищо не направиха, а Роси остана 2. зад Капироси  Crazy Mr. Green

# 23
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Вчера бяхме на Гранд При Мотор ДжиПи  Wink Grinning беше супер Party Party Partyот както бях бременна не бяхме ходили, и много съм доволна  Whistling Grinning
Само дето нашите хора нищо не направиха, а Роси остана 2. зад Капироси  Crazy Mr. Green

ти фен на Роси ли си Sick? да 3наеш как ти 3авиждам, че си гледала на живо моторите...и а3 искам, ама най - бли3ко ми е Германията....по3най, обаче как ще отидем с малкото....след 1, 2 години сигурно.....

# 24
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Амейката, аз докато ти видя въпроса...сигурно е късно за отговор, или???

мина вече, но ще се радвам да чуя професионалното ти мнение, когато имаш време да погледнеш Hug Heart Eyes
благодаря   bouquet

# 25
  • Мнения: 6 390
Цитат
ти фен на Роси ли си  Sick
Е що така бе Амейке  Grinning
Ама разбира се че съм  Party и то голям  Wink Party
Супер бесняр и дивак, много ме кефи  Heart Eyes Grinning
Не е от най-красивите... но пък е най-чаровният  Wink Party Laughing
Най голямо шоу прави  Peace дори и по време на състезанието  Wink Grinning
всъщност аз покрай него станах фен на моторите  Mr. Green преди това само Ф1 гледах Wink

# 26
# 27
  • Мнения: 3 388
Момичета ние ще си ходим в България. Снощи влязохме да правим резервацията за Испания за годишнината и Роберто намери изгодни полети до София и направо ги купи. Та така бърза нашата работа, като на шега, тъй като вече всичко бяхме планирали за Барселона. Но така пък мами, татковци, баби ...... ще са доволни. А и тези, които не са виждали мъжо, най-после ще имат тази възможност  Peace 
Вече съм информирала доста хора за пътуването и с аморето вече си знаем, че няма да се спи една седмица  Laughing  Пълна програма!  Crazy

Ще пристигнем точно за годишнината и вечерта ще сме на ресторант, мама вече организира  Wink а 4 дни след това пък тати има рожден ден. Е, само 6 дни ще сме в Бг , но пак добре, като се има предвид, че досега и толкова не можахме да намерим, за да пътуваме заедно със съпружето  Heart Eyes

Сега няма и да се налага нашите да ми пращат едни неша по приятел на чичо ми, който живее в Торино, тъй като сами ще можем да си ги вземем  Wink

... а сега продължавам с организационните списъци

# 28
  • Мнения: 7 430
Добро утро момиченца и момченца Hug

Тук вече направо си е есен - студено, дъждовно  ooooh!
Тази година много рано ни изненада хладното време - дано греша и занапред се пооправи Peace

Благодаря за милите думи за мушмуроците  bouquet

ЗвездолинКа - за мен бе удоволствие да те зарадвам Hug и се радвам, че ти е харесала картичката Mr. Green

МАма Б - радва се за ГогиТО - ще видиш колко бързо ще навакса с езика Wink
Твойта майка за кой път идва при вас newsm78
....а ние заминаваме за Бг на 9 октомври - рожденния ден на МирО Heart Eyes след 49 дни  Party

Pety - как сте вие - малките слушат ли Hug

Хулиганке, как е сладката Анабел - какво си правите вие. Wink

мама_знае - добре дошла   bouquet

danidobrinova - вие празнувате ли всеки месец като нас Wink

mystic - отдавна исках да ти кажа, че си много чаровна  Heart Eyes и това не е комплимент  Naughty като на приятел ти го казвам Peace

НАна - страхотни неща си сътворила  Peace от къде взе идея, я подскажи да не търся Wink
Готови ли сте вече за рожденния ден Hug

Ели и аз много харесвам мотОри  Wink
Само като им чуя звука и ....ухаааа  Joy
Целувки на Еммката Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 7 430
СонитКА страхотен подарък ще си направите Wink
Пожелавам ви да си прекарате една чудесна и незабравима седмица в Родината

# 30
  • Мнения: 2 907
Ах Дидолинка, из4ервих се  Embarassed Но защо ми казваш това? Ти не си ме виждала как изглеждам  Sunglasses 

Та сега излизам от нета най-после и по-късно ще вляза, защото в клюкарника се отвори една тема, която ужасно много ме вълнува  Laughing

Хайде до по-късно!

# 31
  • Мнения: 3 388
Дидолинка, благодаря ти много  Hug  сигурна съм, че ще е така в компанията на любими хора  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 959
Привети и от нас, Момичета!

Майка, успех Ти желая, дано скоро се похвалиш с намерена работа.

Дидолинке, честит Ти нов аватар. Как изкарахте на РДни?

Мама Б, лека и успешна, по- малко натоварена работна седмичка Ти желая и много приятни разходки с Гогата и Мама!

Амейката, целувки за Шокито!

Хулиганката, кога ще се пренасяте в новото жилище?

Мистик, видя ли че можеш да намериш сродни души?! Катюшката и Надеждица са на твойте вълни, дано да успеете да се разберете с Рени! А за вида Ти, наистина си красива както е казала Дидката, има нещо в излъчването Ти, от подписа съдя! Peace

Звездичката, благодаря за страхотните слънчогледи отново, ведро настроение за цялата седмица занапред дават!

Наничка, успех с Гараша!

Сонитка, страхотно решение за семейния празник сте намерили! С какво ще изненадаш днес за вечеря Роберто? Hug

Пети, добре дошла и от мен! Hug

Ели, а Бадемката беше ли с Вас вчера на Гранд При- то? newsm78

Мама Знае, радвам се че се засичаме и тук! А Ти нали си в БГ? Hug

Тали Дан, успех и късмет Ти желая таз седмичка!

Карилиус, свършили вече морската почивка? Как е малкото БТР-че Алекс? Hug

Татянка, къде изчезна с бубката- Миленка?

Зайченце, нали си на работа? Криската тръгна ли на градинката вече?

Лека и успешна нова седмичка!


# 33
  • Мнения: 1 110
Здравейте моми4ета Hug Hug Hug Hug

За съжаление морската по4ивка свърши Cry , в4ера се прибрахме. Малкото БТР си прекара страхотно, а ние сега ще си по4иваме от по4ивката с него.

Ина4е изобщо аз не се топнах в морето, 4е ми е мръсно, но рибка похапнах  chef

Направихме прощапулника на Алекс4ето и тои си хвана спринцовката която бяхме нарекли за лекар Peace

Добре дошли на вси4ки нови маи4ета  bouquet

Цунки от нас и да ми стискате палци в сряда - сутринта съм на шофиорски изпит Praynig

# 34
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Здравейте, усмихнати мами  bouquet! Нека тази и всички следващи седмички са от хубави по-хубави. Целувки на малкото рожденниче, на баткото  и на майчето им. Tada

# 35
  • Мнения: 2 959
Ирамира, добре дошла и на Теб. Успех Ти желая с Испанията след два месеца. А на кой ще оставите котарачето, на Мама ли в Пловдив?  Hug

Свети, къде се загуби напоследък? Как е в красивата Тулуза? Нали септември беше и за Теб ваканционен, ако не греша? Hug

# 36
  • Мнения: 3 388
Днес сме на диетично хапване, по заръка на съпружето  Laughing  Искал да заслабне, че да бъдел Убав в Бг ... трябвало да влезе във форма, а и нали знае там какво хапване пада, та да позаслабне сега, че да има резерви за после  Laughing ама аз лично хич не я вярвам тази работа, нали си познавам човечето  Heart Eyes  Диетично хранене приготвяме и вечеряме абсолютно здравословно, ама после се почва едно отваряне на фризери  и едно чудно вадене и папане на сладоледи, гранити и кремчета  Laughing Така или иначе, за тази вечер имаме пилешко филе на грил-тигана и зеленчуци, салата. А после, да видим ...  Wink
А всеки ден пада голямо чудене какво да се готви ... не знам ако бяхме в Канада какво щяхме да ядем / а моят мъж нали иска да ходим там, ама това е една друга тема/
Вие какво готвите, мили съфорумки?  Heart Eyes

# 37
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Елиииииииииииииии
ще се издигнеш в очита на мъжа ми с тия снимки Wink


на всички едно здрасти и приятна вечер  Hug
днес имаме work shop вечер, като се прибера ще ви досаждам пак  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 7 430

 ... не знам ако бяхме в Канада какво щяхме да ядем / а моят мъж нали иска да ходим там, ама това е една друга тема/
Вие какво готвите, мили съфорумки?  Heart Eyes


Сонитка, това не можах да го схвана newsm78
Тук храната никак не е хубава - пълна е с нитрати ooooh!

За манджората - мисля да направя ориз с гъбки и пиленце Peace

Казвам на ирамира Hug и добре завърнала се kariluis  bouquet

Целувки на Даничка Heart Eyes

Мистик, как да не съм с една червена, права коса си Wink и на сайта ви те има Hug

# 39
  • Мнения: 3 388
От снощи си имаме и баскитарата на Роберто у дома. Той нали свиреше в група, та си ми е аморе- музикантче  Heart Eyes
Сега ми е обещал да ме научи да свиря на китара, да видим кога ще дойде момента и за това  Wink

                               

# 40
  • Мнения: 3 388
Дидолинка, това имах предвид, че избора най-вероятно ще е доста по-труден, отколкото в Италия ...  Confused

# 41
  • Мнения: 7 430
Дидолинка, това имах предвид, че избора най-вероятно ще е доста по-труден, отколкото в Италия ...  Confused

....а оки, малко трудно загрявам Blush

Браво на твойто Аморе - значи някоя серенада можеш да очакваш вече Wink

# 42
  • Мнения: 3 388
Дидолинка, това имах предвид, че избора най-вероятно ще е доста по-труден, отколкото в Италия ...  Confused

....а оки, малко трудно загрявам Blush

Браво на твойто Аморе - значи някоя серенада можеш да очакваш вече Wink


Хихихи, да  Heart Eyes ще развихряме романтиката. Иначе, аморето се обади, че ще закъснее, та ето ме къде съм  Laughing

# 43
  • Мнения: 7 430
Сонитка, исках да попитам, а теб виждали ли сме те newsm78
Ако си поствала снимки, значи аз съм ги пропуснала  Wink Представям си те с дълга черна, чуплива коса - висока, с женствени черти.... newsm78

Познах ли Mr. Green

# 44
  • Мнения: 6 390
Елиииииииииииииии
ще се издигнеш в очите на мъжа ми с тия снимки Wink
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
мммм да, аз знам отдавна за него  Wink,
той ми се издигна в очите преди доста месеци  Wink Grinning когато някъде прочетох, че бил мод в моторкарски форум  Whistling Whistling Whistling Mr. Green Mr. Green

Иначе разбира се че с Емка ходим навсякъде  Wink Grinning тя моторджиика ли ще става или какво  Wink Party

Сонче
супер подарък стана  :: браво на Аморето Wink Grinning
а за китарата ... блазе ви  Heart Eyes Grinning моят мъж и той имаше едно време китара.... свиреше ми от време на време... ама китарата вече не е ясно - поне за мен  Embarassed къде зачезна Whistling

Карлиус
   Hug bouquet

# 45
  • Мнения: 6 390
Сонитка, исках да попитам, а теб виждали ли сме те newsm78
Ако си поствала снимки, значи аз съм ги пропуснала  Wink Представям си те с дълга черна, чуплива коса - висока, с женствени черти.... newsm78

Познах ли Mr. Green

да допълня само
черни гарванови очи  Flutter
и красив бюст  Flutter

Сонче
Познахме ли  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 526
Хелоу!!!
Сонитка, а каква музика свири аморето?
Ели, аз пак да питам- покажи резултати от опитите с фото шопа. И аз си падам по моторите, едно време даже ходихме по рокер сборове и преходи на шир и длъж, но много лошо катастрофирахме- резултата моя милост 4 мес. в гипс...
Нана, златни ти ръчички, браво! Такива красоти си спретнала!
kariluis ще стискаме всички палци- горни, долни... Laughing
Мамо В и аз съм на мнение, че спорта укрепва и аз ще търся на мойте- каката е запалена по танците, ще видим какво ще избере малкото...
Калида най- накрая стигнахме до IKEA и се сдобихме с двуетажното креватче- супер е и  има опция да става на две еднакви нормални при желание. Само дето дечица ще си дойдат на 29.08. Ще ги доведе една приятелка, не мога да си взема отпуска, а не искам да пътуват сами- мънички са ми още..

# 47
  • Мнения: 6 390
Цитат
Ели, аз пак да питам- покажи резултати от опитите с фото шопа. И аз си падам по моторите, едно време даже ходихме по рокер сборове и преходи на шир и длъж, но много лошо катастрофирахме- резултата моя милост 4 мес. в гипс...
Тали
аз упорито не отговарям  Mr. Green поради това че нямам Фото шоп, и не мога да работя с него  Wink, инфото не е от мен  Thinking
Правя само коляжи с онази програмка дето бях пускала тук... но това беше май когато я свалих... мина ми мерака  Crazy Grinning чакам пак някоя муза  Wink Grinning

Еиии колко моторджиики изведнъж открих  Wink Hug Hug Hug
Знаех си аз, от смяната на аватарите ми  Party, подобни вкусове  Heart Eyes Grinning

# 48
  • Мнения: 2 959
...Еиии колко моторджиики изведнъж открих  ...
Ели, специално при Тали Дан, моторите са голяма тръпка. Дори за рожденият Си ден си мечтаеше за нещо свързано с мотор! Hug

Тали Дан, честит Ти нов аватар/ може би пък наистина да си просто щастлива, а?! Hug/ и нова придобивка. Сега наистина ще има с какво да изненадаш Вик и Мади! Hug

...днес имаме work shop вечер, като се прибера ще ви досаждам пак ...
Пепеляшчице, ние чакахме, чакахме, но Ти не ни огря, дано утре имаш повече време за нас! Hug

Мамо Штрумпф, как сте с нощното спане на Тони, по- добре ли спинка при баба в БГ? Изкара ли зъбчето вече? Hug

Румянка, оздравяхте ли вече с Татито? Как върви захранването на Габи? Hug

Маймунка, къде сте с Иваната? Много дълга почивка в БГ си направихте? Hug

# 49
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ей, страхотна вечер беше!
Танцувахме салса и меренге, малчо се скъса да върти пируети, да търчи между двойките и да пляска с ръце. Такъв подивял отдавна не е бил  Sunglasses Освен това правихме малки фигурки от вълна. Не знам как се казва на български, ако някоя от "немските" мами знае какво е filzen моля да разясни. Резултата от ръкоделието е едно вълнено гарванче. Една от участничките в курса направи калинка и Мартин естествено не пропусна да я поноси, да и се порадва, накрая не знам как я отстъпи доброволно. Само едно не ми допада от цялата работа, утре ще се става рано, а отсега имам мускулна треска Crazy  дано ми стигнат 6- часа сън тази нощ.

# 50
  • Мнения: 378
Привет Симпатяги!!!! Hug

Тези дни нещо не ми остава време да седна на копма...

Както винаги тук се е яяяяяло и пииииило.....!!!

Честит втори месец на малкото Мишле!!! Да стане голям юнак и да слушка мама! И ние празнуваме всеки мини рожден ден, че и торти купуваме, от което резултата е – за 6 месеца, нашия тати е с + 5кг. Затова 6-тия ни мини рожден ден го отбелязахме с фото сеанс. Снимките ще са готови в четвъртък, но не да са дигитални. Ще видим как ще ги качим на копма.

При нас захранването върви добре за сега. Хапваме си оризова каша и картофено пюре. Габи е толкова сладка. Още като види лъжичката си, очите й светват и милото, такава голяма уста отваря, а понякога с такава засилка се устремява към лъжичката, че ми се струва, че й я пъхам чак до гърлото. Днес обаче й дадох морков и милото никак не беше въодушевено. Чуди се какво ли е това, което яде и преглъщането е последвано от притреперване – толкова ми беше смешна. Смесих пюрето с оризова каша, но пак нещо не й хареса. Утре ще го смеся с картофено пюре.


# 51
  • Мнения: 1 017
Добро утро, сладурки  Hug

Нямате си представа как се изненадах като разбрах, чЕ в крайна сметка съм успяла да пиША тук...то не бяха прекъсвания и рефреШвания на сайта, изобЩо форумът ми прави номерца  Rolling Eyes

Тали, ами то не остана вечЕ  Hug Скоро ЩЕ сте си заедно  Heart Eyes И Гого е поискал двуетажно легло, обяснявам, чЕ това е необходимо като има сестричка или братчЕ, а той ми казва: ти купи леглото, сестричката е лесна  Laughing
Ръси ги такива бисери моят син, чЕ няма скучно. ВчЕра купихме колело, и в 9 вечЕрта сме ходили до езерото да обикаляме...

МАйчЕ, какво стана с работата?  Hug

Звезди, къде си??  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

КАри, аз като теб тук 2 години в езера не стъпвах, мръсно ми беШе, обачЕ тази година се "прежалих"  Hug И да ти кажа не съжелявам  Heart Eyes

Благодаря, момичЕта, за съветите за Гого и плуване...ЩЕ ходим, реШила съм го, само да видим кога Ще успея да се организирам...

Дидка, и ти скоро Ще си бъдеШ у дома  Hug  bouquet Само мога да си те представя как се вълнуваШ  Hug А майка е идвала тук 4 или 5 пъти  newsm78Голям пътник ми е тя  Grinning Само ми е много тъжно, чЕ татко не успя да види къде живее детето му  Sad Ама аз все си казвам, чЕ от някъде ме вижда...

МомичЕта, изпраЩАм ви прегръдки, слънчЕви поздрави (тук все оЩе е "лято") и ви каня на зелен и бял чАй  Hug  bouquet Hug

# 52
  • Мнения: 3 388
Ето ме и мен, станахме, закусихме и аморето отиде на работа. Тук се очертава слънчев и хубав ден, вече си мислих, че лятото окончателно ни е напуснало тук в северна Италия ...

Сонитка, исках да попитам, а теб виждали ли сме те newsm78
Ако си поствала снимки, значи аз съм ги пропуснала  Wink Представям си те с дълга черна, чуплива коса - висока, с женствени черти.... newsm78

Познах ли Mr. Green


Хихихи, направо супермодел ме описахте  Grinning  Дидолинка с дълги и кестеняви чупливи коси съм-така че тук улучи  Wink височка само 171  Sunglasses

Сонитка, исках да попитам, а теб виждали ли сме те newsm78
Ако си поствала снимки, значи аз съм ги пропуснала  Wink Представям си те с дълга черна, чуплива коса - висока, с женствени черти.... newsm78

Познах ли Mr. Green

да допълня само
черни гарванови очи  Flutter
и красив бюст  Flutter

Сонче
Познахме ли  Mr. Green


чудна италаинска хубост лъха от това описанийце  Heart Eyes  А моите очички за пъстри, към зелено  newsm03   
а пък бюста, че е красив, красив е, какво да скромнича сега  Laughing  де да беше и малко по-голям  hahaha

Честно казано не помня дали съм поствала снимки
........  newsm78 ...........

, затова по-късно може да пусна нещо тук или на мейл

Цунки и много усмивки от мен



.......... Tali Dan  аморето и неговата група сиреха рок-предимно мелодичен  Peace

# 53
  • Мнения: 7 605
Привет и от мен,

ееее, жива съм оЩе  Mr. Green  но неЩо не ми се пиШеШе много последно време  Embarassed

Дидка, кога минаха 2 месеца, бре  Crazy  А Мики как прили4а на Вики, не е истина. Вики свикна ли с новата роля като батко?

Руми, като по4на zахранването Ще се обърна към теб, ти Ще си спец  Wink

Хайде да ви се похваля малко  Mr. Green  От 9.9. тръгваме на плуване, всяка събота така 4е и татито може да дойде с нас  Grinning  Имам и поводи да по4ерпя. В4ера не само ни беШе годиШнината от сватбата, но СаШо бе повиШен в работата  Laughing Laughing Laughing  В таzи професия това е голяма работа zаЩото там е up or out т.е. който не е повиШен, Ще бъде иzгонен  Sad  а само 10% някъде ги повиШават. И сега имаме и 10.000? пове4е zаплата  Money  Money  Money

Моми4ета, да zнаете 4е Мистик не само на вънШен вид е 4аровна  Wink

Приятен ден ви желая, аz отивам да се среЩна с приятелки и бебетата  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
Звезди
няма те нещо  Wink Grinning

Tatjana
страхотни новини край вас  Party
Браво на Сашо, да му е честита новата позиция   bouquet

Сонче
аз те описвам според аватара  Wink Grinning
Давай снимки, не си ни пускала  Hug

Пепе
 ти ме шашна с тези танци-манци  Shocked Party
Браво на вас,  на курсове ли ходите  newsm78

# 55
# 56
  • Мнения: 3 388
Eli_cz знаех си аз, че е такава работата с аватара  Grinning

Ама големи вкусотии си ни постнала ... мммммм .....  smile3534

Сега ще видя къде имах малко снимки

# 57
  • Мнения: 3 388
Ето това са снимки от сватбата  Heart Eyes

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=39274&photo=3

# 58
  • Мнения: 3 388
А тук съм публикувала скорошни снимки от Пиза и Швейцария. Ето 

http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/sonia.more/my_photos?urlhint=ac … n,del%3as,1%3af,0

# 59
  • Мнения: 2 907
Ах Сонита, видях снимките и се заме4тах.... Аз с удоволствие бих се оженила там с Роберто ( с моя Роби  Laughing ), прекрасно! Това е то4но моят вкус! Оххх, кога ли ще се оженя? В Италия....

# 60
  • Мнения: 3 388
Ехххх, ама във Франция има толкова красиви места, mystic. Ние дори скоро се каним да посетим частта, която е близко до нас  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 2 907
Да разбира се. Но аз ти говоря за романти4на сватба...С това исках да кажа, 4е е супер красиво и романти4но, където сте се оженили/празнували. Мила, аз години като 4овек на изкуството, влюбена във Флоренция, няма какво друго да ти кажа...И забрави дори изкуството, оби4ам меланхоли4ната романтика, южна архитектура ( а мразя жегите, затова и оби4ам скандинавските страни ), първи4ната красота на природата, не понасям комерсиалността, модерното, "марковото" ( нищо,4е отвреме навреме си купувам Д&Г дрехи, мисля, 4е ме разбра ). Това което никога няма да понеса е да бъда 4аст от стадото. Затова и избягвам да бъда АЗ, театърът е моят живот- най-положителната лудост ( други избиват на шизофрения...), та както и да е.

Татяна мила, как така смееш да твърдиш, 4е съм мила наживо?  Laughing

Дидолинка, да вярно, 4е аз все забравям, 4е съм сложила линк към снимки...

Нана, аз 4аках за тортата, ама не сложи снимка!  ooooh!

И пак сонита, къде ще ходите във Франция?

# 62
  • UK
  • Мнения: 1 334
ухааа Ели, к'ви вкусотии  Grinning добре, че е форума да се наям  Laughing
ние се прибрахме най-после, малко удължихме ваканцията, а сега мама е на гости. Аз интернет в бг се отказах да си вкарвам, понеже така и не се спряхме на 1 място и 2 месеца си почивах от форума и той от мене, обаче сега ще наваксвам  Grinning
тука е кофти времето, а аз се глася да ходя да гледам гребане (понеже имам изпит другата седмица и всячески избягвам да седна да чета, сигурно ще си метна един дъждобран след малко и ще тръгна  Grinning)

# 63
  • Мнения: 7 430
Сонита - прекрасна си - само това мога да кажа

..аз отивам на среща с приятелка от Торонто...до скоро дами bowuu

# 64
  • Мнения: 1 860
 Здравейте, момичета!
 Направих тортата вчера, но разбира се не точно както се предполага, че трябва да е. Но пък беше доста вкусна, а на мен като за първи опит ми е простено. Опитах и да украся по-старателно, но Дончо Биберончо не спря да ми се бута в краката да го взема.  Tired Черпя по едно парче тук, а за Мистик може и повече.  Hug

 Хайде чао за сега после пак! Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 3 388
Благодаря ти, Дидолинка    newsm03

mystic, личи си, че си човек на изкуството и това е много хубаво  Hug  Италия е много красива страна и винаги има какво да се види. А ресторанта беше наистина страхотен, страшна находка  Peace
За Франция, мислим към Лион, Ница, конкретно още нищо не сме решили, че сега пътуваме първо до Бг, а после се очертава доста работа / е, дано  Praynig/. Но когато се наканим, ще информирам и ще искам даже съвети по туристическата програма, ако може  Wink

# 66
  • Мнения: 2 959
Сърдечни и топли привети ит нас, Момичета!

Етка, лек полет, мила! Късмет и много усмивки при баба и дядо в БГ! Целувки за Никата!

Амейката, къде сте дмес с Шоки? Hug

Карилиус, успех на шофьорското изпитание утре. Стискаме Ти палци! Ще се справиш! Целувки за БТР- чето- Алекс!

Майка, да не би да ни изненадаш с хубава работна новина? Само по такъв начин ще извиним отсъствието Ти, да знаеш! Целувки за малкият, пораснал вече мамин Хитрушко! Hug

Маймунка, знаех си аз, че ще се появиш скоро! Целувки за Иваната и поздрави за Майчето Ти, а на Теб леко и приятно учене за изпита, а и приятно гребане. Като Ти остане време да разкажеш за БГ, направихте ли прощъпулника на Кукличката Ти, а кръщането?! Hug

Румянка, помним ние как отбелязахте 6мес на малкото Си Цветенце- Габи, такъв мини- РД не се забравя, но търпеливо си чакаме шерване на хубавите снимки на малката Красавица сред цветята! Hug

Сонитка, ама какво ще кажеш за нашите "гадателки", а?! Страхотни са, нали? Но така е като се опитват да разгадаят външността на едно красиво БГ момиче, като Теб! Hug Благодаря за шерваните фотоси, наистина са красиви. И братчето не пада по- долу от сестричката Си! Кой е по- голям от двамата, кака ли си? newsm78 А какви са тез мисли на Роберто за Канадата? newsm78

Звездице- Хубавице, къде си днес? Пусна разкошните слънчогледи вчера, но Ние Те искаме Теб, а не тях, те са красиви, наистина, но можем и без тях ако Теб няма да Те има. Липсваш ни! Hug

Ели, при Теб само любимите хора и спорта са май постоянни и силни емоции, всичко друго е на "музи", а? Hug Благодаря за красивите ягодки!

Дидолинката, минаха ли "комарените попадения" на Викторио? Целувки за малкото Ти Мишленце! Hug

Мамо Щтрумпф, целувки за Тони, как е с нощното спане, спинка ли по- повече в БГ?! Hug

Мамче Б, голям сладур е станал Гогата и с тез "бисерчета" направо да се чудиш как да му отговаряш. Не Ти е лесно, май?! Поздрави за Майчето Ти! Hug

Татянка, поздравления за повишаването на Сашо! А Ти си за завиждане с възможността да се запознаеш на живо с Нашата Мистична Приятелка! Hug

Наничка, тортичката изглежда разкошна, и много добре си я украсила, стига си скромничила!  Hug

...аз - 4овек на изкуството, влюбена във Флоренция, ...оби4ам меланхоли4ната романтика, южна архитектура...оби4ам скандинавските страни, първи4ната красота на природата, не понасям комерсиалността, модерното, "марковото" ...
Мистик, дано скоро да успеете да си доставите с Роберто подобно изживяне- романтична сватба/ същото го желая и на Дидката/ било то в Италия, Франция, Канада или БГ. Заслужава си усещането. И не питай Татянка, как е могла да Те хареса, след това твое само- описание по- горе, трудно някой може да каже нещо по- различно. Peace

Пепеляшчице, и аз като Ели да те попитам какви са тез специални вечери където си устройвате? Разказвай за тез танци и фигурки, моля?! Hug Разбрахте ли се за работата по сайта? newsm78

Тали Дан, кога започват дечицата училище в Израел, на колко годинки? Thinking

Лек и хубав остатък от вторника ви желая!

# 67
  • Мнения: 3 388
Гадателките са страхотни направо  Peace Може и пак да ги пробваме по-нататък по друг повод  Grinning

Братчето ми е втора година студент  Heart Eyes Ама хич не му личи, че е на 20, нали  Wink  Супер е щастлив сега, че ще се прибираме и си чака тениската на италианските шампиони по футбол  Laughing

Калида, винаги си толкова миличка и обръщаш внимане на всички  Simple Smile  Ще ти обяснявам за намеренията на синыор Роберто  Sunglasses

Момичета, много се радвам, че са ви харесали фотосите  Heart Eyes Прегръщам ви и ви желая една много хубава вечер  Hug Излизам набързо с колата и после аморето си идва  Heart Eyes Цунки на всички и до утре  newsm51

# 68
  • Мнения: 7 914
Добро утро, момичета!

Знам, че има момичета на диетка , затова сорри....ама днес съм страшно прегладняла и бих изяла 100 Mr. Green от подобни на тези :


... но си ръбам само едно бананче в офиса... Rolling Eyes

За сутришно събуждане чаша аромантно кафенце с млекце и захарче:


 И по чашка силен ароматен чай за Калида и мама Б



Успешен ден!  bouquet

# 69
  • Мнения: 7 914
Maika  , как върви търсенето на работа?  newsm78 Hug

mama B , не му ли е трудно на Гого след толкова ваканция пак да е на градина? newsm78

sonita  , страхотна булка си! Heart Eyes Или по-точно казано : красива жена си!  bouquet
Ха, спонтанните идеи са най-сладки! Представям си как всички ще се радват...И аз така тази година само 6 дена в БГ...
 Как върви диетката? Crazy
 А ти свириш ли на друг инструмент или китарата ще ти е първият? newsm78
 Ти работиш ли? newsm78
Цитат
Гадателките са страхотни направо   Може и пак да ги пробваме по-нататък по друг повод
-  какво имаш предвид с това?  Thinking
Сорри,ако ти се струват много въпросите ми , ама много съм изпуснала и сега наваксвам

kariluis , видя ли,ч е си имаме холандска темичка... даже вече имаше по някоя и друга среща Hug Mr. Green


iramira , добре дошла   bouquet


pepelyashka 
,
 разреши ли се проблема с позната ти? Какво стана с довършването на сайта? newsm78

ДиДОлиНКа МанДАриНКа
, Дидолинке що си Мандаринка? Crazy Mr. Green newsm78


Tatjana   ще чакемс  нетърпение да ни разказваш как е минало плуването!   bouquet
 И бързо да черпиш, че такова повишение не се случва всеки ден!  Crazy

Честита ви годишнина ( колко годинки станаха?)   bouquet


maimunka , ще разказваш за гребането, нали?   bouquet


nana_cool , какви красоти твориш.. страшна си!  bouquet Hug


Eli_cz и Tali Dan   много целувки Heart Eyes и  Hug 1
 Ели, заради теб май доста лиги са текли пред екраните  Crazy Mr. Green



ПП mystic , коя тема от  КлюКлю -то имаш предвид newsm78

# 70
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
нещо ми го няма настроението Confused....
хубав ден от мен  Hug Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 7 914
добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
нещо ми го няма настроението Confused....
хубав ден от мен  Hug Heart Eyes
Амейка недей така... виж какво имам за теб:

# 72
  • Мнения: 1 049
Здравейте момичета кокичета  Hug  bouquet
 Kalida, ние сме във ваканция до 11 септември, сега Крис го гледа дядото , който в момента е на вълна , че много обича внук си  и има желание и време за него  newsm78 Whistling
Да ви се похваля, че ми гостува Гери и сега ще я видя и тази събота  Peace
виждам  zwezdi4ka  се грижи за наща закуска  Heart Eyes аз не отказвам мерси  Embarassed
лек ден   bouquet
тук все е облачно и народ сутрин е с якета сякаш е есен  Sad

# 73
  • Мнения: 7 914
Zai4enze , да предадеш специални поздрави на гери и да и кажеш ,ч е ни липсва Hug  bouquet

Все пак вълната на дядото е точно на време, нали? Crazy Поне добре ли се гледат? newsm78

# 74
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Добро утро! Ех, че сте ранобудни и шътарни домакини - успяхте и закуска да приготвите Hug!
Kalida, кучокотката си върви с мен - ние сме си две в едно с Титко, а и при мама в Пловдив имам един звяр-котарак  - жив ще го изяде, ако го докопа Twisted Evil. Това е Титко - нали е голям сладур Wink!http://gallery.bglog.net/gallery/main.php?g2_view=core.ShowItem&g2_itemId=16544&g2_navId=x42cc7861

# 75
  • Мнения: 3 388
Добро утро момичета  Hug

Тук е невероятно слънчево и не е горещо.

Хубав и усмихнат ден на всички
  newsm51

# 76
  • Мнения: 1 049
Zai4enze , да предадеш специални поздрави на гери и да и кажеш ,ч е ни липсва Hug  bouquet

Все пак вълната на дядото е точно на време, нали? Crazy Поне добре ли се гледат? newsm78
няма да пропусна да я поздравя  Peace  bouquet
а дадото ами как го гледа  не съм очарована на маскилизма, който се опитва да му предаде , но нали знаеш гледам да не му се вързвам  Thinking Crossing Arms Whistling

# 77
  • Мнения: 7 914
iramira , много е сладък малкия Тито... на колко годинки е? newsm78

sonita , прати ни малко жега... замръзват ми пръсчетата днес  Rolling Eyes

Zai4enze , което можеш спестявай, че нервите са много важни за здравето и не само Hug  bouquet

# 78
  • Мнения: 3 388
Zwezdi4ke, ама то цяло интервю стана  Laughing  в добрия смисъл, де  Heart Eyes

Аз покрай моите снимки и вашите комплименти се сетих, че и вас въобще не см ви виждала ...  newsm78 .... мммм, да ..... Звездичка, Калида, а и другите които нямат постнати снимки ......

На нищо не умея да свиря аз, въобще не ми с е  отдава, но от музика, пултове и тем подобни разбирам много  Peace  в момента не работя, така да се каже ... а ти работиш ли, Звездичке?
В Бг са страхотно щастливи, че ще си ходим, баба ми, лелите и някои приятели все още не познават Роберто, така че вълнението е двойно. Ще има официална презентация  Laughing  А и беше крайно време. Другата година се каним да правим църковен брак там и да водим свекърви и приятели в Бг, та редно беше преди това всички да познават зетя  Laughing


# 79
  • Мнения: 3 388

sonita , прати ни малко жега... замръзват ми пръсчетата днес  Rolling Eyes


в интерес на истината и аз съм с чорапки и на притворени прозорци  Wink след жегите над 40 градуса преди, сега вечно ми е студено  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 3 388
Зайче, аз пък все си мисля акк ли ще се отнасят моите свекървища с бъдещите ни бамбини ....  Thinking ...
Уж изглеждат добрички, ама то вяра да нямаш

# 81
  • Мнения: 7 914
При нас за една седмица от 33 градуса паднаха темпрературите на 14 Sick и сега повече от 20 не искат да скочат Rolling Eyes
МразяяяЯЯяяяя студенооооо #Cussing out


Както каза официалната презентация си е чудо и половина... moresmile
Работя в една американска фирма ето това: atwork, ама колкото и да е скучно поне парички падат Rolling Eyes
А ти? newsm78
А за снимка  като си прибера и седна пред ком-па ще ти пратя на лично
 
Аз може и да си питам , ама ти отговоряй на каквото ти харесва Hug  bouquet

# 82
  • Мнения: 1 049
Зайче, аз пък все си мисля акк ли ще се отнасят моите свекървища с бъдещите ни бамбини ....  Thinking ...
Уж изглеждат добрички, ама то вяра да нямаш
а не се притеснявай моя свекър като се пенсионира му избиха балансите, разделиха се със свеки  и почна да кара пубертета на 2 -та възраст и определено има големи изцепки , ама винаги е бил особняк просто сега му личи повече  Peace

# 83
  • Мнения: 3 388
При нас за една седмица от 33 градуса паднаха темпрературите на 14 Sick и сега повече от 20 не искат да скочат Rolling Eyes
МразяяяЯЯяяяя студенооооо #Cussing out


Както каза официалната презентация си е чудо и половина... moresmile
Работя в една американска фирма ето това: atwork, ама колкото и да е скучно поне парички падат Rolling Eyes
А ти? newsm78
А за снимка  като си прибера и седна пред ком-па ще ти пратя на лично
 
Аз може и да си питам , ама ти отговоряй на каквото ти харесва Hug  bouquet

И аз много мразя студено и въобще не мога да свикна  на ниски температури ...

Ще чакам снимка тогава  Wink

И аз бих се радвала и на такава работа, ама няма ... то верно, че само от година съм тук, ама се надявам скоро да излезе нещо ... а в Италия е криза.
Сега започваме с едно представителство на бг фирма в Италия, като аз ще им координирам нещата тук, все пак обаче ще бъде по-скоро като допълнителна работа, освен ако не стане някакъв бум  Laughing

Апропо, аз си мислех, че си от Холандия, ама ти си била от Белгия .... явно трябва да чета по-внимателно  Thinking  Ама и в Белгия съм била- на два пъти дори. То в коя зона си там?

а за американските фирми, мъж ми тук работи в една такава, мултинационална американска ... и тук са много на мода ХАмериканците  Mr. Green

# 84
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Звездичка, Титко ще празнува рожден ден на 28 този месец. Ще стане на 1год. Ще му направя специална месна торта със зеленчуци, за да го отпразнуваме и ще почерпим приятелчетата на полянката Laughing. Нали съм горда кучешка мама Joy.

# 85
  • Мнения: 7 914
Ами не съм в Белгия...  Embarassed
 Като си написах пост кода и ме прати там... после като сложих града, в който работя и  най- накрая ме премести правилно... преди това ме пращаше в Щатите и тн и тн... Crazy
 Иначе с удоволстиве бих живяла в Белгия.. много по -топли са хората там Heart Eyes

Никога не се знае, дано пък да стане БууУУУм и да си работиш постоянно с много висока заплата... Hug

Тя и нашата фирма къде ли не няма офиси ама най- главния е в Сингапур #Crazy

 Mr. Green


# 86
  • Мнения: 3 388
Зайче, аз пък все си мисля акк ли ще се отнасят моите свекървища с бъдещите ни бамбини ....  Thinking ...
Уж изглеждат добрички, ама то вяра да нямаш
а не се притеснявай моя свекър като се пенсионира му избиха балансите, разделиха се със свеки  и почна да кара пубертета на 2 -та възраст и определено има големи изцепки , ама винаги е бил особняк просто сега му личи повече  Peace

Ами той моя отдавна е пенсиониран  Grinning ама докато направим бамбините, знам ли аз какво ще му щукне ...... то с възрастта стават доста непридвидими  Wink

# 87
  • Мнения: 3 388
 Laughing разбрахме се местонахождението

Ами дано стане буууум, че колкото по-добре за тях, толкова по-добре и за мен  Peace

За Белгия- един колега на мъжа ми ходил там за няколко дни миналата седмица.  Въпросния човек е италианец, но е женен за швейцарка, та живее в Щвейцария, но работи в Милано. Явно ежедневните пътувания никак не са му достатъчни  Laughing, та вечно обикаля Европа и като любител на виното и бирата, ходи по дегустации. Та въпросното пътуване в Белгия било с тази точно цел-дегустация на бира! Всякаква и много хубава! Интересното, че не му дали да си купи и отнесе в Швейцария, защото  производството на въпросната бира била само за местния пазар  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 7 914
Звездичка, Титко ще празнува рожден ден на 28 този месец. Ще стане на 1год. Ще му направя специална месна торта със зеленчуци, за да го отпразнуваме и ще почерпим приятелчетата на полянката Laughing. Нали съм горда кучешка мама Joy.

ооо и аз на 25 октоври ще имам двама рожденика на по 1 годинка  Mr. Green
 И съм им обещала пиленце и камби, оризова вафла и едни от най- любимите им дъвкалки Joy

# 89
  • Мнения: 7 914
sonita ,
 мм не смао бирата, ама и какъв хляб правят   chef Crazy нямам думи.. и от към архитектура има какво да се види... Mr. Green

# 90
  • Мнения: 1 110
Добър ден моми4ета  Hug Hug Hug

Бързам да ви се похваля първо на вас - ВЗЕХ СИ ИЗПИТАААА!!!!! Остава само да си подам документите за да ми издадат книжката  Peace

# 91
  • Мнения: 7 914
Chestito i bezawariino patywane ( sorry nqma kredor  Rolling Eyes )

# 92
  • Мнения: 7 430
Честито и от мен - пожелавам ти безпроблемно каране и да си Цар на пътя Wink


....аз днес съм много тъжна - май кърмата ми нещо е на привършване и ....ми се плаче.
Не знам какво стана, но просто вече почти няма нищо Cry

Лек и прекрасен ден момичета  bouquet

# 93
  • Мнения: 3 388
sonita ,
 мм не смао бирата, ама и какъв хляб правят   chef Crazy нямам думи.. и от към архитектура има какво да се види... Mr. Green

и аз така съм чувала  Peace  била съм с Брюксел, ама преди много години и наскоро в белгийски  градчета  на германо-холанската граница

# 94
  • Мнения: 3 388
kariluis честито и от мен за книжката! Безпроблемно каране  Peace

# 95
  • Мнения: 7 914

....аз днес съм много тъжна - май кърмата ми нещо е на привършване и ....ми се плаче.
Не знам какво стана, но просто вече почти няма нищо Cry

Лек и прекрасен ден момичета  bouquet[/tt][/size]

Ей Дидка, недей така...може да е само за моментче Hug Hug
 Hug Hug

# 96
  • Мнения: 3 388
Честито и от мен - пожелавам ти безпроблемно каране и да си Цар на пътя Wink


....аз днес съм много тъжна - май кърмата ми нещо е на привършване и ....ми се плаче.
Не знам какво стана, но просто вече почти няма нищо Cry

Лек и прекрасен ден момичета  bouquet


 Cry ..... доста рано е Дидинка ... може да е временно, както казва  зездичка ..... то с това щуро време ....

# 97
  • Мнения: 7 430
Дано да е така както казвате - сега го кърмя по-честичко, от 3 дни, от както го има този проблем съм напълняла 2кг от ядене и сокове ooooh! ама това да ми е проблема Wink

Благодаря Ви за успокоението   bouquet

# 98
  • Мнения: 7 914
Нали знаеш ако ти трябва приятелско рамо... с каквото може помагаме Hug  bouquet
 Цунки на двете братчета  bouquet

# 99
  • Мнения: 7 430
ЗвездОлинке, вчера като ядох мандаринки и ме осени идеята да съм и МандаРИнКА Mr. Green

Напоследък от кърменето, недоспиването, плача на малките, работата в къщи и какво ли още не - изкрейзвам

# 100
  • Мнения: 1 110
Мерси моми4ета.

Дидката, не се натъжаваи и стресирай, наистина може от хранителния режим и постоянно недоспиване да намалява. Може да се консултираш с диетолог как да се храниш наи-пълноценно за слу4ая, а и ако те оставят да се наспи6 ка4ествено още по-добре.

# 101
  • Мнения: 7 605
....аз днес съм много тъжна - май кърмата ми нещо е на привършване и ....ми се плаче.
Не знам какво стана, но просто вече почти няма нищо Cry

Дидке,

не се предавай. Остани един цял ден в леглото с Микито, гуШнете се, кърми го преz 2 4аса максимум. Дори и само малко да цока, от 4естото поставяне на гърдата Ще се увели4и кърмата. Хем и ти да си по4инеШ малко. Когато той спи, спинкай и ти. Неко Миро иzлиzа с Вики, да е тихи4ко у дома.

Успех  Hug

# 102
  • Мнения: 1 860
 Здравейте, момичета!
 Минавам на бързо да видя как сте. Heart Eyes

Дидка, не се трввожи за кърмата, може наистина да е само временно, а и сигурно притесненията които са те обхванали покрай връщането си казват тежката дума. Ако има как да си починеш и да се наспиш, но предполагам е доста трудно. Tired
 
 Звезди, нашеното време противно на всякаква логика се оправи и е топло. Е, поне доколкото може да е топло тук. Обаче след още един месец като започнат големите ветрове не се виждам.

 Преди малко получих смс от Майкъл, че ще дойдат на 8-ми септември. Пак ми стана едно такова тъпо, но няма как.

# 103
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и усмихнати привети, Момичета по света!

Карилиус, честито и от мен, знаех си аз, че ще успееш! Целувки за Алксчето- малкото БТР-че и бабите! Hug

Звездичката, благодаря за чайчето, дано да е харесало и на Мама Б, толкова ароматно и красиво аранжирано, точно както само нашата Марсианска Чаровница може да го поднесе, изискано и със стил! Hug

Зайченце, поздрави и от мен на Джорджа и Масимо, приятна оставаща ваканция Им желая, много романтика и хубави емоции. А на Криската, весело изкарване с новият си гледач- Дядото Ви, а на Теб по- здрави нерви и не му се връзвай! А с какво му дава да си играе, нали отричаше куклите, само на колички ли разчитат и плажа? Hug

Сонитка, а днес с какво ще изненадаш своята 1/2? Пак ли сте на разтоварване?

Наничка, а за колко време плануват Майкъл и бабата и дядото да Ви гостуват?

Дидолинката, за кърмата, не я мисли. Там където е текло, винаги ще има. Ако сериозно искаш да кърмиш, колкото се може по често слагай Миката на гърдата, а Ти хапни малко овесени ядки, пийни малко лайков чай и се успокой, наслаждавай се на кърменето и не мисли за друго когато сте с Миката в блаженият момент, той е само Ваш. Наслаждавай му се! Hug

Татянка, целувки за малката Ти бубка? Подава ли се вече зъбче на Миленката?

Амейка, що така днес? Не му се давай на гадното настроение, усмихни се, важното е да сте здрави, Шоки да е добре, другото е поправимо. Успех и повече усмивки, моля, желая ти една страхотна и приятна вечер, пълна с хубави изненади! Hug

Пепеляшчице, къде сте днес с Мартинката, разказвай за танците, моля! Hug

Ели, целувки и за Емка- Бадемка! Heart Eyes

Мамо Щтрумпф, поздрави и на Вас с Тони в далечна и любима БГ! Hug

Мистик, как сте днес с Лени? Как върви дискусията за спец. книгите, намерили вече свой сродни души? Hug

Майка и Румянка, поздрави и на Вас в НЗ, и целувки за Вашите малки съкровища- Хитрошкото Томасчо- Елмазчо и красивото малко цветенце- Габи! Hug

ИраМира, стягаш ли вече куфарите, появили се специфичната тръпка пред скока в новото и неизвестното вече? Hug

Маймунка, успех с ученето и поздрави за Иваната и баба! Hug

Мери, прибрахте ли се вече от БГ? Поздрави за Жорката и Ели! Hug

Лек и хубав остатък от срядата Ви желая!

# 104
  • Мнения: 1 860
 Калида, предполагам че до понеделник ( 8-ми е петък). Така или иначе аз му бях написала, че не желая той да е тук за повече от 2 дена, а бабата и дядото могат да стоят колкото си поискат. Все някога трябваше и до този момент да се стигне, а аз май никак не съм подготвена за тази среща. Tired

# 105
  • Мнения: 3 388
Ох, правих кюфтета на новата скара, въобще не се получиха  Sad а уж по-хубава . хммм ....

Момичета, все се   каня да ви питам.  Как са краставиците там, където живеете? ... тук в Италия рядко успявам да намеря свежа и хрупкава краставица ... то малко смешно звучи, ама нищо  Mr. Green   все са едни такива меки, въобще никакви ...

# 106
  • Мнения: 7 430
Сонитка и тук краставиците за ужас ooooh! Всичко е внос от хАмерика, слагат им "стимуланти" за бърз разстеж и много рядко се намират хубави - аз попадам от време на време на курнишони, които са ми вкусни  Peace
Сега е сезона им и ходим на ферма - там си ги берем - домати, чушки, краставички Wink

И все пак по може да се намери хубав зеленчук, но плод  Tired

# 107
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning

Карлиус
честито   bouquet безпроблемно шофиране ти желая   bouquet

Сонче
ама ти наистина отговаряш на представите ни  Party точно по описанието ни с Дидонка  Flutter Party
Страхотна сватба - много симпатична двойка сте  Heart Eyes
и ваканционните снимки са ти супер  Wink Grinning

за краставиците - и тук са все едни меки меки... це дазе има и с огромни семки вътре  Crazy Sick не са като бг краставици  Crossing Arms Wink Grinning

# 108
  • Мнения: 2 959
Тали Дан, къде се губиш? Стягате се за дечицата ли вече? Чули се с Тях, прибира ли им се към Израел? Hug

Сонитка, за краставиците, аз съм доволна и не само за тях, а за всички плодове и зеленчуци. Има магазини и магазини, но ако искаш свежо и прясно винаги можеш да намериш, поне тук е така. Peace

Момичета, желая ви прекрасни и емоционални оставащи августовски дни. Дано свежото настроение и усмивките да ви съпътстват.  Hug

# 109
  • Мнения: 6 390
Момичета, желая ви прекрасни и емоционални оставащи августовски дни. Дано свежото настроение и усмивките да ви съпътстват.  Hug
ти да не заминаваш някъде  newsm78

# 110
  • Мнения: 7 914
Днес за закуска ще има баничка-бутерка:



 и витаминчета:




Лек ден, момичета!

Момичета, чухте ли новината, че ”Левски” влезе в групите на Шампионската лига
 newsm44 newsm68

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 08:25 от zwezdi4ka

# 111
  • Мнения: 7 914
ДиДОлиНКа МанДАриНКа ,
изкрейзила мандаринка...една голяма  Hug от мен и стискам палци  fingerscrossedскоро да се похвалиш за  breastfeeding


nana_cool , използвайте тогава времето за разходки...че както спомена не се знае докога ще е този късмет! Hug
Все пак до 8-ми има доста време .. гледай да не мислиш от сега ooooh!... Rolling Eyes Hug  bouquet

sonita , тук краставиците са много дебели и с меки краища... иии.. като започна да търся краставица познай какво ровене и опипване става Mr. Green... Като си намеря подходяща и до 2 дена трябва да е употребена, че иначе...само за контейнера става Sick

мама Б,
 къде сииииии? Hug  bouquet

# 112
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Добро утро, момичета-кокичета! Май наистина ще пътувам на 16 септември и сега съм на педал Crazy. Много неща имам да правя и как ще смогна?! Извинявам се, че само ви рева тук, ама сега съм на такава вълна  bouquet.

# 113
  • Мнения: 7 914
iramira ,
 успокой се де... мисли позитивно... все пак това е цЯЯяяЯл месец без една седмичка Hug

Мисли колко добре ще си изкараш в БГ Hug  bouquet

# 114
  • Мнения: 3 388
Добро утро сладурки Heart Eyes



Хубав и успешен ден на всички Hug

# 115
  • Мнения: 6 390

Хайде и от мен привет  Hug

# 116
  • Мнения: 3 388
И аз горда с моето кафенце, а сега като видях Звездичка каква закусчица е спретнала . ммммм .....  newsm10

Заех си аз, че е всеобща болка това за  краставиците  Cry  Звездичке и тука често пъти са с едни такива меки краища като подгизнали, направо  ми е гнус да ги пипам, дори и с ръкавиците  Sick

Дидолинка, много хубаво така с фермата ... а курнишони тук въобще не съм виждала

Благодаря ти, Eli_cz   bouquet  е, за описанието, доста неща се припокриха, с малки изключения 
         



newsm03

# 117
  • Мнения: 7 914
sonita
леле  ooooh! тез двете там дето се мачкат  Crazy мммне бих ги изпъдила ако решат да ми се лепнат за маслинките дето ги имам Crazy Mr. Green

закуски спретвам  аз....само като съм на работа иначе...я брънч...я лЪнч... Joy ooooh! smile3532
Уф така ми се  гушва възглавничката ми smile3507
 smile3506

Те краставиците...едно на ръка...ами дините без семки..
Купувам си аз диня, режа....ЕДНА семки...
Купувам втора  -  режа пак ЕДНА семка.... дойде ред и трета да срежа намирам ЕдНА семка и започвам лудо да се хиля smile3532, че ако намеря и още една семка, ще метна динята, понеже може би е развалена Mr. Green
 ooooh!


Eli_cz
,
 не казваш как е Бадемка? newsm78 Hug

# 118
  • Мнения: 6 390
Благодаря ти, Eli_cz   bouquet  е, за описанието, доста неща се припокриха, с малки изключения  [/color]         



newsm03

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green  bouquet
голяма си сладурка  Mr. Green

Звезди
Емката е супер - кендза си вече без проблеми  Wink Mr. Green

Днес слетобяд имаме среща с 2.майки  Whistling Whistling Grinning
а времето е супер слънчево в момента  Party
Веднага ми подобрява настроението  Wink Laughing

# 119
  • Мнения: 3 388
sonita
леле  ooooh! тез двете там дето се мачкат  Crazy мммне бих ги изпъдила ако решат да ми се лепнат за маслинките дето ги имам Crazy Mr. Green

И аз така  hahaha

# 120
  • Мнения: 3 388
Благодаря ти, Eli_cz   bouquet  е, за описанието, доста неща се припокриха, с малки изключения  [/color]         



newsm03

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green  bouquet
голяма си сладурка  Mr. Green



Та, разбрахме се значи за изключенията  smile3503  Laughing  bouquet

# 121
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте, моми4ета  Hug
Минавам само да ви пожелая приятен ден  Heart Eyes

При нас е малко натоварена програмата-в4ера бяхме на рожден ден, за днес и утре имаме срещи със стари приятелки, в града тази седмица е панаира, та много познати се прибират и така...

Калида, откакто сме в БГ Тони се "озъби" с 4 нови зъба  Grinning А нощем все така се буди по някое време и си го вземам в моето легло  Confused

Дидка, за кърмата си пийвай бири4ка и яж леща - това е "френската " рецепта и помага  Wink

Целувки на вси4ки   bouquet

# 122
  • Мнения: 7 914
Eli_cz и Mama Strumpf , приятни срещи и много весели игри на сладурковците! Hug

# 123
  • Мнения: 5 183
Ехо, привет и от нас.
Сори за неизвинените отсъствия, но някак не ми остава време, а и нещо не съм писателски настроена.
Желая на вси4ки ви слън4ево настроение!
Тук нищо ново.

# 124
  • Мнения: 7 914
Maika ,
щом не ти се пише, почивайте си... Hug  bouquet

Важното е, че се обаждаш че сте Ок Hug  bouquet

# 125
  • Мнения: 11 314
Едно здрасти от мен на бързо!
Имам да влизам в час с много новини, а с този изпържен мозък ще ми трябва доста време.
Тук беше просто ад. Те нека си пишат каквото искат по новините, но такива жеги в България не помня. Ходих си много за набързо, беше пълно с емоции от цялата гама.
Надявам се да не сте ми сърдити, че изчезнах така без предупреждение Hug

# 126
  • Мнения: 7 430
Здравейте и от мен Hug

Mama Strumpf - благодаря за рецептата за кърмичката - за сега хапвам, пийвам повечко и има какво да цока дребния Peace

Вечернице, добре си се завърнала Heart Eyes

Сонитка, това ли ти са двете планинки Mr. Green Hug

Звездолика, мерси за инфото   bouquet

...аз чакам гости от курса по френски, който бе преди повече от 2г - една мексиканка и една рускиня Wink

лека вече момичета и щастлив ден на хАмериканките ни

# 127
  • Мнения: 1 526
Здравейте, сладурки!
При нас кипи трескава работна дейност. Уф, от малка съм си такава- всичко в последния момент. Реших да пребоядисам детската и салона и трябва да стане утре и в събота- да е готово всичко когато си дойдат сладунчетата. Така че запретвам ръкави утре, защото таткото е на работа и ще се боря сама с тяхната стая( докъдето стигна после той  Laughing)
sonita и Eli_cz големи сте скици!!!
Дидолинка, има ли достатъчно папане за Микито?! Видях, че си доволна от маската на Деси, и аз забелязах, че много бързо ми расте косата!
Maika гледах по вашите земи разни пищни порно мадами на мотори по улиците на Оукланд?! Я разкажи какво става?!

# 128
  • Мнения: 6 390
Тали
какъв е този аватар  Party тези не ги познавам  newsm78 Grinning нещо се опитваш да ни заблудиш  Wink Grinning

Майка
какво порно във пуританската страна на големия облак  newsm78 Grinning я раздуй  Whistling Mr. Green

Срещата ни беше супер - много съм доволна, Емката беснярката падна като круша в леглото  Wink Whistling

пак намерих страхотна рецепта, копвам си я тук  Wink Mr. Green


Пиле с майонеза

пилешко месо - 500гр.
гъби - 200-300гр.
стар лук - 4 големи глави
1 кутийка майонеза
кашкавал - 200гр.

В йенска тенджера, се нарязва пилешко месо на едри кубчета, следващия ред се слагат едро нарязани гъби (да покрят месото) и най от горе едро нарязан стар лук на колелца ( до ръба на тенджерата). Всичко това се залива с 1 кутийка майонеза.

Захлупва се капака и се пече в фурна.
Без никаква мазнина, сол, подправки или вода!!!

Когато пил. месо е готово, вади се от фурната, настъргва се от горе кашкавал, връща се в фурната (без капака на тендерата) и се оставя да се запече кашкавала (до златиста коричка).

Време за печене около 1ч. и 30 мин.

да ви е сладко   bouquet

# 129
  • Мнения: 5 183
Tali, имаше парад "Boobs in Bikes"  Mr. Green Гледах и аз кадри по телевизията - едрогърди мадами по монокини на мотори, но 4естно казано не стана ясно каква им е идеята.  Rolling Eyes То4но тогава бяхме седнали да ве4еряме с един познат и на него и на мъж ми направо им приседна хапката  Mr. Green Shocked Crazy

# 130
  • Мнения: 5 183
Ели, пак блесна с идея за вкусна лесна манджа!   bouquet
Аз едно твое "Пиле по аржентински" на доста народ споделих, а и неведнъж го готвих. Това е мал;ко по-завъртяна негова вариация. Продължавай в този дух. На мен ли4но много ми помагаш!:)

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 00:32 от Maika

# 131
  • Мнения: 1 526
Тали
какъв е този аватар  Party тези не ги познавам  newsm78 Grinning нещо се опитваш да ни заблудиш  Wink Grinning
Ми, хич никого не заблуждавам- това съм аз и сродната ми душица на 18год., знаем се едно 20г. и до преди да замина бяхме неразделни. Даже го водих на срещи с мен, когато мъж ми беше гадже  Mr. Green. Сега той ми забавлява дечица в БГто. Чуваме се редовно. Нещо ми стана мъчно та си го сложих да си го гледам  Hug( симката е стара и не е дигитална, а я сканирах и цветовете са кофти, ама... ми топли душата...)
Това пиле ми изглежда добре, утре ще го спретна за обед  Laughing Радвам се че Емката се е накефила на срещата!
 Maika, пуритани, А?  Joy Какво става с поиска на нова работа, да знаеш, че стискаме палци!

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 00:24 от Tali Dan

# 132
  • Мнения: 6 390
Tali, имаше парад "Boobs in Bikes"  Mr. Green Гледах и аз кадри по телевизията - едрогърди мадами по монокини на мотори, но 4естно казано не стана ясно каква им е идеята.  Rolling Eyes То4но тогава бяхме седнали да ве4еряме с един познат и на него и на мъж ми направо им приседна хапката  Mr. Green Shocked Crazy


newsm03
от калибъра на Сонитка ли бяха  Whistling Whistling Whistling

# 133
  • Мнения: 1 526
Tali, имаше парад "Boobs in Bikes"  Mr. Green Гледах и аз кадри по телевизията - едрогърди мадами по монокини на мотори, но 4естно казано не стана ясно каква им е идеята.  Rolling Eyes То4но тогава бяхме седнали да ве4еряме с един познат и на него и на мъж ми направо им приседна хапката  Mr. Green Shocked Crazy


newsm03
от калибъра на Сонитка ли бяха  Whistling Whistling Whistling

а нещо такова, ама без сутиен  Whistling

# 134
  • Мнения: 6 390
Tali, имаше парад "Boobs in Bikes"  Mr. Green Гледах и аз кадри по телевизията - едрогърди мадами по монокини на мотори, но 4естно казано не стана ясно каква им е идеята.  Rolling Eyes То4но тогава бяхме седнали да ве4еряме с един познат и на него и на мъж ми направо им приседна хапката  Mr. Green Shocked Crazy


newsm03
от калибъра на Сонитка ли бяха  Whistling Whistling Whistling

а нещо такова, ама без сутиен  Whistling
ти пък къде ги видя    Party Mr. Green

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 00:35 от Eli_cz

# 135
  • Мнения: 5 183
А за циците из града сега про4етох по-подробно - има 3-дневно изложерние Еротика 2006, та те го промоцират един вид... СДоста се изписа и говори по темата. разрешаваха го, забраняваха го ... а организатора накрая казал на кмета, 4е така или ина4е парад ще има. Той просто от куртоазия решил да уведоми полицията и градската управа, ако желаят да се вклю4ат ... не по монокини де, а по-скоро да въдворяват ред. Кмета излиза със забрана, поради факта 4е не одобрява пътя, който са избрали - улицата минава покрай детска градина и у4илище. В крайна сметка, както ве4е стана ясно, мацките са се вихрили безпроблемно на пъпа на Окланд!  newsm03 smile3502
ще се опитам да сложа и снимка  Embarassed Mr. Green

# 136
  • Мнения: 1 526
Tali, имаше парад "Boobs in Bikes"  Mr. Green Гледах и аз кадри по телевизията - едрогърди мадами по монокини на мотори, но 4естно казано не стана ясно каква им е идеята.  Rolling Eyes То4но тогава бяхме седнали да ве4еряме с един познат и на него и на мъж ми направо им приседна хапката  Mr. Green Shocked Crazy


newsm03
от калибъра на Сонитка ли бяха  Whistling Whistling Whistling

а нещо такова, ама без сутиен  Whistling
ти пък къде ги видя    Party Mr. Green
по ТВто бре, Ели, аз гледах моторите, а благоверния- цици  Joy
 А имаше ли много зяпачи? При вас не е ли студенко за по монокини newsm78?!

# 137
  • Мнения: 6 390
Майка
всички изгаряме от любопитство  Mr. Green

а за рецептите,
да Аржентинското пиле е супер лесно и вкусно, тази рецепта май само гъбите са в повече  Wink Grinning и пак звучи доста вкусно   chef

# 138
  • Мнения: 5 183
За който желае да погледа - http://www.eroticaexpo.co.nz/subpages/gallery/bob_2006_chr.html

не ги изтипосвам тук, 4е да не ме погнат модовете  Embarassed Rolling Eyes

# 139
  • Мнения: 6 390
За който желае да погледа - http://www.eroticaexpo.co.nz/subpages/gallery/bob_2006_chr.html

не ги изтипосвам тук, 4е да не ме погнат модовете  Embarassed Rolling Eyes

 #Crazy #Crazy ooooh! Joy Joy Joy
добре са се напарадили  Mr. Green

# 140
  • Мнения: 5 183
А на Тали ще кажа - студено или не, имало е с какво да изплакнем о4и и ние, мамите  Flutter Crazy Mr. Green



# 141
  • Мнения: 5 183
Ето и един 4и4ка, вживял се в ролята на едрогърда мадама  Shocked Mr. Green Crazy

# 142
  • Мнения: 6 390
Майка
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

още нещо намерих с рецепти, и си го копвам тук, утре да не го търся пак Wink Grinning

 Khichadi  - Кхичери (Леща с ориз)

Това са типични индийски ястия, основаващи се на комбинацията леща с ориз. При първо четене изглеждат странни, но при първи вкусване ­ превъзходни. Приготвят се бързо и без особени усилия. Препоръчват се дори от известните със строгия подбор на храната си индийски йоги като още едно средство за забавяне на стареенето. Съвременната диетология също препоръчва подобно съчетание с обяснението, че лещата (като повечето бобови храни) не е протеиново пълноценна и трябва да се допълва от зърнени храни ­ пълнозърнест хляб или ориз

Обикновено кхичери
1/2 ч.ч. леща, 1 ч.ч. ориз, 1 ч.л. сол, 4 с.л. топено масло
Измийте ориза в няколко води. Загрейте половината мазнина и запържете лещата за 1 ­ 2 минути. Налейте 1 1/2 л гореща вода и солта. След като лещата омекне, прибавете ориза и варете на слаб огън 20 минути. Сгорещете останалата мазнина и я прибавете, като разбърквате внимателно.
Сервира се топло, като може да се подправи с лимонов сок.

Кхичери с къри
1 ч.ч. леща, 1 ч.ч. ориз, 1/2 ч.ч. олио, 3 големи глави лук, 1 ч.л. сол, 1 1/2 ч.л. къри, магданоз, 6 ­ 7 ч.ч. вода
Измийте добре ориза и лещата, нарежете лука на ситно. Сложете ориза и лещата да се варят за около 30 ­ 35 минути. Задушете лука в мазнината, докато добие златист цвят и го прибавете към полусварената леща заедно със солта и кърито. Варете още 20 минути или докато поеме повече вода. Сервира се украсена с нарязан магданоз.

Брахма-кхичери
1/2 ч.ч. леща, 1 ч.ч. ориз, 2 ­ 3 картофа, 1 малка глава карфиол, 2 домата, 6 с.л. олио, 1 ч.л. кимион, 1 ч.л. сол, 1/2 ч.л. черен пипер, 2 люти чушки, лимонов сок

Обелете и нарежете картофите на кубчета, а карфиола накъсайте на цветчета. Сварете лещата и ориза по описание в “Обикновено кхичери” начин.
Загрейте 2 с.л. мазнина и запържете в нея кимиона и ситно нарязаните люти чушки (без семето). След 1 минута добавете картофите и карфиола, разбъркайте ги, така че парченцата да се омазнят. Добавете малко вода и ги задушете до омекване. Прибавете нарязаните 2 домата и варете още 5 минути. Смесете зеленчуците с вече готовите ориз и леща.
Сервира се топло, поръсено с черен пипер и лимонов сок, който завършва вкусовия ансамбъл на този индийски кулинарен шедьовър, в който според изискванията ма Аюрведа са съчетани шестте вкуса: сладкият (от ориза, маслото или олиото, доматите и картофите), соленият (от солта и картофите), лютият (от черният пипер и отчасти кимиона), киселият (от доматите и лимона), стипчивият (от карфиола и отчасти от картофите, лещата и кимиона) и гочивият (от кимиона, който съчетава три вкуса ­ горчив, лют и стипчив).


прочетох че било голяма вкусотия  newsm78 пък ще пробвам скоро  Wink

# 143
  • Мнения: 7 430
ЕЛинка, сподели и пилето по Аржентински Hug и мерси за тази рецепта

...аз пък ТАли я познах не си си изгубила невероятно излъчване  Wink

Лелеее Майка, к'ви мъже имате там

# 144
  • Мнения: 5 183
O, Tali, i az te poznah, da znaesh.
Nqmam Kredor. Sorry  Embarassed  Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 7 914
Заповядайте , момичета:




Лек и успешен предуикендов ден!  bouquet

# 146
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мммммммммммммммм, Звезди, каква закуска   bouquet

# 147
  • Мнения: 2 907
Добро утро от Дребиланд Laughing

При нас е направо есен, 15 градуса и нонстоп дъжд. Едно такова много носталги4но ми е днес, без дори да знам защо. Имам странна тръпка в корема. Много мисли и планове в главата ми, станах в 5 сутринта заради безсъние. Утре ние заминаваме за една седмица при родителите на моята ( по-добра ) половинка - така 4е ще си по4инете от моите меланхоли4ни разсъждения ( аз не 4е пиша толкова 4есто ). Та хубав дъждовен ден от мен и дребито, което въпреки мра4ното време не спира да се смее.

# 148
  • Мнения: 7 914
Mama Strumpf ,
 уф нали... дотрябва ми лига- вник особено за плодовите изкушения  Crazy


El lucero del alba
, добре дошла   bouquet
Цитат
беше пълно с емоции от цялата гама
с една дума не си скучала... Mr. Green

ДиДОлиНКа МанДАриНКа ,
 как са малките красавци? newsm78 Как е Вики в детската занималня? newsm78

Tali Dan , знаеш ли откога се каня да те питам...какво прави директор на водопад ? newsm78 Crazy

Eli_cz   , непременно ще пробвам индийските рецепти, че са по моя вкус ( безмесни)...но да те питам за пилето с майонеза...ами тук пти нас майонезата винаги е сладникава, аз затова никога не правя салати с майонеза, че  вкуса им става прекалено сладникав...мислиш, че с такава сладка майонеза ще се получи нещо? newsm78

Maika , как ме разсъни днес на бърза ръка newsm10
Какъв парад  #Crazy ... обаче фотографа най ми хареса! Hug  bouquet

Kalida
, снощи не си писала.... #Crazy..  надявам се, че всичко е ОК Praynig Hug  bouquet

Нана
и теб те няма... да не твориш още някоя кулинарна красота? newsm78

mystic, като прочетох поздрава ти и се сетих за Гъливер Crazy
Смехът на малката красавица си е направо слънчев лъч в сумрачната картина, която описваш.... и ще ни липсваш  Hug  bouquet

# 149
  • Мнения: 1 526
Ха, доброутро!
Майче, фотографа го бива, добре съм се ориентирала към вашите земи! Ама и какви мотори имаше  #Crazy от твоя линк си харесах една червена триколка, ей останаха ми очите  #Crazy.
А вие в Оукланд ли сте?
zwezdi4ka , закуската е на ниво, както винаги! Heart Eyes
Колкото до личната ми титла, `откраднала` съм я от една песен на Ревю и Милена  Славова:
На крака сме родени със краката твориме,
по познати пътеки всички дружно вървиме,
общо взето щастливи, общо взето нещастни,
домовете ни пълни, но главите ни празни.

От сън уморени по бюрата лежиме,
носим пълни кореми и затова ще тежиме,
с бързината на мравки, но с идеи големи,
всеки се бърка в чужди проблеми.

Припев: Висшист до висшиста,
комин до комин,
пушеци разни,
бял, червен и син.
Животът е труден,
но понякога плах,
наляво да тръгнем,
но със десния крак.

От яйцето със песен валяк път си пробива,
всичко що е природа със асфалт ще залива
магистрали и централи, завод до завод,
всички дружно вървиме към научен възход.

а,Искам да бъда директор на водопад


Винаги съм харесвала бунтарите и този стил музика( то покрай Jim; Kurt
се разбра)
 
Eli_cz ти ме смая момиче! Това с ориза и лещата тук иранчаните са го провъзгласили за тяхно национално ястие, казва се Маджадра и е доста разпространена гарнитура. Даже и аз го правя и е доста вкусно, въпреки че имах резерви първия път.
Нана сигурно текат предпразнични приготовления и затова те няма?!
Калида, и аз се надявам всичко при теб и Дана- сладурана  да е наред. За първи път откакто пиша тук Те няма. Липсваш ни да знаеш!

# 150
  • Мнения: 7 914
Tali Dan , не бих си  и помислила, че нямаш бунтарски, неспокоен дух  Hug
Защо ли тази песен не Милена ми се губи? newsm78 Какво ли става напоследък с нея..май доста време не съм чувало новинки около нея.. Thinking
Но дори и да я знах песента едва ли щеше да ми дойде на Ъкъла за  последната страфо...

Много ме кефиш..ама ти си го знаеш, де! Hug  bouquet

# 151
  • Мнения: 2 907
На мен това ми е любимата песен на Ревю/Милена. В дале4ната 93 година вси4ки искахме да бъдем директори на водопад Sunglasses. Както и женени за фронтмена на Ревю  Wink

# 152
  • Мнения: 3 388
Ето ме и мен  Grinning  Приветки   newsm51

Гледам покрай калибъра де- си го мечтая, големи страсти се развихрили  smile3521

Само не разбрах тези мъже къде са, че мъжо заминава в командировка от понеделник два дни в Болоня, та да намина  Crazy

Не за да ви дразня, ама тук е слънчево и приятно топло / сега 18, ама се усещат повече, с обещани максимални градуси 26/  Sunglasses

Звездичке, с тези закусчици от сутринта ми се отваря апетита  Flutter

Дидолинка, как мина с гостите, какво готвиш ти?   chef  / ти като си мандаринка, съм те оцветила в оранжевко  Wink/

Ели, тези рецепти индйски ли са, че не схванах .... това кхечери не см го чувала .. ама и тука в Италия използват ориз и леща заедно, ан мен нещо не ми допада, уви ...... ама може да пробвам нещо от посочените, че за дне си без това нямам идея какво ще се яде

Мнохо хубав и емоционален ден на всички  Hug

# 153
  • Мнения: 7 914
mystic ,
 незнаех, че и ти харесваш този стил музика  Thinking

sonita ,
хаха така е калибъра винаги буди и буни духовете  Whistling Joy
 Не говори за апетит, че и аз и мъжО от 2-3 дена "все гладни" ходим... Rolling Eyes и все не можем да се ядем.. очаквам в края на седмицата да счупим кантара...
 Crazy Mr. Green

mama B, много за дълго изчезна  : Sad Hug

# 154
  • Мнения: 3 388
[sonita ,
хаха така е калибъра винаги буди и буни духовете  Whistling Joy
 Не говори за апетит, че и аз и мъжО от 2-3 дена "все гладни" ходим... Rolling Eyes и все не можем да се ядем.. очаквам в края на седмицата да счупим кантара...
 Crazy Mr. Green


Хихихи, нашия кантар както е стъклен, хич не ми се мисли  Laughing

# 155
  • Мнения: 7 914

 smile3532


Уф , днес вече ще  smile3511, три дена вече подред не мога да издържаааам smile3515 Правят някаква проверка на фирмата и една от проверяващите е младо момиче( на около 25) но така се полива с еФтин парфюм, че не издържам вече... като влезе дори и за 2 минути ми се иска да сложа    smile3516

# 156
  • Мнения: 7 914
Почти стана време да си ходя...Пожелавам на всички прекрасен уикенд  bouquet

# 157
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug от мен....
форумьт ми е ужасен Confused....5 пьти пускам едно и сьщо нещо.....
нещо хич ме нямаше те3и дни, ама не ми се пишеше...само кротко си четях.....
хубав weekend na всички  Hug Heart Eyes

# 158
  • Мнения: 7 430
Hug от мен....
форумьт ми е ужасен Confused....

И при мен така ooooh!

Малките ми мишоци са добре, за сега си възвърнах кърмичката - дано и занапред да е така Peace
Благодаря на всички за съветите  Hug

ВикиНце е на ясла, но днес ще го взимаме по-раничко - възпитателката напоследък нещо май не и се работи - елате го довете в 10, вземете го в 3, днес трябва в 2  newsm78 Чудя се има ли Есенна умора Thinking
Тук преди малко Т бе 11 градуса, но поне е слънчево - само се моля да не вали Wink

Пожелавам ви приятна вечер, изпълнена само с ЛюбоФни емоции Hug
Обичам Ви Heart Eyes

# 159
  • Мнения: 3 388
Хубава вечер и приятен уикенд и от мен  Heart Eyes

# 160
  • Мнения: 6 390
Аз докато се включа, вие сте се разотишли  Crazy Grinning

Цитат
Eli_cz  ти ме смая момиче! Това с ориза и лещата тук иранчаните са го провъзгласили за тяхно национално ястие, казва се Маджадра и е доста разпространена гарнитура. Даже и аз го правя и е доста вкусно, въпреки че имах резерви първия път.
а ти как го готвиш това чудо  newsm78 аз доста суперлативи изчетох за него, а леща и ориз обичаме  Heart Eyes мммм така че ще пробвам и ще докладвам  Wink

Сонитке
когато съпруга е в командировка, да внимаваш какво ще правиш, Роберто да не долети ненадейно в понеделник вечерта - затъжил се Whistling Whistling Mr. Green

# 161
  • Мнения: 1 526
Ели, правя го точно както си го описала в първата рецепта- едно към едно. Научи ме една колежка. Аз първо го бях яла в ресторант и имах желание да го сготвя- сварих ги двете неща по отделно и после ги смесих  Mr. Green, ама шич не го докарах на вкус  ooooh! Затова попитах и го направих както трябва  Laughing!
 ДиДОлиНКа МанДАриНКа
чудесно е,че манджата на Мики е достатъчно! Hug Браво на теб! А как сте с коликите?
Някой `срещал` ли е Калида по другите теми? Не е споменавала, че ще ходи някъде а я няма Thinking. Дано да не е нищо особено!

# 162
  • Мнения: 7 430
... А как сте с коликите?
Някой `срещал` ли е Калида по другите теми? Не е споменавала, че ще ходи някъде а я няма Thinking. Дано да не е нищо особено!



Има си колики милото   Sadми и докато не ги израсте, каквото и да давам едва ли ще има ефект Tired
ЗА Калида, тя вчера ни пожела да си изкараме добре оставащите, августовски дни и може би са отишли някъде във ваканция Wink ....ама тя е потайничка и не ни каза  Sad

...мен ме боли един зъб и цял ден не ме е оставил  ooooh! за съжаление чак другата седмица съм на зъболекар - дано не е нещо сериозно, че и главата не ме подминава, с днес на всичкото отгоре и съм сама  Sick

ТАлинка, кога ще гушкаШ сладурите Hug

# 163
  • Мнения: 5 183
Дидка, много се зарадвах, като про4етох за кърмата ти, 4е се е нормализирало коли4еството! Гушни малките юнаци от нас!  Hug

# 164
  • Мнения: 1 220
 Здравейте, много ми е драго да ви сваря тук на сладка приказка!
Дидонка, да ти е честито малкото мишленце и бързо да отминат коликите!
Освен това Благодаря за рецептите с леща и ориз, ще ги изпробвам още утре. Hug

# 165
  • Мнения: 7 914
ДиДОлиНКа МанДАриНКа,
страхотна новина, че кърмата пак е тръгнала... ти докога кърми Вики? newsm78
оЩе ли те понаболява зъбчето...чувала съм че ако има дупка чесън се слага и минавало newsm78...
Че чак до другата седмица изтрайва ли се... Sad


nadq
,
 добре дошла   bouquet

# 166
  • Мнения: 5 183
Привет, моми4ета.
Гледам седми4ната ни тема никаква я няма  newsm78, което иде да ре4е, 4е вси4ки сте нанякъде и се забавлявате. Какво по-хубаво от това?!  Sunglasses Wink Тук днес беше прекрасно време. Аз бях на ба4кане по-голямата 4аст от деня, но все пак усетих и аз слън4ицето!

Някой знае ли дали Тандури е родила?  newsm78

# 167
  • Мнения: 2 959
Привет, Момичета!

Добре се завърнала на доня Лусеринда дел Алба! Чакаме разкази от красива Загора, моля! Честит Ти нов подпис, Чаровна Поетесо! Hug

nadq, добре дошла и от мен в нашата седмична темичка. Тук всички са страхотни Момичета и много интересни неща се споделят! Дано по- често си сред нас!

Джорджа, надявам се от понеделник да имаш достъп до комп=тър така че Ти желая едно страхотно и незабравимо довършване на ваканцията!

Зайченце, на аватара Ти е най- страхотната Ви снимка от БГ пътуването. Целувки за Криската!

Тали Дан, честит Ти нов аватар. Желая Ти по бързо минаване на дните до посрещането на скъпите Ти съкровища!

Звездичката, очакваме отново една страхотна нова седмична темичка, Ти знаеш как да придадеш вкус на нещата, нали?! Hug

Амейка, оправи ли се настроението вече, надявам се че да, не си заслужава да се поддаваш на временни емоции, започна ли разделното? Hug

Дидолинке, аз за есенна депресия не съм чувала, но съм чувала за носталгия. Но знам че ако не й се поддадеш, живота ще е много по- хубав. Усмихни се, все пак остават броени дни до голямата тръпка. Как е зъбчето? Hug

Мамо Щтрумпф, целувки за Вас с Тони и приятни мигове с баба и дядо! Hug

Чаровна Сонитке, Майчето напредва ли с организирането  на посрещането на красивата си щерка? Hug

Майка, как сте с малкият Си чаровен принц- Томасчо- Елмазчо, как Ви мина неделята, чухте ли се с Румянката?Hug А за Тандори, не знам, последно обеща когато стане голямото събитие 1/2та да Ни съобщи, но още нищо няма.

Мистично Потайниче, приятни моменти и мигове в обкръжението на роднините Ви желая. Те нали са виждали вече Лени, или сега ще им е за първи път? Hug

Ели, отново към кулинарията си насочила будното си око. При Теб място за чудене няма, винаги нещо ново Те грабва. Hug

Свети, как с Филип и Манзана? Hug

Карилиус, Ти взе вече книжката и изчезна. Кога ще се връщате по Холандско с Алексчето? Hug

Маймунката, как върви ученето, а гребането осъществи ли се?

Татянката, поздрави и на Вас с Миленката!

Мамо Б, лека работна седмичка Ти желая. До къде стигнахте с Майчето и Гогата през почивните дни? Hug

Ирамира, успех с стягането на багажите. А 1/2-та с Теб ли ще пътува или Той е вече в Испания? Hug

Наничка, Ти вече сигурно си в тръпка пред големият ден. Последно уточни ли къде ще бъде събитието в къщата на двора или на друго място? Hug

Лека и приятна неделя Ви желая, и лека и успешна нова седмичка!

# 168
  • Мнения: 5 475
Ето ме и  мен!  Hug
Мнооого ми липсвахте. Heart Eyes
 Peace Имам доста да разказвам,но ще е след 2 септември,защото все още имам гости.
Видях се със Зайченце и съм и много благодарна за гостоприемството!  Heart Eyes Hug
Мноого целувки и благодарности на Дидка за чудесното писъмце!  Heart Eyes Hug

И до скоро!

Лека неделя на всички!   bouquet

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 13:12 от Giorgia

# 169
  • Мнения: 1 110
Еи Калидка, тъкмо се за4удихме какво става с теб и къде за4езна  Hug

Ние от няколко дни сме ве4е в холандско и даже ве4е успя Алекс4ето да се разболее та сега се гледаме в къщи.

# 170
  • Мнения: 2 959
Джорджа, ама Ти да не си сменила нещо цвета на косата? Много щастливи и хубави снимки си показала, дано сте изкарали наистина едно незабравимо пътуване. А защо не си показала и някоя снимка на Мама и Тати, предполагам и Те са били доста щастливи? Hug

Карилиус, а Тати прибра ли се от Алжир? От какво Ти е болничко малкото БТР-че? Hug Бързо да оздравявате, чули?! Hug

# 171
  • Мнения: 1 110
 Ми да прибра се, ние затова сме по холандско. Маи някакъв грип ни хвана, 4е на това наи прили4а. Утре ако докторицата ни е на работа и има 4ас ще го заведем.

Джорджа, а апартамента боядисан и готов ли е ве4е?

# 172
  • Мнения: 11 314
!

Някой знае ли дали Тандури е родила?  newsm78

Славе, Тандури е родила на 24 август. Току що попаднах на една нейна тема в Кърменето.
Бебата е голяма - 3,700 кг и 49 см.
Да и е жива и здрава!

# 173
  • Мнения: 7 430
Здравейте, много ми е драго да ви сваря тук на сладка приказка!
Дидонка, да ти е честито малкото мишленце и бързо да отминат коликите!


  Наде, радваме се, че се присъединяваш в нашата банда Wink
Благодаря за пожеланията на теб и всички други относно кърмичката - за сега се появи отново и се надявам да не привършва Praynig

Звезди, Вики до 6м беше само на цица Mr. Green а до годинка го кърмех Peace
Много ще бъда щастлива и ако с Мишлето е така

Гери, много ми харесаха снимките, както и ти Hug
Днес прочетох тази статия за Венеция Наистина  ли е така newsm78

Майка, лека последна августова седмичка ви пожелавам Heart Eyes

Мама Б пак ни изостави Sad Дано сте добре тримката Hug

kariluis - да се оправяте бързичко Wink

Вечернице - как сте вие - радвам се, че емоциите ти от Бг не са само отрицателни Hug

вики е на главата ми, а аз кърмя...до после

# 174
  • Мнения: 7 914
Момичета отворих Нова тема
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт