Кажете къде в Пловдив да родя ?

  • 35 965
  • 341
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 269
Отивай в хирургиите на Пещерско. Д-р Терджуманов, Малинова, Делев, Крумов, Минев- няма да сбъркаш Wink

# 16
  • Мнения: 598
а колко е престоят на Пещерско (ВМИ) при нормално раждане? Да знам колко дрешки за бебо и за колко чифта бельо да си взема... Колко често се сменят дрешките на бебо в болницата? Клко чифта да взема?

# 17
  • Мнения: 419
Аз бях на Пещерско-секцио,но не съм доволна,персонала е малко груб.Иначе д-р Паскалева и д-р Крумов са добри специалисти.

# 18
  • Мнения: 2 672
Аз бях на Пещерско-секцио,но не съм доволна,персонала е малко груб.Иначе д-р Паскалева и д-р Крумов са добри специалисти.

какво значи - "персонала е малко груб" ?

# 19
а колко е престоят на Пещерско (ВМИ) при нормално раждане? Да знам колко дрешки за бебо и за колко чифта бельо да си взема... Колко често се сменят дрешките на бебо в болницата? Клко чифта да взема?
Три пълни дни е престоят при нормално раждане.
Дрешките на бебо се сменят толкова често колкото и в къщи.Аз поне лично го преобличах като сменях памперсите.

# 20
  • Мнения: 388
Отивай в хирургиите на Пещерско. Д-р Терджуманов, Малинова, Делев, Крумов, Минев- няма да сбъркаш Wink
д-р Минев не работи във ВМИ,а в родилен дом Весела и скоро ще се мести в частната си клиника на Пещерско шосе,но тя няма нищо общо с ВМИ.

# 21
  • Мнения: 217
Е,аз не бих препоръчала родилното на Пещерско шосе.
Най-ужасните неща в живота ми се случиха там!
В момента ,тъй като отделението е наистина ново ,чисто и много добре направено-наплива от родилки наистина е огромен и се получава -Количество за сметка на качествено обслужване.
Та значи приемат ме за преносване ,да обаче няма места,та някакси настаняват ме,но тъй-като има започнала родова деиност ,макар съвсим не достатъчна за да вляза в предродилна зала ,вечерта ме вкарват да раждам защото няма места ,а приемат друга жена.
Та дежурна беше доцент Малинова,предизвикват раждане контракциите започват да се сливат ,разкритието напредва едва ,едва.
Е раждам аз,слава на бога беба е добре,вадят ми плацентата и акушерката казва на доцентката ,че не е цяла ,а тя отговаря ,че си е цяла.След минутка обаче правя кръвоизлив ,поставят ми пълна упойка и ме кюретират.
До тук всичко добре ,изписвата ме и на 12 деннаправих толкова мощен кръвоизлив ,приемат ме вечерта в болницата и цяла нощ ме държаха кървяща като заклана,загубих страшно много кръв хемоглобина за два часа падна от 128 на 90.
На следващия ден по обед ме кюретираха отново и познайте-доцент Малинова си беше оставила ръчичките ,извадиха остатъци от плацента.
Трябвали са ми още няколко часа и сега децата ми щяха да са сираци.Наложи се преливане на кръв и плазма.
Е отнасяха се с мен като Вип персона просто защото грешката беше тяхна.
Та затова аз не бих стъпила повече в това отделение-да не дава господ отново да ми се наложи!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 127
някои да каже нещо за др.Бачуров от Окръжна болница,защото ще раждам при него! Wink

# 23
  • Мнения: 1 269
Отивай в хирургиите на Пещерско. Д-р Терджуманов, Малинова, Делев, Крумов, Минев- няма да сбъркаш Wink
д-р Минев не работи във ВМИ,а в родилен дом Весела и скоро ще се мести в частната си клиника на Пещерско шосе,но тя няма нищо общо с ВМИ.
Съжалявам наистина знам, че доктор Минев не работи там, просто съм се улисала при изброяването на добри гинеколози- а те повечето работят там ooooh!

# 24
  • Мнения: 28
Аз лежах на Пещерско зазадържане и сам много доволна,там са най големите специалисти в града и отделението е ново.Има някои  които са малко по-намръщени ,но иначе са добри лекари.

# 25
  • Мнения: 3 216
някои да каже нещо за др.Бачуров от Окръжна болница,защото ще раждам при него! Wink

Докторьт води цялата ми бременост. Живот и здраве и второто и третото ще родя при него.Много добьр специалист, а и като човек е разкошен. След раждането-секцио идва при мен почти всеки ден,даваше ми сьвети,допьлнителни прегледи. С този лекар се чувствах спокойна и сигурна . Раждането ми беше страхотно,на изписването обещах ,че ще родя и втория и третия пьт пак там( Окрьжна) и пак при д-р Бачуров. Ако имаш някакви конкретни вьпроси ще отговоря,дано сьм полезна.

Последна редакция: ср, 13 сеп 2006, 15:36 от kremena

# 26
  • Мнения: 511
Мили мами, тъй като дълго време живях в чужбина и се върнах за да си родя детето тук реших да избера най- доброто и отидох в Торакс.Но вече е въпрос и на средства.Ако не ви липсват просто не се колебайте, д-р Карагьозов е страхотен специалист.Целият персонал е невероятен.След секцио на другия ден можех да се разхождам, и ме изписаха след 3 дни.Сама в стая с бебчо.Къпеха я по 2 пъти на ден за да ме научат и мен.Ако имам 2ро пак там ще отида.

# 27
Zdraveite mili mami!Na men sashto mi predstoi da stana mama w kraq na noemwri,no ne sam se nasochila o6te kade da rajdam.Chustvam se adski obarkana i pritesnena.Molia ako niakoi e rajdal pri d-r Mateev v Okrajna bolnica da dade mnenie po vaprosa.Blagodaria Vi predvaritelno!

# 28
  • Мнения: 982
Мили мами, тъй като дълго време живях в чужбина и се върнах за да си родя детето тук реших да избера най- доброто и отидох в Торакс.Но вече е въпрос и на средства.Ако не ви липсват просто не се колебайте, д-р Карагьозов е страхотен специалист.Целият персонал е невероятен.След секцио на другия ден можех да се разхождам, и ме изписаха след 3 дни.Сама в стая с бебчо.Къпеха я по 2 пъти на ден за да ме научат и мен.Ако имам 2ро пак там ще отида.
Извинявам се,че не е по темата,но бебето не е кукла,за да "тренирате"къпане!
А за Торакс съм чувала доста лоши неща,но понеже са ми разказвани,а не изпитани лично,няма да е коректно да ги разказвам!

# 29
  • Мнения: 388
Zdraveite mili mami!Na men sashto mi predstoi da stana mama w kraq na noemwri,no ne sam se nasochila o6te kade da rajdam.Chustvam se adski obarkana i pritesnena.Molia ako niakoi e rajdal pri d-r Mateev v Okrajna bolnica da dade mnenie po vaprosa.Blagodaria Vi predvaritelno!
Д-р Матеев е страхотен лекар,с първата си бременност лежах в неговото отделение за задържане и останах изключително доволна от него и от екипа му,не съм раждала там,тъй като в това отделение израждат само секцио,но 4-ри мои приятелки родиха там и останаха очаровани от всичко.

Общи условия

Активация на акаунт