Какво мислите за името Любодара?

  • 4 385
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 910
И на мен не ми харесва Любодара. Любозара пък съвсем. С тази буква не се сещам за име, което да харесвам. Може би Луиза.

# 31
  • Мнения: 3 922
От производните харесвам Любомила и Любена. Както и Люси.
Обзалагам се, че Любомила навсякъде биха я писали Любомира, защото ще подозират, че просто не може да казва р Simple Smile
Е толкова много имена завършват на -мила, но никой не ги възприема по този начин.
Сетих се за Лъчезара, Лазара.

# 32
  • Мнения: 1 404
Познавам Любляна и Любослава. Не ми звучат странно.

С "Л" харесвам Луиза, Лучия, Лусиана, Ливия, Лидия, Лилия, Лиана, Леонтина, Леонела...

Любозара и Любодара не ми допадат.

Последна редакция: ср, 17 юни 2020, 23:54 от Radilena

# 33
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Любодара и Любозара не ми харесват. Но аз принципно харесвам класически имена. А какво му е на името Любка? На мен ми харесва повече от Любодара/зара. Принципно аз не харесвам имена с -мила/-мира/-зара и подобни, но Любомира май е най-добре във вашия случай, ако твърдо не искате Любка. Може и само буквата да вземете, тогава ще имате доста по-голям избор.

Последна редакция: чт, 18 юни 2020, 07:20 от Г-жа Букет

# 34
  • Мнения: 8 956
Само Любов ми харесва.
Любомира също.
Любодара не.
Бих я кръстила Лора.
Всъщност ако имам още едно дете ще се казва точно Лора.

Последна редакция: чт, 18 юни 2020, 08:46 от alina_si

# 35
  • Мнения: 8 298
Първо прочетох Лабрадор Simple Smile
Съжалявам, но за мен е ужасно.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Измислено, закърпено, глупаво, изсмукано от пръстите и т.н.
Не ми харесва.
Нито Любодара, Любозара, Любоцветка, Любоивка, Любопепка и т.н.

# 37
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 054
Любка си е много хубаво име,Люба и Любов-също.Любодара и аз първо го прочетох като Лабрадор(явно още спя),има хубаво значение наистина,и хубави галени варианти,но като че ли повече ми харесва Любка и двете производни,които съм написала.

# 38
  • Мнения: 10 910
Аз го видях първо като Лабрадора, ама реших да премълча, да не съм прекалено груба. И бях абсолютно будна, не е от сънливостта Simple Smile

# 39
  • Мнения: 8 578
Любодара и Любозара ми звучат много грубо. Не бих си кръстила така детето.
От производните на Любка харесвам Любена. Познавам момиче, което се казва така. Любов и Любина също са подходящи.

# 40
  • София
  • Мнения: 23 032
Не ми харесва изобщо.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Е толкова много имена завършват на -мила, но никой не ги възприема по този начин.
Сетих се за Лъчезара, Лазара.
Да, ама в случая Любомира е супер известно и утвърдено име, а Любомила аз лично не съм го чувала в реала.
За галените имена - аз пък ги обичам и използвам. Грубо ми звучи да наричаш малко дете с цялото име, колкото и да е красиво и ми е много странна логиката - ама хубаво име, защо го разваляш с галено. Ми щоот така ми идва отвътре. И ако искам да кажа на Симона Мони ще ми е много неприятно, ако майката ми прави чупки и се сърди. Цялото име е ако говоря за детето пред трети човек или ако му се карам. Иначе използвам галено. Тва е положението.

# 42
  • София
  • Мнения: 72
Познавам Люблена. По-добре е от Любодара.

# 43
  • Мнения: 788
Може би в крайна сметка ще се спра на име което само започва с Л, като за момента фаворит ми е Лилия.

# 44
  • Мнения: 10 910
Лилия е страхотно име Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт