Отговори
# 75
  • Мнения: 507
Мисля, че това е най-абсурдната идея, която съм чувала някога!  Shocked  #Crazy Sick

newsm10 newsm10

# 76
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Зашиват се остатъците от "оригиналната", които иначе изчезват напълно чак след раждане по нормален път.

Това пък що за глупост е ? Аз не съм раждала по нормален път, означава ли това, че съм с остатъците от девствената си ципа, 17 години след дефлорацията ?

По темата :
Не виждам смисъл от такава оперативна намеса. Не съм чула някоя да е умряла от това, че са я дефлорирали- откакто свят светува се дефлорират жените по естествен начин .
Нямам лоши спомени от първия си път. Боля ме, но не беше болка за умиране. Бях с човек, когото много обичах, той беше супер нежен и мога да кажа, че това беше специален момент в отношенията ни. Не бих го заменила да друго преживяване. Харесвам си първия път.  Laughing Дъщеря нямам, а какво избират другите да направят с девствената си ципа- не ме интересува. Не бих осъдила никоя за това, че го е направила.

# 77
  • Мнения: 7 640
Зашиват се остатъците от "оригиналната", които иначе изчезват напълно чак след раждане по нормален път.

Това пък що за глупост е ? Аз не съм раждала по нормален път, означава ли това, че съм с остатъците от девствената си ципа, 17 години след дефлорацията ?


ееее, не знам до колко години могат да се видят, но наистина е така.
Мен на преглед са ме питали от скоро ли водя полов живот Laughing, това беше 6 год. след дефлорацията Crazy

# 78
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това пък що за глупост е ? Аз не съм раждала по нормален път, означава ли това, че съм с остатъците от девствената си ципа, 17 години след дефлорацията ?
И аз съм тъй... При по-продължително въздържание току виж ципата си срастне отново Joy Ще мога да обвиня мъжа ми, че децата му не са от мен Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 27 524
Не виждам смисъл от премахване на девствената ципа оперативно.Какво толкова да я мислим тая девственост?Да не живеем в началото на миналия век?Аз нямам лош спомен от първият път,в който съм правила секс.Нищо особено.И ако изобщо дъщерите ми поискат мнението ми,ще им кажа,че по-добре да го направят с някой ,в който не са глупашки влюбени,отколкото да се пазят за принца на бял кон.Просто мъжът трябва да е опитен,спокоен и от там нататъка не виждам какъв може да е проблемът.Идва един момент от живота на жената,когато тя трябва да го направи.Първо,защото е здравословно и второ,защото ставаш смешна ако прекалено закриляш това "достойнство".Ама чак операция...Тая Миглена Ангелова се чуди вече какви абсурдни теми да измисля!

Много ми хареса изказването и се подписвам и аз под Шанел  Peace Hug

# 80
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Не виждам какъв е смисълът. Ципата може да се махне, но първи път така или иначе ще има и не мисля, че точно ципата е от толкова голямо значение.

АБСОЛЮТНО си права! Peace

# 81
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Това пък що за глупост е ? Аз не съм раждала по нормален път, означава ли това, че съм с остатъците от девствената си ципа, 17 години след дефлорацията ?
И аз съм тъй... При по-продължително въздържание току виж ципата си срастне отново Joy Ще мога да обвиня мъжа ми, че децата му не са от мен Crossing Arms

 Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт