Отговори
  • Мнения: 36
Много отдавна се каня да поставя този въпрос и днес провокирана и от темата на "Искрено и лично" реших да видя какво мислите и вие. Преди време бях прочела една статия как майки водели дъщерите си на гинеколог, който оперативно да отстрани девствената им ципа. Накратко - за или против сте и защо?
Лично аз от висотата на годините си бих казала "да, добре щеше да е ", но ако майка ми ме беше питала тогава едва ли щях да отговоря така. Истина е, че девствеността ми донесе само напрежение - да намеря най- подходящия мъж, пък да не му се дам много бързо, защото съм девствена, първият път да е приятно и специално... В крайна сметка не беше нито специално, нито приятно, а човека дето го намерих беше един..... не ти е работа.
Сега имам дъщеря - не бих посмяла да решавам вместо нея, макар че след години и тя може да каже "да, добре щеше да е".

# 1
  • Мнения: 426
Чесно казано не съм търсила специален мъж. Но и да я нямаше изпитването щеше да е същото. Пак ти е за пръв път и да я няма.

# 2
  • Мнения: 899
Против. Не обичам да се намесвам в правилата на Природата.

# 3
  • Мнения: 8 952
Мисля, че това е най-абсурдната идея, която съм чувала някога!  Shocked  #Crazy Sick

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Не обичам да се намесвам в правилата на Природата.

На себе си не бих го направила (то е и малко късничко), но ако имам дъщеря сама ще вземе решение. Всеки решава за собственото си тяло.

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Против. Не обичам да се намесвам в правилата на Природата.
Това мисля и аз Naughty

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Против! Със и без ципа усещането от първият път ще е същото. Защо да се месим излишно на организма. Щом не пречи, не е необходимо да се отстранява.
Пълни глупости!

# 7
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Темата ми се струва малко налудничава.
Извинявам се на автора.Просто всяка инвазия в тази телесна област особено в крехка възраст би биха страхотен ужас за потърпевшата. #Crazy

# 8
  • Мнения: 819
Не съм сигурна, може би против- губи се очарованието и тръпката  Mr. Green Но има и друг момент- много момичета имат ужасни спомени, свързани с ужас и болка- те със сигурност биха искали да избегнат този момент. Аз лично нямам лоши спомени и ....не знам, въпрос на личен избор.Но пък и така не е , защото едно 14-15 годишно момиче /примерно/ надали би се решило на такава стъпка и пак майката ще има думата, най-малкото да обясни плюсовете и минусите от такава намеса  newsm78

# 9
  • Мнения: 9 903
да се възстанови ципата, го разбирам, но да се отстранява.....
и за мен е налудничава идея.

# 10
  • Мнения: 368
Против.Щом така сме устроени зна4и така трябва да бъде. Но пък всеки сам си решава Mr. Green

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Против. И за възстановяването - пак против /ако на някой му хрумне идея за тема Mr. Green/

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
Против съм,ква е тая глупост и къв е смисълът й да се прави? newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 5 828
нещо ми се губи смисъла от такава процедура, така че съм против

# 14
  • Мнения: 6 909
Не виждам какъв е смисълът. Ципата може да се махне, но първи път така или иначе ще има и не мисля, че точно ципата е от толкова голямо значение.

# 15
  • Мнения: 5 622
Мисля, че това е най-абсурдната идея, която съм чувала някога!  Shocked  #Crazy Sick


Абсолютно  ooooh!

Относно това, че първият трябва да бъде специален и т.н.т, ще кажа, че за мен всеки трябва да е специален, независимо дали е първи или последен  Peace

# 16
  • Мнения: 781
Против! И за възстановяването съм  против!

# 17
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Ако си на остров Гуам, щеш, не щеш.....
На остров Гуам в Тихи океан, принадлежащ на САЩ, съществуват
специалисти-дефлоратори. Такива специалисти лишават от девственост всички
желаещи девици срещу определено заплащане, разбира се. Да встъпваш в брак
девствена на о-в Гуам е забранено. Дефлоратор-професионалист - това е
най-екзотичната професия на света.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Против. Има си съвсем натурални човешки инструменти за не-оперативно отстраняване на ципата, защо да се пропуска такава възможност Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 112
да се възстанови ципата, го разбирам, но да се отстранява.....
и за мен е налудничава идея.
Тити, ти пък. За това са измислени паяците. ПлИтът си паяжинката и нИщата са по старому.

# 20
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Мисля, че в някакъв по-далечен етап от развитието на манталитета ни, придружен със съответното адекватно сексуално образование, това би станало нормална практика. Към момента обаче бих се въздържала да подтикна дъщеря си към такава манипулация, въпреки че не бих имала нищо против ако тя реши самостоятелно да прибегне към нея. Мога само да се надявам, че след 7-8 години ще съм й осигурила достатъчно обективна и изчерпателна информация поне да знае за тази алтернатива.
Виж, относно възстановяването на ципата, там съм категорично против не самата манипулация (по стечение на обстоятелствата след раждането се оказах в такова положение, вследствие на попрестараване в бродериите; Joy Joy Joy сега това е много любим елемент в семейния фолклор), а против всякакви обстоятелства, които биха я наложили.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Виж, относно възстановяването на ципата, там съм категорично против не самата манипулация , а против всякакви обстоятелства, които биха я наложили.
Що бе? Представи си тръпката - на всеки мъж в живота си да можеш да кажеш с треперещ от вълнение гласец 'ти си ми първият!' (ефектът обаче е малко странен, ако имаш 1-2-3 деца, хванати за полата)

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Против. Девствеността е и психологическо "състояние", със или без ципа - първият път си е важен момент.
А, и "девствеността е лечима, ако се открие навреме"  Grinning

Има и други случаи обаче, имам позната на 31, която мислеше да предприеме точно това, понеже смяташе, че страда от вагинизъм. Според мен цялата работа там си е на психо-основа...а и тя се отказа, в крайна сметка.

# 23
  • Мнения: 920
Ма как така, как ще докаже булката, че е честна?! Ами чаршафа, ами благата ракия!
Мойта леля, като се омъжвала за втори път с 2 деца, ненавременно се омазала. И посред нощ буди мъжа си Викай ваште, булката излезе мома. Чаршафът е изцапан.

А за възстановяване - чела съм, че богатите арабки го правели нееднократно. Отиде в Европа, наиграе се и като дойде време да се връща, мине през някоя дискретна клиника и е като нова.    

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Всяко нещо в тялото ни е там с определена цел! Naughty

Не съм специалист, но съм сигурна, че и девствената ципа си има своето чисто физиологично предназначение, без абсолютно никаква връзка с моралните норми.

# 25
  • София
  • Мнения: 121
Против Naughty Ако става въпрос за  усещанията и емоциите то те са в главите ни, т.е.  със или без девствена ципа пак ще умуваш с кого да го направиш за първи път. Ако става въпрос за неудобство или болка... ми струва ми се, че това е преживяване, което има своят смисъл, жената се калява тъй да се каже...  newsm78  Joy не ми звучи много добре, но майче това искам да кажа.

# 26
  • Мнения: 136
Наистина ми се струва безумно, но все пак ще подкрепя дъщеря ми, ако някой ден реши да го направи. Поне няма да има кой да се фука, че и е бил първия Grinning

# 27
  • Мнения: 7 474
Не виждам никакъв смисъл в подобна процедура newsm78 Кое ще спести това  newsm78 С ципа или без, първият път си е първи ooooh!

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами ако едно момиче изпитва панически страх от първия път (мога да го разбера), защо не?

# 29
  • Мнения: 353
ротив. не обичам ненужни медицински интервенции.
в живота и решенията на дъщера ми не бих искала да се меся. както моята майка не се е месила по темата с кого кога какво съм правила. опита се да ми обясни, че първия път не е кой знае какво и му се придава прекалено много значение. каза ми също, че трябва да правя каквото на мен ми харесва и с когото ми харесва.
ще се опитам да обясня същите неща на адриана, когато порасне. и да и кажа че чувствата и емоциите са по-важни от една тъпа ципа. както, че обикновено мъжете са тъпанари, които само за едно нещо мислят  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 22 935
Против Naughty Ако става въпрос за  усещанията и емоциите то те са в главите ни, т.е.  със или без девствена ципа пак ще умуваш с кого да го направиш за първи път. Ако става въпрос за неудобство или болка... ми струва ми се, че това е преживяване, което има своят смисъл, жената се калява тъй да се каже...  newsm78  Joy не ми звучи много добре, но майче това искам да кажа.
Peace Wink Mr. Green Heart Eyes

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Ами ако едно момиче изпитва панически страх от първия път (мога да го разбера), защо не?
Но той ще си остане панически първи път - с ципа или без, ако стисне кълките и има страх от секса като сефте, пак ще си боли с всички екстри...

# 32
  • Мнения: 4 651
Естественото отстраняване на моята такава беше най-големия кошмар за мен до този момент /ха дано си остане и най-големия де/, по-точно последствията. Общо взето прекарах след това една нощ на системи, за да спрат кръвоизлив, дело на нула цяло и незнам си колко процента вероятност да се случи.
Така, че ако бях врачка щях да съм силно ЗА, да ми махнат нещото оперативно.
Според мен първият секс би бил вълнуващ и специален и без да е свързан с болка и кървища.

# 33
  • Мнения: 8 505
Против съм.
Аз влизам в 30-те %,които по принцип си нямат.

# 34
  • Мнения: 5 622
Естественото отстраняване на моята такава беше най-големия кошмар за мен до този момент /ха дано си остане и най-големия де/, по-точно последствията. Общо взето прекарах след това една нощ на системи, за да спрат кръвоизлив, дело на нула цяло и незнам си колко процента вероятност да се случи.
Така, че ако бях врачка щях да съм силно ЗА, да ми махнат нещото оперативно.
Според мен първият секс би бил вълнуващ и специален и без да е свързан с болка и кървища.

Слава Богу аз съм нямала НИКАКВИ болки и кървища първият път. Всичко си беше супер, като по филмите  Heart Eyes

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хич не ми се ще да си спомням за момента на отстраняването на моята. И понеже това вече е факт - няма какво да умувам.
За щерката имам още време да помисля  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 734
Толкова ли не остана секс,че за ципи взехме да си говорим Wink
Между другото какво значение има дали съм за или против при положение,че вече съм си " минала по пътя " Mr. Green

Аз пък бих задала въпроса по ей тоя начин : " Бихте ли се подложили на пластична операция за поставяне на нов химен ?"

# 37
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Слава Богу аз съм нямала НИКАКВИ болки и кървища първият път.
Абе то и аз не мога да се оплача, ама друго си е априори да ти отпадне притеснението поне за "оцапването".

Аз пък бих задала въпроса по ей тоя начин : " Бихте ли се подложили на пластична операция за поставяне на нов химен ?"
Леле, как звучи "пластична операция" - два шева и си готова "мома втора употреба", както казва мъжа ми. hahaha Моята гинеколожка навремето е работила по разпределение в Кърджали и разказваше, че масово са идвали "девойки" за това преди брака, два пъти дори се случвало при раждане да се налага да резнат копринени конци накръст, че да може да излезе бебето.

# 38
  • Мнения: 4 734
Ама те не просто шият  Поставят някаква специална ципа и после си ставаш непорочен Wink

# 39
  • Мнения: 490
Не вярвах , че ще сътворите и такава тема!
Просто оставам безмълвна. Sick

# 40
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Против. И за възстановяването - пак против /ако на някой му хрумне идея за тема Mr. Green/
  201uu

# 41
  • Мнения: 184
За пръв път чувам такова нещо,  виж за обратното-да.Какви времена доживяхме!Няма да се учудя ако това стане масова практика. Обаче наистина ми се струва безмислено.

# 42
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
За. В един особен случай-силно еластична ципа, която не се разкъсва след няколко полови акта и усещането при акт винаги е болезнено. Има всякакви истории по света.  Peace

# 43
  • Мнения: 136
За тези, които са за възстановяване на девствената ципа - чувала съм, че се прави от свински пикочен мехур  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 819
За тези, които са за възстановяване на девствената ципа - чувала съм, че се прави от свински пикочен мехур  Mr. Green

Целта оправдава средствата  Joy

# 45
  • Мнения: 4 734
За тези, които са за възстановяване на девствената ципа - чувала съм, че се прави от свински пикочен мехур  Mr. Green
Хахахахаха, а предвиждат ли се някакви странични ефекти за жените,на които поставят свинската ципа ? Wink

# 46
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Хахахахаха, а предвиждат ли се някакви странични ефекти за жените,на които поставят свинската ципа ? Wink
Абе някой беше пуснал навремето ценна информация, че оргазмът при свинята траел 30 минути, та знаеш ли newsm78, може да има опашки.

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Ама какви, свински  Shocked

# 48
# 49
  • Мнения: 136
За тези, които са за възстановяване на девствената ципа - чувала съм, че се прави от свински пикочен мехур  Mr. Green
Хахахахаха, а предвиждат ли се някакви странични ефекти за жените,на които поставят свинската ципа ? Wink

Според мен по-скоро се предвижда за мъжа, ако разбере, че е близал на свинята пикалото. Сигурно ще има силен психологически страничен ефект  smile3532

# 50
  • Мнения: 819
За тези, които са за възстановяване на девствената ципа - чувала съм, че се прави от свински пикочен мехур  Mr. Green
Хахахахаха, а предвиждат ли се някакви странични ефекти за жените,на които поставят свинската ципа ? Wink

Според мен по-скоро се предвижда за мъжа, ако разбере, че е близал на свинята пикалото. Сигурно ще има силен психологически страничен ефект  smile3532

Абе бая дълъг език ще да е имал, за да го направи/освен, ако на него не са му пришили език от някой вол.. Joy /

# 51
  • Мнения: 5 103
Против. Не обичам да се намесвам в правилата на Природата.
Peace

# 52
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
В някои случаи абсолютно "за". Например моя близка води дъщеря си (15 години) на гинеколог поради някаква инфекция и са им казали, че е с много дебела девствена ципа и да го има пред вид подрастващата, като тръгне да води полов живот. Ми след като си знаеш, че имаш предпоставка за проблем, защо да не го решиш предварително.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 621
Против. Това си е лично решение, освен ако няма физически проблем и да има нужда от намесата на гинеколог.

# 54
  • Мнения: 7 186
Против. Не виждам какъв е смисълът от такова вмешателство, ако няма някакви аномалии.

# 55
Против съм,ква е тая глупост и къв е смисълът й да се прави? newsm78


има  случаи когато се налага , особено , ако жената е закъсняла   с  "естественото  и отстраняване"
Един от  случаите е  хирургична  налагаща се  операция ..
Иначе  другото е  безсмислена суета или  приумица , ако щеш .

# 56
  • Мнения: 136
Абе бая дълъг език ще да е имал, за да го направи/освен, ако на него не са му пришили език от някой вол.. Joy /

Е нали ципата си е на входа, според мен напълно достижима, а и нали трябва да "подготви почвата", като е девствена  Joy Joy Joy
Малко ОФФ, ама имах едно гадже дето можеше да си бърка в носа с език, беше много яко  smile3521

# 57
  • Мнения: 4 734
Малко ОФФ, ама имах едно гадже дето можеше да си бърка в носа с език, беше много яко  smile3521
Боже....хората кви гаджета имали,пък аз скромната само некви обикновени... Wink

# 58
  • Мнения: 819
Абе бая дълъг език ще да е имал, за да го направи/освен, ако на него не са му пришили език от някой вол.. Joy /

Е нали ципата си е на входа, според мен напълно достижима, а и нали трябва да "подготви почвата", като е девствена  Joy Joy Joy
Малко ОФФ, ама имах едно гадже дето можеше да си бърка в носа с език, беше много яко  smile3521

Кое-гледката ли...? Joy

# 59
  • Мнения: 136
Абе бая дълъг език ще да е имал, за да го направи/освен, ако на него не са му пришили език от някой вол.. Joy /

Е нали ципата си е на входа, според мен напълно достижима, а и нали трябва да "подготви почвата", като е девствена  Joy Joy Joy
Малко ОФФ, ама имах едно гадже дето можеше да си бърка в носа с език, беше много яко  smile3521

Кое-гледката ли...? Joy

Френската ppp

# 60
  • Мнения: 7 640
За тези, които са за възстановяване на девствената ципа - чувала съм, че се прави от свински пикочен мехур  Mr. Green

не е вярно  Laughing
Зашиват се остатъците от "оригиналната", които иначе изчезват напълно чак след раждане по нормален път. Ако не стигнат- захващат се за най-горния слой на влагалището и казват, че повторното изгубване на девствеността адски боли

# 61
  • Мнения: 2 309
Има по-приятни "инструменти" от скалпела,за отстраняване на химена...
Против съм.

# 62
  • Мнения: 1 520
Гласувах с против.
От личния си опит не съм приемала девствеността си като кой знае какво. Нито съм търсила "специален" за "решаване на проблема".
Не смятам че е нужно да се месим на природата, а просто във възпитанието и обясненията за нашето тяло (на момичета) да не натякваме толкова много за "специалността" на девствената ципа, а просто да уточним смисъла й.

Но за момента въпросът н ми е на дневен ред.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Не, против съм. Не виждам никакъв смисъл. И за мен девствеността не кой-знае-какво, че да й се отдава такова значение.

# 64
  • Мнения: 2 161
Не виждам смисъл от премахване на девствената ципа оперативно.Какво толкова да я мислим тая девственост?Да не живеем в началото на миналия век?Аз нямам лош спомен от първият път,в който съм правила секс.Нищо особено.И ако изобщо дъщерите ми поискат мнението ми,ще им кажа,че по-добре да го направят с някой ,в който не са глупашки влюбени,отколкото да се пазят за принца на бял кон.Просто мъжът трябва да е опитен,спокоен и от там нататъка не виждам какъв може да е проблемът.Идва един момент от живота на жената,когато тя трябва да го направи.Първо,защото е здравословно и второ,защото ставаш смешна ако прекалено закриляш това "достойнство".Ама чак операция...Тая Миглена Ангелова се чуди вече какви абсурдни теми да измисля!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Има по-приятни "инструменти" от скалпела,за отстраняване на химена...
Против съм.
smile3501

# 66
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ами не ми се иска някой да го боли , нали трябва да е приятно първото изживяване, ако не боли пък проблем е да обясняваш, 4е си еласти4на, няма угодия! сега където съм , масовката е за обратното действие- въстановяване, 4е как ще се оженят каките!докторите се хилят и викат станали като трамвайни депа , сега ние да ги правим 4естни булки!мога да питам как то4но въстановяват, ако ви е интересно! но наистина първият мъж  трябва да е опитен и търпелив и да има желание. ина4е съм бягала до бърза помощ за една приятелка, добре,4е бях наблизо!беше адски стряскащо!за нея така си остана хрони4но нежеланието за секс!

# 67
  • Мнения: 113
При майка ми се е наложило. Просто е била бременна в 3-ти месец с моя милост и е нямало начин.  Laughing Има и такива случаи - много еластичен химен. А хименът е пропусклив и ето ти парадоксът - бременна и девствена. Още го бъзикам баща ми за това (отгоре на всичко и двамата са лекари).  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 858
Аз съм "за" ако майка ми някога ми го беше предложила със сигурност бих се съгласила. Не съм търсила "идеалния" просто пипнах един за вратната извивка свърших си "работата" "стегнах си гащите" и си тръгнах. Изживяването  беше много далеч от приятно! Тъй, че ако някой ден имам дъщеря и има такава възможност бих и предложила пък тя да си реши.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Против

# 70
  • София
  • Мнения: 2 271
Определено съм против! Това не е някакъв дефект, та да е нужна оперативна намеса. Освен това девствената ципа предпазва от разни бактерии и няма нищо лошо да си я носиш, докато може. Пък и така се губи първия път, колкото  и неприятен да е. Звучи ми също толкова безмислено, все едно да вадят млечните зъби на децата, които и без това ще си паднат сами  #Crazy

# 71
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Все ми е тая коя как решава да се раздели с девствеността си... Безсмислена процедура.

# 72
  • Мнения: 1 403
Против  Peace

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493

Имаше един виц- момиче искало да му зашият ципата и лекарят се чудил, чудил какво да стори, и й прикрепил една бяла тапа от бирена бутилка.

И в първата брачна нощ младоженецът се звери нещо, пули се. И момичето казва троснато: 'Кво бе, не си ли виждал девствена ципа?!' А той: 'Виждал съм, ама не и със срок за годност.' #Crazy

По темата- тъпо ми звучи както отстраняването на ципата, така и 'съшиването'.

# 74
  • Мнения: 2 254
гласувах против ,ей така за статистиката.
за мен е късно да му мисля Laughing
въпрос на личен избор е това,ако имам един ден дъщеря ще съм съгласна с нейния избор(който и да е от двата) Peace

# 75
  • Мнения: 507
Мисля, че това е най-абсурдната идея, която съм чувала някога!  Shocked  #Crazy Sick

newsm10 newsm10

# 76
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Зашиват се остатъците от "оригиналната", които иначе изчезват напълно чак след раждане по нормален път.

Това пък що за глупост е ? Аз не съм раждала по нормален път, означава ли това, че съм с остатъците от девствената си ципа, 17 години след дефлорацията ?

По темата :
Не виждам смисъл от такава оперативна намеса. Не съм чула някоя да е умряла от това, че са я дефлорирали- откакто свят светува се дефлорират жените по естествен начин .
Нямам лоши спомени от първия си път. Боля ме, но не беше болка за умиране. Бях с човек, когото много обичах, той беше супер нежен и мога да кажа, че това беше специален момент в отношенията ни. Не бих го заменила да друго преживяване. Харесвам си първия път.  Laughing Дъщеря нямам, а какво избират другите да направят с девствената си ципа- не ме интересува. Не бих осъдила никоя за това, че го е направила.

# 77
  • Мнения: 7 640
Зашиват се остатъците от "оригиналната", които иначе изчезват напълно чак след раждане по нормален път.

Това пък що за глупост е ? Аз не съм раждала по нормален път, означава ли това, че съм с остатъците от девствената си ципа, 17 години след дефлорацията ?


ееее, не знам до колко години могат да се видят, но наистина е така.
Мен на преглед са ме питали от скоро ли водя полов живот Laughing, това беше 6 год. след дефлорацията Crazy

# 78
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това пък що за глупост е ? Аз не съм раждала по нормален път, означава ли това, че съм с остатъците от девствената си ципа, 17 години след дефлорацията ?
И аз съм тъй... При по-продължително въздържание току виж ципата си срастне отново Joy Ще мога да обвиня мъжа ми, че децата му не са от мен Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 27 524
Не виждам смисъл от премахване на девствената ципа оперативно.Какво толкова да я мислим тая девственост?Да не живеем в началото на миналия век?Аз нямам лош спомен от първият път,в който съм правила секс.Нищо особено.И ако изобщо дъщерите ми поискат мнението ми,ще им кажа,че по-добре да го направят с някой ,в който не са глупашки влюбени,отколкото да се пазят за принца на бял кон.Просто мъжът трябва да е опитен,спокоен и от там нататъка не виждам какъв може да е проблемът.Идва един момент от живота на жената,когато тя трябва да го направи.Първо,защото е здравословно и второ,защото ставаш смешна ако прекалено закриляш това "достойнство".Ама чак операция...Тая Миглена Ангелова се чуди вече какви абсурдни теми да измисля!

Много ми хареса изказването и се подписвам и аз под Шанел  Peace Hug

# 80
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Не виждам какъв е смисълът. Ципата може да се махне, но първи път така или иначе ще има и не мисля, че точно ципата е от толкова голямо значение.

АБСОЛЮТНО си права! Peace

# 81
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Това пък що за глупост е ? Аз не съм раждала по нормален път, означава ли това, че съм с остатъците от девствената си ципа, 17 години след дефлорацията ?
И аз съм тъй... При по-продължително въздържание току виж ципата си срастне отново Joy Ще мога да обвиня мъжа ми, че децата му не са от мен Crossing Arms

 Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт