Отговори
# 30
  • Мнения: 23 107
Против Naughty Ако става въпрос за  усещанията и емоциите то те са в главите ни, т.е.  със или без девствена ципа пак ще умуваш с кого да го направиш за първи път. Ако става въпрос за неудобство или болка... ми струва ми се, че това е преживяване, което има своят смисъл, жената се калява тъй да се каже...  newsm78  Joy не ми звучи много добре, но майче това искам да кажа.
Peace Wink Mr. Green Heart Eyes

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Ами ако едно момиче изпитва панически страх от първия път (мога да го разбера), защо не?
Но той ще си остане панически първи път - с ципа или без, ако стисне кълките и има страх от секса като сефте, пак ще си боли с всички екстри...

# 32
  • Мнения: 4 651
Естественото отстраняване на моята такава беше най-големия кошмар за мен до този момент /ха дано си остане и най-големия де/, по-точно последствията. Общо взето прекарах след това една нощ на системи, за да спрат кръвоизлив, дело на нула цяло и незнам си колко процента вероятност да се случи.
Така, че ако бях врачка щях да съм силно ЗА, да ми махнат нещото оперативно.
Според мен първият секс би бил вълнуващ и специален и без да е свързан с болка и кървища.

# 33
  • Мнения: 8 505
Против съм.
Аз влизам в 30-те %,които по принцип си нямат.

# 34
  • Мнения: 5 622
Естественото отстраняване на моята такава беше най-големия кошмар за мен до този момент /ха дано си остане и най-големия де/, по-точно последствията. Общо взето прекарах след това една нощ на системи, за да спрат кръвоизлив, дело на нула цяло и незнам си колко процента вероятност да се случи.
Така, че ако бях врачка щях да съм силно ЗА, да ми махнат нещото оперативно.
Според мен първият секс би бил вълнуващ и специален и без да е свързан с болка и кървища.

Слава Богу аз съм нямала НИКАКВИ болки и кървища първият път. Всичко си беше супер, като по филмите  Heart Eyes

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хич не ми се ще да си спомням за момента на отстраняването на моята. И понеже това вече е факт - няма какво да умувам.
За щерката имам още време да помисля  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 753
Толкова ли не остана секс,че за ципи взехме да си говорим Wink
Между другото какво значение има дали съм за или против при положение,че вече съм си " минала по пътя " Mr. Green

Аз пък бих задала въпроса по ей тоя начин : " Бихте ли се подложили на пластична операция за поставяне на нов химен ?"

# 37
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
Слава Богу аз съм нямала НИКАКВИ болки и кървища първият път.
Абе то и аз не мога да се оплача, ама друго си е априори да ти отпадне притеснението поне за "оцапването".

Аз пък бих задала въпроса по ей тоя начин : " Бихте ли се подложили на пластична операция за поставяне на нов химен ?"
Леле, как звучи "пластична операция" - два шева и си готова "мома втора употреба", както казва мъжа ми. hahaha Моята гинеколожка навремето е работила по разпределение в Кърджали и разказваше, че масово са идвали "девойки" за това преди брака, два пъти дори се случвало при раждане да се налага да резнат копринени конци накръст, че да може да излезе бебето.

# 38
  • Мнения: 4 753
Ама те не просто шият  Поставят някаква специална ципа и после си ставаш непорочен Wink

# 39
  • Мнения: 490
Не вярвах , че ще сътворите и такава тема!
Просто оставам безмълвна. Sick

# 40
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Против. И за възстановяването - пак против /ако на някой му хрумне идея за тема Mr. Green/
  201uu

# 41
  • Мнения: 184
За пръв път чувам такова нещо,  виж за обратното-да.Какви времена доживяхме!Няма да се учудя ако това стане масова практика. Обаче наистина ми се струва безмислено.

# 42
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
За. В един особен случай-силно еластична ципа, която не се разкъсва след няколко полови акта и усещането при акт винаги е болезнено. Има всякакви истории по света.  Peace

# 43
  • Мнения: 136
За тези, които са за възстановяване на девствената ципа - чувала съм, че се прави от свински пикочен мехур  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 819
За тези, които са за възстановяване на девствената ципа - чувала съм, че се прави от свински пикочен мехур  Mr. Green

Целта оправдава средствата  Joy

Общи условия

Активация на акаунт