Отговори
# 60
  • Мнения: 7 640
За тези, които са за възстановяване на девствената ципа - чувала съм, че се прави от свински пикочен мехур  Mr. Green

не е вярно  Laughing
Зашиват се остатъците от "оригиналната", които иначе изчезват напълно чак след раждане по нормален път. Ако не стигнат- захващат се за най-горния слой на влагалището и казват, че повторното изгубване на девствеността адски боли

# 61
  • Мнения: 2 309
Има по-приятни "инструменти" от скалпела,за отстраняване на химена...
Против съм.

# 62
  • Мнения: 1 520
Гласувах с против.
От личния си опит не съм приемала девствеността си като кой знае какво. Нито съм търсила "специален" за "решаване на проблема".
Не смятам че е нужно да се месим на природата, а просто във възпитанието и обясненията за нашето тяло (на момичета) да не натякваме толкова много за "специалността" на девствената ципа, а просто да уточним смисъла й.

Но за момента въпросът н ми е на дневен ред.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Не, против съм. Не виждам никакъв смисъл. И за мен девствеността не кой-знае-какво, че да й се отдава такова значение.

# 64
  • Мнения: 2 161
Не виждам смисъл от премахване на девствената ципа оперативно.Какво толкова да я мислим тая девственост?Да не живеем в началото на миналия век?Аз нямам лош спомен от първият път,в който съм правила секс.Нищо особено.И ако изобщо дъщерите ми поискат мнението ми,ще им кажа,че по-добре да го направят с някой ,в който не са глупашки влюбени,отколкото да се пазят за принца на бял кон.Просто мъжът трябва да е опитен,спокоен и от там нататъка не виждам какъв може да е проблемът.Идва един момент от живота на жената,когато тя трябва да го направи.Първо,защото е здравословно и второ,защото ставаш смешна ако прекалено закриляш това "достойнство".Ама чак операция...Тая Миглена Ангелова се чуди вече какви абсурдни теми да измисля!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Има по-приятни "инструменти" от скалпела,за отстраняване на химена...
Против съм.
smile3501

# 66
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ами не ми се иска някой да го боли , нали трябва да е приятно първото изживяване, ако не боли пък проблем е да обясняваш, 4е си еласти4на, няма угодия! сега където съм , масовката е за обратното действие- въстановяване, 4е как ще се оженят каките!докторите се хилят и викат станали като трамвайни депа , сега ние да ги правим 4естни булки!мога да питам как то4но въстановяват, ако ви е интересно! но наистина първият мъж  трябва да е опитен и търпелив и да има желание. ина4е съм бягала до бърза помощ за една приятелка, добре,4е бях наблизо!беше адски стряскащо!за нея така си остана хрони4но нежеланието за секс!

# 67
  • Мнения: 113
При майка ми се е наложило. Просто е била бременна в 3-ти месец с моя милост и е нямало начин.  Laughing Има и такива случаи - много еластичен химен. А хименът е пропусклив и ето ти парадоксът - бременна и девствена. Още го бъзикам баща ми за това (отгоре на всичко и двамата са лекари).  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 858
Аз съм "за" ако майка ми някога ми го беше предложила със сигурност бих се съгласила. Не съм търсила "идеалния" просто пипнах един за вратната извивка свърших си "работата" "стегнах си гащите" и си тръгнах. Изживяването  беше много далеч от приятно! Тъй, че ако някой ден имам дъщеря и има такава възможност бих и предложила пък тя да си реши.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Против

# 70
  • София
  • Мнения: 2 271
Определено съм против! Това не е някакъв дефект, та да е нужна оперативна намеса. Освен това девствената ципа предпазва от разни бактерии и няма нищо лошо да си я носиш, докато може. Пък и така се губи първия път, колкото  и неприятен да е. Звучи ми също толкова безмислено, все едно да вадят млечните зъби на децата, които и без това ще си паднат сами  #Crazy

# 71
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Все ми е тая коя как решава да се раздели с девствеността си... Безсмислена процедура.

# 72
  • Мнения: 1 403
Против  Peace

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495

Имаше един виц- момиче искало да му зашият ципата и лекарят се чудил, чудил какво да стори, и й прикрепил една бяла тапа от бирена бутилка.

И в първата брачна нощ младоженецът се звери нещо, пули се. И момичето казва троснато: 'Кво бе, не си ли виждал девствена ципа?!' А той: 'Виждал съм, ама не и със срок за годност.' #Crazy

По темата- тъпо ми звучи както отстраняването на ципата, така и 'съшиването'.

# 74
  • Мнения: 2 255
гласувах против ,ей така за статистиката.
за мен е късно да му мисля Laughing
въпрос на личен избор е това,ако имам един ден дъщеря ще съм съгласна с нейния избор(който и да е от двата) Peace

Общи условия

Активация на акаунт