С лека носталгия към старите детски филми

  • 14 426
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 825
Трябва ми покана от от съществуващ потребител за арена бг. Моля, ако някой е регистриран там да ми даде покана  Praynig

# 76
  • Мнения: 1 526
Айде още една фенка на Синьо лято да се впише. Просто ги обожавах! Даже в детската си спомням, че си преигравахме серията, която бяхме гледали предния ден. И баща ми ми ги записваше на касетки за касетофон( тогава нямахме видео). Та им бях научила репликите на изуст  Laughing!

# 77
  • Мнения: 7 474
Ще дават Синьо лято по Евроком, но не видях рекламата от кога точно newsm78

# 78
  • Мнения: 2 825
Ще дават Синьо лято по Евроком, но не видях рекламата от кога точно newsm78

Да, но няма как да го гледаме от тука  Sad

# 79
  • Мнения: 3 880

Вечерница, като ги гледам порастнали направо.. не искам да ги гледам  Wink
Да си остават там,където са били - видяхте ли Панчо на кво прилича  Sick


Ама те наистина много порастнали...дали и ние сме порастнали толкова много  Wink толкова ли много време мина newsm78 какво са 20-25 години Wink

Обаче видяхте ли на сайта- Тито работил като рецепционстКА в някакъв хотел в същото градче... освен да пручим в кой и да се ориентираме към него за срещата, като истински фенклуб Wink Laughing

# 80
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Глейте кво намерих ,някой помни ли ги  Laughing Joy


Олелееееееее колко ме бяха любими и книжки колко имам за тях.. Crazy..мечтаехме си с брат ми да имаме техните способности. еееее времена . Embarassed..............а питала съм тук в Чехия не са ги имали  по ТВ-то ...жалко нали?
Но пък и до днес тук си дават Арабела........и Призраци под виенското колело тях ги гледах миналата година така мило ми стана.

# 81
  • Мнения: 940
Абе не знам кво ми става ама така ме тресат емоции напоследък с това синьо лято ....носталгия по детството ли ...или щото съм далече от БГ...или просто филмчето наистина е разкошно  newsm78
...даже взех че сънувах Чанкете снощи  Laughing

А вие мацки сте страхотни Grinning...супер идея за среща...да знаете че ще ви подсетя догодина  Stop Laughing

Биба е права за Чанкете...и аз снощи направих рисърч и попаднах на ТОВА
Много странно че са разпространили този слух че е умрял,аз не помня кой ми го беше казал преди..но явно е било слух,радвам се че знам щото съвсем щях да се раздера от рев като гледам епизода дето умира

аз за феновете и  ТОВА  ще е интересно.

Снощи гледах 3ти епизод...толкова ми е мил тоя филм че не искам да си го харча на веднъж дето се вика .гледам си го като десерт ,по един на вечер...а като се сетя че не е целия и лошо ми става Sad.

Само че снощи докато се рових и видях че го продават по Ebay,само на испански без превод оклоло $80
И Забележете ... има го със английски субтитри   за $120  ,ей това много ме изкушава и ще се замисля дали да не си го купя...само дето исках да е със БГ дублаж че и Елла като порасне да го гледа на БГ..оххх не знам
сега свалям серии след 8ма със една програма на Мъжа ми ,незнам дали са само на Испански или имат и субтитри ,ще докладвам като сваля поне една серия ,едвам се точат ,сигурно ще отнеме доста време  Sad

А като ги гледам на снимките как са се променили Shocked...Панчо е най зле...ама и аз не сикам да ги гледам такива,ще си ги гледам само от филма.

Последна редакция: чт, 31 авг 2006, 18:34 от victoria

# 82
  • Мнения: 11 322
Вики, точно днес гледах, че в испанските сайтове го продават на ДВД целия сериал за 48 евро. Много му искат при вас Thinking

# 83
  • Мнения: 6 167
Ох, пак за Синьо Лято: Колко  епизоди са?!
аз свалям 1-8.
Явно докато не ги свалим и изгледаме не можем да минем на други детски  Laughing Laughing
Следващият който ще искам ще е .... Рицаря на бялата дама, може би.

Един по един - всички ще имам.  Twisted Evil

# 84
  • Мнения: 940
Вечерница..мерси за инфото,а субтитри има ли на англ...поне ?

Lennie...точно това искам да е и моето следващо детско,ама ние трябва май заедно да ги караме за да може да си обсъждаме  Laughing Hug
Иначе епизодите на Син.Лято са 18.

Има ги тия ти ми детски в арена бг ама не ни пускат  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
даже пробвах снощи със bg proxy ама не ми се получи ,можело да стане ако имаме бг дружка и тя го изтегли и ни го подаде на нас и ние си го дръпнем-ставало без проблем -така че ако някой от вас има такава дружка  ...... newsm78

# 85
  • Мнения: 2 825
Има ги тия ти ми детски в арена бг ама не ни пускат  :..............

Да, там има всичките... аз се регистрирах, но ми иска ' покана от регистриран потребител' , за да ми активира акаунта....  newsm78 това за дружка от Бг никъде не го прочетох?

За 'Синьо лято' - тук ги продават всички серии, но са само на испански, а и аз ги искам или на Бг или на английски.

# 86
  • Мнения: 940
  това за дружка от Бг никъде не го прочетох?

 LaughingАми няма го в страницата им  Laughing ,прочетох го по форумите някъде ,не тук а в калдата мисля - има и други дето се оплакват от чужбина и това каза някой , определено си мисля че ще стане с дружка от БГ.

Аз пък изобщо не можах да се регистрирам,явно ти можеш и да успееш ако намериш някой да те покани-пиши  ТУКА ,може и да ти излезне късмета!

# 87
  • Мнения: 1 128
     Mоми4ета,не знам дали знаете,но в реалния си живот 4анкете найстина умря(не само в серията)
Аааа не, това не е вярно, навремето децата обичаха да пускат такива слухове, за да има повече драматизъм и поводи за "аиййй, въйййй, ма наистина ли" Wink Която и търсачка да пуснете с търсене за Antonio Ferrandis, ще намерите, че е починал на 16.10.2000 след дълго боледуване, т.е. почти 20 години след снимането на филма Peace

     Аз май лошо съм се изразила.Исках да кажа,4е ве4е по4ина,не 4е е по4инал тогава,докато са снимали серията Wink

# 88
  • Мнения: 2 825
Аз пък изобщо не можах да се регистрирам,явно ти можеш и да успееш ако намериш някой да те покани-пиши  ТУКА ,може и да ти излезне късмета!

Писах, мерси за линка  Hug
Дано някой да ми даде  Praynig

# 89
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
мацки, как вли3ате в арената....при мен и3общо не иска да се отвори сайта Cry....а искам синьо лято до края....
вече говорих с половинката, другата година ще се опитаме да сме на Нерха....други желаещи Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт