Кога намирате време да се "поровите" във форума?

  • 2 716
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 949
Докато бебо спинка и мъжът ми е или на работа или гледа телевизия! В началота след прибирането ми от родилният дом не можех и да си помисля за компютър и форум, но вече свикнах с бебо и нещата са по-добре! Peace
Hug
Peace

# 16
  • Мнения: 2 910
И докато беше бебе и сега, се ровя във форума, обикновено, когато спи.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Когато Калина беше бебе ми беше немислимо да вляза във форума. Сега влизам само, когато спи, съответно следобяд и вечер, като си легне.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
Пристрастих се към форума и не мога поне веднъж на ден да не вляза. Обикновено докато спинка бебка гледам да чета тук, а понякога с едната ръка люлям количката, а с другата пиша Wink

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Обикновено сутрин няма никой в къщи, а дребното си доспива и тогава съм на компа. Също и късно вечер, след като сме го сложили вече да спи. Е тогава е борбата с таткото, но се намира компромисен вариант.  Peace

# 20
  • Мнения: 2 849
На обед като сложа Виктор да спи и вечер .През деня съм сядала с него на компа ,аз си чета малчо удря клавиатурата .

# 21
  • Мнения: 5 250
От близо 3 години съм от феновете на форума, досега винаги намирам време. Върпос на организация както са казали по горе мамите  Peace

# 22
  • Мнения: 193
 И аз влизам, когато малкият спи! Ако е около мен не ми дава да седя на компютъра, дърпа го от контакта!

# 23
  • Мнения: 936
Жалко че не знаех за форума , докато бременеех и имах ужасно много време. Сега влизам предимно докато бебо спи, тогава ми е най-спокойно. Нощта е моя! Laughing

# 24
  • Мнения: 5 500
От близо 3 години съм от феновете на форума, досега винаги намирам време. Въпрос на организация както са казали по горе мамите  Peace
Малеее толкоз ли станаха, как тече времето само  Laughing регнах се, когато Цецо беше на 3 месеца и още съм тук  Mr. Greenзначи намирам време де.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 09:37 от AFRODDITA

# 25
  • Мнения: 2 673
обикновено когато детето заспи . Понякога двамата "заедно пишем/четем" Grinning

# 26
  • Мнения: 354
Ами когато спи малкия и ако нямам друга работа  Party

# 27
  • Мнения: 5 299
Вечер! Когато диването заспи Mr. Green
А като беше по-малка, висях по цял ден, защото само спеше и ядеше Flutter

# 28
  • Мнения: X
Ами основно по това време...през деня мога само набързо да прегледам отчетните/щото моите диванета,не спят по-едно и също време/..но за писане и за ровене съм си запазила"малките" часове.

# 29
  • Мнения: 437
Когато Вики спи и мъжа ми е на работа, когато нямам домакинска работа. Обаче това не се случва много често или е за много кратко.

Общи условия

Активация на акаунт