Отговори
# 75
  • Мнения: 7 430
Мили мои, красиви романтички

.... здравейте
Тук съм - жива и здрава - може би после ще пиша, че сега свърших с домакинската работа и чакам всеки момент да севърне ВикториО с татито - надявам се после да имам време да пиша Wink

ЗвездОлинке мАри 'убава  Hug защо съм ти залипсвала  Joy

Джорди        ...7 за щастие Wink

# 76
  • Мнения: 7 914
ДиДОлиНКа МанДАриНКа,
Мандаринова Дидке, появи се най- накрая.... ми човек лесно свиква с хубавото и му липсва като поизчезне... Heart Eyes  love001
Как са малчуганите? Hug Heart Eyes  love001

# 77
  • Мнения: 7 430
ДиДОлиНКа МанДАриНКа,
Мандаринова Дидке, появи се най- накрая.... ми човек лесно свиква с хубавото и му липсва като поизчезне... Heart Eyes  love001
Как са малчуганите? Hug Heart Eyes  love001


МЕрсаж   bouquet  bouquet  bouquet ти защо не си в обятията на  newsm78 лелеееее забравих му името на Любимия ти Blush

Добре са  Wink Вико си играе с една количка, която му купих днес, а Мишока писка някой да го вземе - сега кротува до мен в люлката, а майка му пее ли пее -трала ла лаааааааааа Whistling ...след малко ставам да се развихрям в кухнята за манжора Mr. Green

Пращме ти много Мъжки целувки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 5 476
Добро утро от мен!

Веднага предлагам закусчица -спомен за напускащото ни лято!



Дидка,мерси!Мнооого целувки и от нас.



При нас една жега е настанала... като насред лято!

Днес след обед ще посетя майсторите да видя докъде са стигнали с мебелите..

А сега се захващам с едни преводи... Tired


 Wink не мога да не издам прекрасната новина от нашите мами. Peace

Миленчето е бременна!


 Heart Eyes  bouquet

Пожелавам й от сърце лека бременност и здраво и спокойно бебче!   bouquet



Лек ден на всички!  Hug

   bouquet


Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 10:00 от Giorgia

# 79
  • Мнения: 3 388
Привет и от мен  Heart Eyes
Утре вечер летим, дано всичко да е наред.
Днес  имам хиляди ангажименти,  едни списъци дълги километри, та има да пазарувам докато свършат / списъците и парите  Laughing/ На всичкото отгоре имам и една важна среща в ситито, та се налага до баш сентъра на слизам, чудя се .. май ще е по-добре с влака да сляза, че ако съдя по вчерашния трафик, ако съм с колата и е пак същия ужас до никъде няма да стигна  ooooh!
Гласа ми никакъв го няма, направо съм като една професионална мадам след поредна бурна нощ в парижки бордей  Joy Шегата настрана, фаренгитче съм направила .. и съм забравила какви илачи вземах, че не ми се е случвало от повече от  две години
Отивам да се приготвям, хубав ден на всички  Hug
 .... тук е прекрасно лято! Супер е времето, слагам миниполата и я мятам  Laughing Пичка с къса поличка, ей  Laughing Crazy  bouquet

# 80
  • Мнения: 6 390
Привет мацки с къси полички  Wink Grinning

Макдирокич
чЕСТИТОООООООООООООООО
Леко и безпроблемно бременеене ти желая  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 81
  • Мнения: 7 605
Малеее каква хубава новина  Grinning   Heart Eyes   Миленаааа, 4естито мила от мен и малката адаШка, желаем ти много лека бременост и едно zдраво, красиво и послуШно бебе като Джулката  Hug

Между впро4ем, кога праzнувате имен ден вие Милените?  newsm78

# 82
  • Мнения: 11 329
Привет на всички!
Аз от работа не мога да се допра до компа тия дни.
Гледам страхотни новини сте напускали.
Миленче, страхотен подарък сте си донесли от почивката! Hug
Дано да влезем скоро в ритъм с това ранно ставане - всяка сутрин един и същи цирк се разиграва у нас. А какви въпроси ми задава девойката, не ви е работа  ooooh!. Пришки имам на устата вече от обяснения. Нали е любопитна като майка си и с недомлъвки не се задоволява  Whistling

# 83
  • Мнения: 7 914
mcdirock , прекрасна новина! Hug  bouquet Леко бременеене Hug  bouquetКак беше почивката?  Hug


ДиДОлиНКа МанДАриНКа,
 
МЕрсаж   bouquet  bouquet  bouquet ти защо не си в обятията на  newsm78 лелеееее забравих му името на Любимия ти Blush
Хаха сигурно е бил с кучетата навън  Crazy...Името му е типично холандско ( нещо от рода на нашите Ивановци) Mr. Green...доста е трудно за произнасяне Rolling Eyes
Целувки и на вас  love001  love001  love001
Какво изманджора снощи? newsm78

Giorgia, дано майсторите да са свършили прекрасна работа Hug

sonita,
айде леко приготвяне за път и още по- лек такъв Hug  bouquet

Вечерница, ще влезеш скоро в ритъм сигурна съм... Hug на малакта защотка и на бъдещия защотко също Heart Eyes


Момичета, аз утре ще си летя за Бг... но мисля  Thinking че няма да ви изоставя съвсем...от време на време ще ви навестям от родна земя Hug  bouquet

# 84
  • Мнения: 5 476
А от мен ето първите снимки от нас с мебелите в кухнята!
Направо не можах да повярвам като ги видях!Точно както на проекта са! Peace



на тази още не са монтирали рафтчетата в ляво..



Звездичка,лек път!  Hug  bouquet
И те чакаме с чудесни новини!  Peace

# 85
  • Мнения: 1 860
Звездичке хубава, весело изкарване в България и лек полет.  Hug

# 86
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Сърде4но благодаря на вси4ки ви за милите пожелания.  Hug  bouquet
Татянка мен обикновено ме поздравяват на Архангел Михаил макар,4е аз така и не разбрах какво обЩо има между Милените и Михаиловците  newsm78
Ина4е аз се 4увствам супер добре...пу пу и то4но като при първата бременост на моменти забравям,4е съм бремка. Party Дано така да продължи и до края  Grinning

# 87
  • Мнения: 5 476
Супер ,Миленче!Дано си така до финала! Но все пак много да се пазиш!  Heart Eyes Hug

# 88
  • Мнения: 7 430
мИЛЕНчита, страхотна новина
Пожелавам ти една прекрасна бременност, изпълнена само с положителни и щастливи моменти  Hug

# 89
  • Мнения: 7 430
Джорджийка мила сладка и напета  Hug
Страхотно обзавеждане - искам и аз  Crossing Arms Наистина много ми хареса цвета - имаш вкус...като мен

ЗвездОЛинка - МандариНКА - приятен престой в нашата Родина - и ако ни забравиш - ще се сърдя

Притен престой и много романтични, любовни вечери за теб СонитКА


...хайде Миленката да повлече крак и след нея си имам списък ....кой да е следващия с кореМОче Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт