Защо ме нямаше .....

  • 2 747
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
 Hug Hug Hug
Бъди силна и гледай само напред.
Ще успееш пак сигурна съм. spoko
 bouquet

# 46
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
 spoko

# 47
  • Мнения: 1 419
Много съжелявам, Таня  Cry
А така чаках темичката ти  Embarassed Надявам се да можем да ти помогнем да преодолееш по-бързо болката и тъгата, които изпитваш  spoko

# 48
  • Мнения: 547
Таня,няма думи които да заличат болката и разочарованието които си преживяла и все още носиш в сърцето си.Но няма да те оставим сама да се бориш с тези чувства.Ние сме тук и всяка от нас мислено е взела частица от мъката ти с надеждата че това ще помогне да се почувстваш малко по-добре.Ти си силно момиче и ще се пребориш.Може би това бебче наистина е било застрашено от болестта ти и лечението й.Никога няма да бъдеш сигурна какво точно е станало,защо и какво можеше да бъде,ако...Но това вече не е важно.За теб,за мъжа ти,родителите ти и за нас-твоето интернет семейство е важно ти да се оправиш.Да се възстановиш физически и психически.Да си върнеш усмивката и вярата.И съм сигурна,че следващата ти бременост ще продължи 266 дни и накрая ще гушнеш своето бебече,а може би и две.Кураж! Hug   spoko   bouquet

# 49
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Толкова много съжалявам нямам думи с които да те утеша но ти прегръщам силно и ти казвам да си постоянно сред хора и приятели които те обичат.
Обади ми се да поизлезем да се разсееш.  bouquet

# 50
  • Мнения: 946
Много съжалявам за станалото  Sad но ти бъди силна и всичко ще е ок  Hug

# 51
Мила Таня,думите  са малко да опи6а колко много съжалявам за слу4илото ти се.Бъди силна !!!хиляди целувки


Роси

# 52
  • Мнения: 2 825
Съжалявам  Cry Cry Cry
Знам, че думите в такъв момент са излишни..... прегръщам те и бъди силна  Heart Eyes Hug

# 53
  • Мнения: 508
Съжалявам много Cry

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Много съжалявам за това, което ти се е случило. Много добре те разбирам, защото съм го преживяла - при мен лошото се случи за половин ден.  Много ми беше тъжно и плачех постоянно, но нещата се оправиха, така че кураж и при теб всичко ще си дойде на мястото. Съвет от мен отнася се за всички в подобни ситуации - искайте да ви направят имунологични изследвания за имуноглобулини  G и  M - мисля, че точно те бяха, много от абортите могат да бъдат спасени, ако се направят тези изследвания, при мен стана точно така- и втория път щях да абортирам, но добре че има свястни лекари, които продължават да се учат и информират.

# 55
  • Мнения: 902
Много съжалявам.
Желая ти много сили и надежда в следващите дни. Да забравиш и да спреш да мислиш е невъзможно. Дано времето върви по-бързо. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт