Секс и бременност

  • 2 353
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 801
на мен в края на 8-мия ми беше последния секс с мъжо,след това не смеех....

# 31
  • Мнения: 178
до края на бремеността си правех секс. Дори вечерта преди да родя се постарах повечко ....и по-късно отидох в родилното. Ако се чувстваш добре - не се притеснявай!!!!!...

# 32
  • Мнения: 6 164
Цяла бременност, без последния месец, че почнаха едни контракции... ooooh!

# 33
Дааа, правим и май няма да спираме до края Wink

# 34
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Относително е - ние прекъснахме в 9-я Peace

И ние така, защото нещо желанието ми, от страх ли незнам, ама изчезна, а и ми беше доста дискомфортно накрая  Simple Smile



И ние така. Peace

# 35
  • Мнения: 2 897
Ако караш нормална бременност и нямаш лекарска забрана-може и до края,но по-лекичко,както са те посъветвали другите мами.През бременността благодарение на хормоните някои жени имат огромен сексуален апетит и изживяват страхотно удоволствие,за съжаление аз бях от другите SadВъпреки това не наказах мъжа ми с пости и продължихме почти до деветия месец Simple Smile

# 36
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Какво беше това?  Mr. Green
Въздържаме се по лекарско предписание от секс, но не и от всичко друго!  Hug

# 37
  • Мнения: 639
моя мъж го е страх,само го гонят параноите че ще я удря по главичката hahaha Joy а аз си имам желание Blush Миличка сама ще осетиш кога да спрете и дали ще спирате Flutter

# 38
  • Мнения: 3 929
Правехме секс и не сме спирали до последно.

# 39
  • Мнения: 1 232
аз вече казах и на друго място,ако няма лекарска забрана и ви се иска,няма нищо по-хубаво от лишен от задръжки секс по време на бременност.В последните седмици от бремеността пък спомагал раждането

# 40
  • Мнения: 8 505
Спряхме в 10. (няма грешка) месец,няколко дни след термина,преди да вляза в болницата.
Ако лекарят ти не е поставил някакви ограничения,само от вас двамата зависи докога ще правите секс.

# 41
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Имах много лека бременност и спрях да правим секс преди термина.

# 42
  • Мнения: 526
Стига бременноста ти да не е проблемна, ако и двамата имате желание за секс, защо не? Ние продължаваме да "тренираме", въпреки, че имаше един период от време в 8 месец, когато ми беше доста некомфортно и бяхме се поуспокоили за малко. Иначе най-голямо желание имах около 6-7 месец, защото до към средата на 5 месец повръщах (извинете ме за тази дума).
Е, всичко при нас е умерено - не сме прекалявали.

# 43
  • София
  • Мнения: 272
Nie ne sme spirali!Spira se po lekarski preporuki i pri lipsa na jelanie!
Leka i krasiva bremennost!

# 44
  • Мнения: 1 058
Ние правихме през цялата ми бременност. Мъжа ми малко се притесняваше да не стане нещо с бебето, но после се отпусна. В деветия месец малко намалихме темпото, защото се предизвиквали контракции а аз бях за секцио и не исках изненади.

Общи условия

Активация на акаунт