Секс и бременност

  • 2 359
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
В 9 месец съм и правим секс почти всеки ден или през ден. В началото на бременността имах много силно желание за секс, и побърквах мъжа ми, сега либидото ми е по занижено Simple Smile Четох някъде, че сексът е много полезен за бебето и улеснава  раждането.

# 46
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Правихме до края

# 47
  • Мнения: 1 353
През цялата бременност съм правила три пъти секс поради липса на желание от моя страна и страх от страна на таткото. Но първият път беше в третия, втория-в петия, а последния в деветия-10 дни преди да родя

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
До 5-ия месец, защото лекарката забрани!

# 49
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 085
Ако не ти е проблемна бременността може до края ,но по лекичко,аз например нямах проблеми,но  незнам какво стана с хормоните ми и последните 2 месеца нямах никакво желание за секс.
И аз така. Спряхе в началото на 8-мия месец. Не,че мъжа ми не искаше постоянно,ама на мен хич не ми беше удобно вече.
И даже да ви кажа под секрет,в 3-тия месец имах леко кървене,породено от отлепване. Ама док нещо пропусна да каже да спираме секса и ние си го правехме. Е.по внимателно де. И ето я жива и здрава Даяна./чук-чук/. Ама сега след като съм по-"образована",не бих рискувала.
Дидона,а теб защо те няма в юлския отбор? Naughty Получаваш официална покана да се присъединиш към нас Hug

Общи условия

Активация на акаунт