Pantene – вашата тайна за страхотна грижа за косата!

  • 26 824
  • 983
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 472
Да са нежни към скалпа, да оставят косата мека на допир и с приятен аромат!

# 46
  • Мнения: 2 655
Да са от утвърдена марка, Да бъдат ефективни и да не съдържат сулфати, защото си направих кератин на косата и е нужно да използвам безсулфатни продукти

# 47
  • Мнения: X
Да подхранва  и предпазва . Приятния аромат и пенливост за мен също са много важни

# 48
  • Мнения: 820
Продуктите за коса , които ползвам трябва да са с подхранващ ефект, да имат анти статичен ефект, да са ароматни и да са от естествени продукти

# 49
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Искам продуктите да имат формула, която не омазнава допълнително скалпа, същевременно да се справят с боядисани сухи краища.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 376
Кои са най-важните качества, които търсите в продуктите за грижа за косата?
За мен е важно продуктите да не омазняват косата ми, да я подхранват, да измиват добре и да я правят мека на допир.

# 51
  • Мнения: X
Да подхранва и заздравява косата, да оставят косата мека на допир, да имат приятен аромат и текстура.

# 52
  • Мнения: 430
Търся в продуктите за коса няколко неща: да ми измиват добре косата, да има блясък и да предпазват от накъсване, т.к. това е най-голямата проблем на косата ми.

# 53
  • Мнения: 3 569
Да почиства добре, да е нежен към скалпа, да подхранва косъма, косата да е блестяща и жива.

# 54
  • Мнения: 1 189
Обичам да имат хубав и дълготраен аромат, да помагат за разплитането на косата, да не дразнят скалпа, да се нанасят лесно, да изглаждат косъма.

# 55
  • Видин
  • Мнения: 240
Подхранващи и щадящи съставки

# 56
  • Мнения: 1 155
Да е подходящ за моят тип коса, да не омазнява косата, да не дразни скалпа, аромат и дълготраен ефект!

# 57
  • Мнения: 1 725
Държа на това да попадна на точните продукти за мен - косата ми е с мазни корени и сухи краища.

# 58
  • Мнения: 915
Продуктите трябва да са подходящи за моя тип коса на първо място. Други важни за мен качества са да подхранват косата ми, да измиват добре и да не дразнят чувствителния ми скалп. Естествено приятният аромат също е нещо важно.

# 59
  • София
  • Мнения: 323
Аромат и също така, да е за моя тип коса, задължително и балсам, който да не омазнява косата.

Общи условия

Активация на акаунт