Pantene – вашата тайна за страхотна грижа за косата!

  • 26 823
  • 983
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 509
Да подхранват косата, да я правят мека и бляскава.

# 31
  • Мнения: 417
За мен е важно да възстановява изтощената коса, да укрепва косъма и да подхранва в дълбочина.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 108
Кои са най-важните качества, които търсите в продуктите за грижа за косата?

Търся достъпност. Да се продава в супермаркетите, да е с достъпна цена. Да няма силикони и да не утежнява косата. По възможност да издържа повече без да се омазнява.

# 33
  • Мнения: 6 871
Да измива добре, да мирише приятно

# 34
  • Мнения: 1 355
Да придават приятен аромат, блясък и обем на косата.

# 35
  • Мнения: 1 480
Да са подходящи за моята коса, да измиват добре и да не дразнят скалпа.





 

 Цитирай 
Полезно

# 36
  • София
  • Мнения: 304
Да подхранват косата и да не дразнят скалпа.

# 37
  • Мнения: 1 406
Да има хубав аромат, да придава блясък на косата и да прави мека и обемна косата.

# 38
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Да подхранват косата, да са щадящи и с деликатен аромат. Старая се така да подбирам продуктите, че да са съобразени с нуждите на косата ми.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Да хидратира косата
Да й придава здрав вид
Да има приятен аромат

# 40
  • София
  • Мнения: 1 638
Първи въпрос: Кои са най-важните качества, които търсите в продуктите за грижа за косата?

1. Подхранващ и регенериращ ефект
Моята коса е много гъста и тънка,но пада много. Търся и използвам само продукти, които да я подхранват и заздравяват

2. Да не дразнят скалпа
много чувствителна съм към неизпробвани шампоани и продукти за грижа за косата. От някои шампоани веднага започва да ме сърби и косата да се омазнява бързо.

3. Приятен, деликатен, ненатрапчив мирис не понасям, неприятни са ми и ме дразнят продуктите за коса, които са като омекотители за пране. Косата ми мирише на парфюм и химия, което не ми харесва. Обичам нежните аромати.

4. Подходяща разфасовка
Мразя огромни туби, защото ако са големи шампоана, балсама и маската заемат много място в малката ми баня

5. Цената
Не съм любител задължително на професионални продукти, защото от някои не съм останала доволна, нищо че са много скъпи. Предпочитам бюджетни - на приемлива и достъпна цена.

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 20:55 от Линдичка

# 41
  • В дън горите тилилейски
  • Мнения: 483
Да не ми омазняват бързо косата, да я правят гладка и подредена.

# 42
  • Мнения: 14 841
Да са с изчистен състав,приятен аромат,достъпна цена и да се отразяват добре на моята коса.

# 43
  • Мнения: 2 701
Да има ефект за подхранване и да предпазване скалпа, както и аромат и блясък

# 44
  • Мнения: 2 977
За мен е важно да подхранва и заздравява косъма, да не  предизвиква сърбеж на скалпа, да прави косата лесна за разресване, да придава обем и блясък на косата.

Общи условия

Активация на акаунт