Pantene – вашата тайна за страхотна грижа за косата!

  • 26 825
  • 983
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 174
Избирам продуктите така,че да са щадящи към скалпа,с хидратиращ ефект и приятен аромат.

# 16
  • Мнения: 639
Имам чуплива коса и за мен е важно продуктите да не правят косата ми да "Хвърчи", да се разресва лесно без да се къса.  Важно е след ползването на продукта да не ми се омазнява на втория ден, а като бонус винаги е бил хубавия аромат.

# 17
  • Мнения: 2 133
Най- важно при избор на шампоан/балсам е, да отговаря на нуждите на косата ми.Следя шампоана да се понася добре на скалпа, а балсама/маската да повлиява на косата.
Предпочитам да е с гъста консистенция ,приятен мирис,лесно разресване и оформяне!

# 18
  • Мнения: 126
Да е подходящ за моя тип коса,да ухае приятно и да не предизвиква дразнене на скалпа

# 19
  • Мнения: 206
Да хидратират добре, приятен аромат, да са подходящи за моята коса, да придават обем и блясък на косата ми.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 13 600
Кои са най-важните качества, които търсите в продуктите за грижа за косата?

*Да не сплескват и утежняват, да придават живина и блясък, да имат приятен аромат.

# 21
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 840
Най-важните за мен качества на продуктите за грижа на косата са: да са качествени и да са на добра цена. Ароматът също има значение.

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 726
Същите каквито в храната която избирам за вкъщи - аа бъдат на изпитана марка, с приятен аромат и разбира се да са с качествен, богат състав.

# 23
  • Мнения: 6 496
Да е подходящ за моят вид коса/скалп, състава и аромата. Имам любим Пантен.Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 841
Косата ми е чуплива и доста шампоани я правят суха. Търся козметика за коса, която да я прави плътна, да не я изсушава и същевременно да поддържа скалпа ми.

# 25
  • Мнения: 6 285
Най-важното за мен е да подхранва и хидратира косъма,да не дразни скалпа и да има лек и ненатрапчив дълготраен аромат 🤗.

# 26
  • Мнения: X
Търся продукт който не ми омазнявя косата, подхранва я и придава обем.

# 27
  • до морето
  • Мнения: 2 345
Да придава блясък, лесното разресване е много важно за мен и ароматът.

# 28
  • Мнения: 612
Продуктите трябва да хидратират и да имат приятен аромат на база на естествени съставки.

# 29
  • Мнения: 1 631
Най-важна за мен е хидратацията, подхранването, да не дразни скалпа и да съживява косата. Ароматът също е важен, но не е определящ за даден продукт.

Общи условия

Активация на акаунт