ХВАЩАЛИ ЛИ СТЕ ПОЛОВИНКИТЕ СИ В ИЗНЕВЯРА ДОСЕГА?

  • 4 608
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 167
не, няма и да го хвана.

# 31
  • Мнения: 5 178
Според мен признанието е от срам от самия себе си.., за мен това е и признак за обич и начин да се отърве от грозното чувство на измамник спрямо жената, която обича..
Дай му още един шанс, тази случка може и добре да го е стреснала и вече да е знае какво губи в твое лице..
Е ако случката се повтори му бий шута, защото знам и 60 год мъже дето все им е за последно, кога жена им ги спипа, е и тези жени цял живот са си затваряли очите, в името не толкова на децата, колкото за собствено удобство.. Имам прекалено близък такъв пример

# 32
  • Мнения: 494
не, няма и да го хвана.


Нали знаеш :никога не казвай никога! Joy

# 33
  • Мнения: 1 858
Реакцията ми много зависи от начина по, който ще разбера. В твоя случай бих простила, но разбера ли от другаде не! Иначе до сега не съм го "хващала".

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 00:16 от maatete

# 34
  • Мнения: 1 364
Не съм хващала мъжа ми в изневяра Naughty Надявам се никога да не ми се случи Praynig
За конкретния случай само ти можеш да решиш дали можеш да простиш и продължиш живота си с този човек.
Дано нещата се оправят Peace

# 35
  • Мнения: 396
Не,не съм дано да не го хващам въобще.....

# 36
  • Мнения: 235
Не съм го хващала , но и съм го помолила да не ми споделя подобни негови преживелици.Ако ще ми изневерява така за единия секс само , не искам да знам и да страдам и аз , да си се оправя сам после с гузната му съвест. За сега съм сигурна че не ми изневерява, но човек никога не знае какво ще му се случи.

# 37
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Не,не съм го хващала в изневяра.
Мисля си,че и занапред не би могъл да кривне от пътя,защото преди да се оженим, с него сключихме устен договор. Simple Smile
Ако един ден някой от нас двамата кривне от пътя,това ще е краят.
Достатъчно много държи на семейството си,визирам мен и  децата за да прави подобни щуротии. Simple Smile
А и най-важно от всичко е,че аз го обичам страшно много,сигурна съм,че той мен също ме обича много.Раздавам се изцяло за него и децата,именно за това си мисля,че едва ли някога ще го хвана в издънка. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 240
Аз съм сигурна само в себе си, на мъж вяра 100 % никога  Laughing Всеки обаче заслужава втори шанс, а какво ще прави с него времето ще си покаже ...

# 39
  • Мнения: 4 555
Не съм го хващала и съм 100% сигурна, че няма нищо за "хващане".

А теб бих те посъветвала да му простиш. Макар че е най-добре да попиташ сърцето си и да избереш това, което то ти подскаже. Съжителството с някого винаги ни взима нещо и ни дава нещо. Ако цениш много това,което ти дава животът с него, прости му. Ако това, което ти взима (вкл. тази случка) ти причинява много болка и не можеш да я преодолееш, тръгни си.
Няма универсално решение.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 295
не, няма и да го хвана.


И аз мисля,че няма да го хвана,защото не искам да го хващам,ако ме разбрахте кво искам да кажа! Wink

# 41
  • Мнения: 8 505
Не съм.Надявам се да не ми се налага да взимам подобно решение.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, не съм го хващала. Надявам се да не ми се случи. Confused

# 43
  • Мнения: 1 353
Преди нищо подобно не бих простила, но сега когато имаме дете ще се позамисля как бих постъпила. Но не, не съм го хващала в изневяла и слава богу.

# 44
  • Мнения: 2 013
Не съм. Но не съм го и дебнала...
Той е малко по-ревнив, но като цяло не сме подозрителни.

Общи условия

Активация на акаунт