Изпитани сайтове за парфюми - 34

  • 55 322
  • 779
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 20 364
Много съм разочарована от Дъглас!
Поръчах с вземане от магазин, а там ми разпарчетосали поръчката, защото им трябвал единия продукт. Как може така  аз съм си го купила. Поне да бяха се обадили да ме питат.
Изключително непрофесионално и биташко. Не бих взела нищо от поръчката. Ако съм я платила предварително, бих искала да ми върнат сумата. И бих държала да има кажа, че това и изключителна цигания, която не подхожда на подобна верига парфюмерии. И да искам среща с или телефон на управител, мениджър.

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Това е изключително нагло с поръчката на Карен.Пазарувала съм за големи суми над 200лв., в един случай са ми давали две мостри на едно тъпо Кензо и не помня още кой парфюм беше, в друг нито една.Вземат си ги и ги продават в олкс-а, имам познати работят там и отделно им дават парфюм разбира се в зависимост продажбите им, който те си продават после.Мен супер много ме дразни като вляза за крем, че ми пробутват примерно Диор, разбирам, че вземат процент, но все пак човек е влязъл и се е насочил към определен бранд, а те му се бъркат.

# 722
  • Мнения: 111
Лошото е, че нищо не се променя, а много пъти коментираме, най-вече това, което се случва в Douglas Sad.
Явно никой не чете, или по-лошото не му пука за клиента, и в този случай, ако клиента не ги накаже, няма кой.

# 723
  • Мнения: 1 346
От изпитаните сайтове ли е? Каква е практиката - до адрес в УК?

# 724
  • София
  • Мнения: 1 210
От изпитаните сайтове ли е? Каква е практиката - до адрес в УК?
Напълно легитимен сайт, аз съм поръчвала до България.
Дъглас - обслужването става все по-зле и ги избягвам. От това печели Сефора Simple Smile

# 725
  • Мнения: 237
От изпитаните сайтове ли е? Каква е практиката - до адрес в УК?
Редовен е сайта. Аз поръчвам с превозвач, ползвам ggbg. Но и те имат навик преди намаление да вдигат цените, така че гледайте.

# 726
  • Мнения: 6 930
От изпитаните сайтове ли е? Каква е практиката - до адрес в УК?
Напълно легитимен сайт, аз съм поръчвала до България.
Дъглас - обслужването става все по-зле и ги избягвам. От това печели Сефора Simple Smile

Сефора нямат сайт обаче. Широко им е на Дъглас около врата...

# 727
  • Мнения: 6 930
Дъглас почват все повече да ме разочароват 🙄 Две поръчки си взех одеве, в едната няма нито една мизерна мостра. Не стига че на чекаут ти дават избор от 2 свръх безинтересни (често пъти и не налични), но явно решават, че като един човек е пуснал 2 поръчки, могат и да си спестят мострите в едната.
Немските auslibezumduft и parfumdreams кога почват с промоциите, че нещо родните "търговци" почват да ме губят...?

# 728
  • Мнения: 872
Mисля, че  Lancome Tresor  La Nuit  тестер е на добра цена:
https://www.parfimo.bg/lancome-la-nuit-tresor-eau-de-parfum-za-j … _campaign=product

# 729
  • Мнения: 805
Douglas доколкото знам са германска фирма, която макар и да не прави кой знае какви намаления, е коректна. Това, продавачките да ти отворят поръчката или да ти откраднат мострата и да ти изпръскат другата - си е български манталитет. Която и верига да дойде в България, нашите тарикати се опитват да хитруват. Освен това звеното в БГ управлява поръчките и уебсайта на Дъглас(разбрах като се свързах с тях, че са бг), затова и там има изцепки. Хубава работа, ама българска. Докато Нотино са чешка фирма и пратката пристига от Чехия, там ти е опакована и очевидно там хората са коректни. 

# 730
  • Мнения: 1 012
Няколко неща, които на мен лично ми се струват доста интересни с повече от добри цени..:

https://www.parfimo.bg/histoires-de-parfums-1926-turandot-puccin … um-za-jeni-60-ml/

https://www.parfimo.bg/l-artisan-parfumeur-patchouli-patch-eau-d … te-za-jeni-50-ml/

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 7 047
Приключихме казуса без скандали.
Оказа се, че са ми анулирали поръчката. Срокът бил 5 дни , само че аз получих известие  чак на обяд, това се брои първи ден, другите 2 попаднаха в уикенда, човек да не мръдне от града, понеделник имах рожден ден и вторник получих мейл,че вече е анулирана. За мен това не са 5 дни да си потърся пратката, а 3 и то в уикенда. Явно са избързали да я анулират, защото им е трябвало комплектчето. Преди да повдигна въпроса ми дадоха едно сетче за компенсация,  което почти съвпада с липсващото. До тук добре.  С плащането пак стана конфуз - поръчах от сайта на една цена,  на каса друга, двойна. Head Band Вече щях да зарежа всичко и да си ходя. Не може ли поръчката да идва опакована и да не се променя съдържанието и цената. Накрая ми маркираха колкото беше от сайта, но пък касова бележка не можаха да ми дадат.  Joy Получих бонус мострички, гарнирани с извинения.
Не мога да се ядосам и да вдигам скандали за козметика , обаче вече само по куриер ще поръчвам, ще са ми гарантирани продуктите и ще имам истински 7 дни . Това в магазина е пълно безумие. The Mall.

# 732
  • София
  • Мнения: 5 423
Точно в Дъ Мол беше и моята случка с мострите. Разказвах в предишните теми.
Обявила съм им бойкот на Дъглас

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Дами, вижте на каква оферта попаднах само за 43лв https://www.parfimo.bg/yves-saint-laurent-libre-eau-de-parfum-za … eni-30-ml-tester/  Прекрасен флакон и малко 30мл. бебенце поръчах си едно, в Нотино е двойно по- скъп.Може да е в полза на някого, който го иска.Sparkling Heart

Последна редакция: ср, 18 ное 2020, 19:52 от Bright Crystal

# 734
  • Мнения: 36 161
много бързо оправиха цената

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт