Изпитани сайтове за парфюми - 34

  • 55 304
  • 779
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 2 804
Здравейте, момичета! Умишлено "пропусках" темата, защото не е здравословна финансово, а аз съм добре запасена мека душа Joy
Но, не се сдържам вече .....
Във връзка с последните ви коментари - Нотино са супер бързи и коректни. Забележки към тях нямам никакви до момента.
Дъглас - и в тях пазарувам доста. Оставам с впечатлението, че всичко зависи от консултанта, който те обслужва. Подозирам, че условията за работа при тях не са добри - имаха прекрасни момичета, при които пазарувах с удоволствие. Нито една от тях вече не работи в магазина, в който влизам най-често .... Вече не познавам консултантите им. Тези на ЕЛ и Герлен/Кларанс само и те все още са добри.
Останалият персонал се сменя често май и не ги е много еня за клиентите. И от тях има прекрасни, коректни и отзивчиви, но има и некоректни. Мострите от онлайн поръчки - винаги са ми слагали, каквото съм избрала. Не беше така единствено последния път, когато си я взех от магазина и ме обслужиха две от най-новите момичета. Мострата беше само една, другата избрана от мен я нямали. Естествено, не ми е за мострата, достатъчно продукти имам. Просто ми направи впечатление, че дори не предложиха да я заменят с друго.
В същото време, на следващия ден за покупка на неголяма стойност - под 200 лв., ме обслужи консултанта на Кларанс/Герлен и ми подари несесер с няколко продукта. Редовен клиент съм и ме познават по принцип. Може би това има връзка, но като цяло не мога да се оплача от отношението и обслужването. Освен регулярните отстъпки за лоялни клиенти, щедрите подаръци при покупка (благодарение на които изпробвам и купувам в пълноразмерни опаковки доста неща), миналата Коледа ми подариха и кутия с доста продукти. Вярно е, че са по-скъпи от другите магазини, но имат повечето нови неща, а и като се вземат предвид ваучерите, отстъпките и подаръците за редовни клиенти, реално са ок, стига човек да познава консултантите и да знае при кой да си избере да пазарува все пак Joy .... отчитамм това като слабост на политиката им към персонала.
Да си дойда на думата сега - след известно въздържание, в последните 2 седмици пак прекалих с покупки всякакви ....., но няма да откажа още 1-2 интересни неща и пак ще ви следя, ако не възразявате Joy

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
много бързо оправиха цената
Не са, изтървала съм тройката.Worried

# 738
  • Мнения: 11 828
4 лв. ли беше писала? Bowtie Няма го вече, де..

# 739
  • Мнения: 36 108
за 4 лв. 30 мл. застрелвам КАКВОТО И ДА Е на исл
за съжаление случаят не беше такъв Grinning

# 740
  • Мнения: 805
Karen, колко мострички ти дадоха като извинение? Ако не е тайна де?

# 741
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Доста тестери са заредили, аз преди час успях да пусна поръчка. Дано имат и капачета.


Имаше много 30-ци на цени 40-50 лв. Все още има:
https://www.parfimo.bg/hermes-eau-des-merveilles-eau-de-toilette … eni-30-ml-tester/

Не успях да взена това, пак за 40 и няколко май беше.
https://www.parfimo.bg/christian-dior-poison-girl-eau-de-parfum- … eni-30-ml-tester/

# 742
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 531
По-назад е коментирано, че Escentual имат 25% отстъпка. Да, но са вдигнали цените. Grinning
За справка миналата седмицата имаше 15% на всичко и цените си бяха старите. Grinning

# 743
  • Мнения: 2 436
В Дъглас в чужбина, душгел да си купиш само, отварят чекмеджета и слагат мостри с шепа. По десет различни съм получавала. При нас е подигравка. Бях си загубила картата, исках да ползвам отстъпка, на касата твърдяха че нямам такава и ме няма в системата. Намерих я след няколко дни паднала в чантата си. Рядко влизам при тях.

# 744
  • Мнения: 805
Някой знае ли как се ползва ваучерът от 5 лв в Дългас? Не пише да има минимална стойност, ако примерно си купя нещо малко за 8 лв  мога ли да го приложа?

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 5 971
Escentual винаги вдигат цените преди 25%-тни намаления. Пазарувам от 6-7 години от тях и съм им научила номерата.

# 746
  • Мнения: 20 229
В Дъглас в чужбина продавачките сигурно вземат поне 2-3 000 евро и затова са щедри сигурно. Тук на продавачка се плаща между 800-1100 лв. Ами, ще крадат, крият, отливат, не е изненадващо.

# 747
  • Мнения: 2 436
Супер ниски са заплатите на продавачките и там. Спрямо стандарта са същите.

# 748
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Douglas доколкото знам са германска фирма, която макар и да не прави кой знае какви намаления, е коректна. Това, продавачките да ти отворят поръчката или да ти откраднат мострата и да ти изпръскат другата - си е български манталитет. Която и верига да дойде в България, нашите тарикати се опитват да хитруват. Освен това звеното в БГ управлява поръчките и уебсайта на Дъглас(разбрах като се свързах с тях, че са бг), затова и там има изцепки. Хубава работа, ама българска. Докато Нотино са чешка фирма и пратката пристига от Чехия, там ти е опакована и очевидно там хората са коректни. 
Малко прекалявате с кражбата на мостри от българските продавачки в Дъглас, да ви кажа. Живея в Германия и никой не ме замеря с мостри при покупка. Дори плащам и годишна такса като картодържател в Дъглас, и купувам редовно козметика, но никой нищо не ми предлага при покупка, чат пат някоя отстъпка за 20% намаление, което ми е много по -ценна от мостра, която никога няма пръсна или някоя изостанала мостра на неподходящ за мен крем. Миналия месец имам две поръчки от сайта на Луи Вютон, едната за парфюм за 315 евро, другата за парфюм за 235 евро. И при двете поръчки имам точно по две "мизерни" проби, както вие ги наричате. При поръчка на ексклузив на Диор за 330 евро от Дъглас, ми изпратиха една проба на Шалимар ЕДП. Отново "мизерна". Отново никога не съм я пръснала. Ако искам толкова да пробвам нещо, просто си го пръскам в магазина и не виждам защо пък чак толкова трябва да се ядосвам, че не ми били дали проба, или не ми били направили мекици да ме почерпят. Проби получавам единствено от специализирани и по-малки или нишови парфюмерии, които не правят почти никакви намаления, и съм си платила пълна цена на продукта. От Aus Liebe zum Duft изпращат три проби по ваш избор, при покупка, и то ако ги посочите изрично, иначе не. От Флакони и нотино една мостра не съм получила, от parfumdreams изпращат стандартно по една две проби и това е. В днешно време на търговците им е трудно да зареждат парфюми, бавят се доставки, нови поръчки, точно проби да са ни драмата в този момент....И ми е малко смешно да чета, как само в България всички крадат и печелят за сметка на клиентите, защото не е точно така. Все пак е добре като твърдим нещо и да можем да го докажем, а и да уважаваме труда на консултантите, както очакваме и те да имат уважение към нас.

# 749
  • Мнения: 805
Аз сложих доказателството снимка- ползвана мостра на дъното. В Англия никога не са ми давали само 1 мостра, при това ползвана като съм си взимала парфюм. На мен лично мострите са ми важни, защото в магазина не винаги взимам правилното решение и като дам 150 лв и после парфюма не ми харесва ми става тъпо. Ако са упоменали, че не дават по принцип или има фиксирана бройка не бих се дразнила. Но да дават на един на друг - не, мен лично не ме радва. Сигурно изглеждам като мишок ама лакво да се прави - всеки според чергата си. Даже честно казано, днес си поръчах 5 мини парфюмчетата на Ланком по 5 мл за да са ми мостри и да видя как ми стоят на кожата - защтото знам , че няма от къде да взема безплатни мостри и затова си платих тези. Много хубаво, че Вие успявате да си правите поръчки по 600 лв, но аз лично не мога да си го позволя и затова искам да внимавам. Ако на вас не са ви нужни може да подарявате. Аз лично бих се зарадвала на всякакви мострени подаръци ако имате излишни.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт