Изпитани сайтове за парфюми - 34

  • 55 278
  • 779
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 6 930
А относно "мизерните" мостри, както ги нарекох по-рано, явно не е станало ясно какъв ми е проблемът с тях. Пояснявам: ако знам предварително, че Х сайт мостри не дава, или са някакви рандъм по тяхно усмотрение - няма проблем, аз не пазарувам заради мострите, особено ако съм тръгнала за нишов парфюм или нещо по-специфично. Но когато предварително ти обещават мостри по твой избор, кодове за отстъпки и не знам си какво, а после не получиш нищо от това, е разочароващо, да. По-добре нищо не обещавай. Аз нямам време редовно да ходя по молове и магазини, за да тествам или да ми дават отливки. Така че в много случаи това, което предлага сайта и персонала зад него изгражда моето впечатление.

# 766
  • Мнения: 31 326
Кое е много на оферта? На мен не ми изглежда никак така.

# 767
  • Мнения: 3 015
И аз не виждам никаква wow оферта.В Дъглас с 20-те процента излиза 388 лв ?!?!

# 768
  • Мнения: 51
Аз помня, че в Дъглас беше 500 и нещо този парфюм, не знаех за 20-те процента. Съжалявам.
Иначе познавам аромата, да.

# 769
  • Мнения: 5 083
В елинор 50мл стоят с много ниска цена, но се очаква наличност. Много отдавна купувах парфюма и ми се върти нещо около/ над 100лв за 50мл, пълнител от порфюми шоп.

# 770
  • София
  • Мнения: 5 393
Flaconi de, 30% за ненамалени и 10% за намалени с код hotcocoa.

# 771
  • Мнения: 939
Момичета ,случайно да спират Mugler ALIEN EAU EXTRAORDINAIRE ?
Aз съм в Де и почти на всякъде е изчерпан🧐.

# 772
  • Мнения: 1 006
И още нещо хубаво, което, вярвам, ще зарадва някого:

http://www.elfragrance.bg/estee-lauder-amber-mystique-eau-de-par … seks-p-18289.html

# 773
  • Мнения: 51
Уау, да, тази цена в Елинор е нереална, много благодаря! Пуснах за следене на наличност, пък дори и към 200 да стане, пак е доста по-приемливо! Страшни сте тук!

# 774
  • Мнения: 31 326
В елинор 50мл стоят с много ниска цена, но се очаква наличност. Много отдавна купувах парфюма и ми се върти нещо около/ над 100лв за 50мл, пълнител от порфюми шоп.
Да за толкова го купувахме преди 11 години. Даже беше 90, а Jade 67 лв.

# 775
  • Мнения: 437
Наскоро моята приятелка си купи от Фешън дейс  Rouge Malachite 100 мл / продукт с кутия/ за 350 лева с код за отстъпка. Моят го взех миналата година на черен петък от Дъглъс - 50 мл 270 лева мисля беше.

# 776
  • Мнения: 5 083


Да за толкова го купувахме преди 11 години.
Flushed толкова неусетно минава времето. Тогава с една сляпа поръчка взех Bottega Veneta eau legere, Guerlain L'instant magic  и   това Armani prive. И до сега са едни от най-добрите ми попадения евър. Значи преди 7год съм купувала

# 777
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 222
Момичета, ще пусна нова тема след около един час, сега не съм в къщи.

# 778
  • Мнения: 2 257
Flaconi de, 30% за ненамалени и 10% за намалени с код hotcocoa.

И докато вляза са изкупили всичко, което исках😄

# 779
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 222
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА Flowers Sunflower

Общи условия

Активация на акаунт