Дългото чакане след трансфер-тема87

  • 46 936
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
И аз лятото ходих на лекар,че имах болки от ляво.Прати ме на ехограф и там ми откриха песъчинки в левия бъбрек и нещо на черния дроб (не помня какво,не е сериозно и като разбра лекарят,че вземам хормони каза,че е от тях и като ги спра ще се оправи).Самоназначих си АСАТ и АЛАТ и още няколко неща и всичко бе в долните граници на нормите.
Като стартирах стимулацията пак ми ги изследваха и резултатът бе същия.За песъчинките пия едни билкови хапченца и явно имат ефект, защото вече не ме боли.

# 721
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен! Вчера ми беше трансфера, сега ходих до аптеката и там се изненадаха от предписаното количество Витамин Д (10 капки на ден). Не са ми казвали от клиниката да изследвам витамин Д. Вие по колко капки на ден вземате? И успех на всички!!!

# 722
  • Мнения: 1 437
Pepitlota и на мен ми се вижда много, наистина, такова количество на ден. Обади се да питаш в клиниката.

# 723
  • Мнения: 384
Здравейте и от мен! Вчера ми беше трансфера, сега ходих до аптеката и там се изненадаха от предписаното количество Витамин Д (10 капки на ден). Не са ми казвали от клиниката да изследвам витамин Д. Вие по колко капки на ден вземате? И успех на всички!!!

Аз също пиех по 10 капки на ден няколко месеца, но имах сериозен дефицит. Никой не ми е казвал, сама си го изследвах и открих...80% от хората имат дефицит, особено зимата. Важно е да влезе в норма вит. Д при опитите, защото влияе на качеството на яйцеклетките и на имплантацията, хубаво е да го изследвате щом сте след трансфер, за да знаете какво е положението Simple Smile

# 724
  • Мнения: 175
И моя вит Д беше нисък, и ми изписаха вигантол 4 капки на ден, и се нормализира

# 725
  • Мнения: 1 130
И моя вит Д беше нисък, и ми изписаха вигантол 4 капки на ден, и се нормализира
На мен днес ми изписаха 10 капки на ден, като аз съм в сериозен дефицит, изследването е правено 15 дена след аборт по медицински причини. Преди трансфера вит Д ми беше 39 ng/ml. Бременността също взима от тялото и витамини и минерали, затова не е такава изненада високата доза. Застраховат се.

# 726
  • Мнения: 21
Благодаря на всички, които се включиха! И така да ви разкажа какво се случи. Рецептата, която са ми дали, е била за Вит Д смарт хит, а в аптеката ми продадоха Вит Д на Джеймисън. Без да съобразят, че количеството витамин Д в една капка Джеймисън е колкото това в 10 капки от Смарт хит. Явно изобщо не са знаели, че има различни концентрации..

# 727
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
Моята доза Вигантол беше 25 капки на седмица.Но почвайки стимулацията докторът ми каза да спра всичко и само мета фолиевата да оставя.

# 728
  • Мнения: 3 124
Ели, съжалявам за неуспеха и дано скоро се сбъдне желанието ти!
Аз пиех есенциале и това само подпомага функцията на ч.дроб, не е нещо силно.За месец и половина си станаха идеални стойностите на асат и алат.
ВитД и аз пиех по по-висока доза, полезно е, стига да имате нужда де, но при повечето хора има дефицит.Пих и като бременна и при кърмене също.
Тоя смарт хит не бях го чувала, нещо ново и модно, като гледам се равнява на 1 капка витД от Джеймсън, явно фармацевтът не е знаел.Сега като имаш на Джеймсън приемаш по 1 капка от него.

# 729
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
В понеделник отивам на лекар и почвам подготовка за ЗЕТ.Поне според него ще успеем около 31-ви да го направим.Е ако ми каже,че на Коледа трябва да съм тук ще го оставя за януари...

# 730
  • Мнения: X
Привет отново от мен! Все така съм със запушен нос и без обоняние. Пробвах какви ли не методи - масла евкалиптови, ментови, лавандула, инхалации, мед в носа и т.н., и днес в аптеката ме стреснаха да отида да си направя по-добре pcr тест. Все пак си взех вода Стеримар и ще промивам носа. В очакване съм на теста и да видим какво ще препоръча доки ако е +. Надявам се да се размина само с тези симптоми, за да не влизам в друг филм.. Blush

Последна редакция: сб, 12 дек 2020, 16:03 от Анонимен

# 731
  • Мнения: 65
Привет аз само да споделя, че днес ми е 5-ти ден след трансфер на два 5-дневни и продължавам да не усещам абсолютно нищо, вчера леки придърпвания в яйчниците и нищо, нищо друго. Как сте другите които сме 5ти ден 😘🎄🎄

# 732
  • Мнения: X
Аз съм на 3ти ден, като не броя този на трансфера, но и аз се усещам нещо специфично. Гледам повече да се движа вкъщи и да не се залежавам, както предните пъти. Деня след трансфера имах едно кафеникаво зацапване - 3-4 много малки капчици. Може да е било от само трансфер ако е надрасквана лигавицата. Вчера на втория ден имах само някаква тежест ниско долу, а пък днес май нищо, само ми се дреме по цял ден и може да ми е запушен носа и да нямам обоняние, но и апетитчето не ми е изчезнало. 😁

# 733
  • Мнения: 85
Добро утро момичета, как сте всички?
Днес е 30 ден след трансфера наболяват ме гърдите, имам леко гадене сутрин не мога да си измия нормално зъбите, защото ми се гади от пастата за зъби, често ставам нощем до тоалетна и имам апетит. Така, незнам симптоми ли са, но във вторник съм при доктор Персенска на преглед, дано видим плоден сак, а може би и точици.Прекарах и тоя скапан ковид, без страшните симптоми лека хрема и болки в очите, това беше. Молете се за мен за вторник.

# 734
  • Мнения: 65
Добро утро момичета, как сте всички?
Днес е 30 ден след трансфера наболяват ме гърдите, имам леко гадене сутрин не мога да си измия нормално зъбите, защото ми се гади от пастата за зъби, често ставам нощем до тоалетна и имам апетит. Така, незнам симптоми ли са, но във вторник съм при доктор Персенска на преглед, дано видим плоден сак, а може би и точици.Прекарах и тоя скапан ковид, без страшните симптоми лека хрема и болки в очите, това беше. Молете се за мен за вторник.
Честито и лека и безпроблемна бременност 😘Може ли да опише на 6-ти ден усещаше ли някакви симптоми, или по-рано, че и аз се притеснявам вече

Общи условия

Активация на акаунт