Как се запознахте с настоящия ви

  • 6 270
  • 149
  •   1
Отговори
# 105
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Запознахме се на обща среща на един чат-канал. След това се опознахме чатейки и така вече 6 г. сме заедно.

# 106
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Запознахме се във един ресторант. GrinningРаботих като сервитьорка,той пък редовно идваше да обядва и вечеря при мен. Mr. GreenТия супи тогава, дето ги ядеше във ресторанта при мен,му изядоха главата. Joy

# 107
  • Мнения: 7 474
На рожден ден на братовчедка му , която е моя приятелка  Heart Eyes

# 108
  • Мнения: 3 050
обща позната ни запозна и в началото си чатихме месец. после излязохме... Peace

# 109
  • Мнения: 5 362
На купон в една приятелка.

# 110
  • София
  • Мнения: 2 530
Запознаха ни майка ми и баща му.

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ами, кандидатствах за работа /настоящата ми/ и минах успешно първото интервю при шефа ми; следваше изпит по английски, поверен на заместник-директора /мъжа ми/. Сума ти време ми разглежда превода с погребална физиономия /чак като се загаджихме разбрах, че не знае английски Twisted Evil/. После два месеца го смятах за най-надутия и страшен Joy шеф във фирмата /макар че не ми беше пряк шеф/, но и адски секси. Така една вечер ме покани да продължим фирмено парти с още няколко колеги в едно заведение и останалото е история. 9 месеца се крихме /а се оказа, че всички са подразбирали за какво иде реч/, после той напусна фирмата и всичко излезе наяве, и така до днес.
П.П. Пнякога ми липсва тръпката от забранената връзка и всички смешни ситуации, в които изпадахме  Rolling Eyes

# 112
  • Мнения: 1 193
Запознахме се в дискотека и аз му казах директно , че искам да спя с него Embarassed е вече 10години сме заедно  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 696
на тогавашното ми работно място Crazy

# 114
  • Мнения: 126
В дискотека.От същата вечер живеем заедно и сме неразделни вече 4г.

# 115
  • Мнения: 6 390
На екскурзия организирана от училището ни - аз бях 8.ми клас, той 9.ти  Crazy Grinning

# 116
  • Мнения: 1 930
От училище се знаем.....Търча по мен 1 година  ooooh!, ама то тогава нямаше интернет, нямаше кю......и после като пламна оная ми ти страст.......не ни пусна и в Студентски град даже, отделно живеехме, а все се търсехме.....

# 117
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Беше съквартирант на колешката ми.

# 118
  • Мнения: 924
Ами в детската градина   newsm76

# 119
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Насила.Беше сватосване от страна на моя колежка -негова а вече и моя комшийка.Тя постотянно ме навиваше и аз казах "Айде да го видим какъв е този убитак" и после течението ме отнесе. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт