Как се запознахте с настоящия ви

  • 6 271
  • 149
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 475
При нас цялата ситуация е много странна. Но концерт на фолк певицата Вероника на 13 април! Странното е че за първи път съвсем сповтанно реших да отида на фолк- концерт никога не бях ходила -беше ми любопитно и с една приятелка- тя пък повикала двама нейни колеги и така и единия от тях ми стана гадже, беше любов от пръв поглед и това ми се случваше за първи път Embarassed и така до ден днешен!Даже в чест на певицата Вероника си купхме дори и нейния албум- тъй като и двамата не слушаме фолк! И до ден днешен като разказвам всички много ни се смеят даже повечето си мислеха, че нищо няма да излезе от това! Mr. Green На фолк концерт се запознаваш с някого и хоп връзка- супер несериозно звучи, нали???? Hug но при нас стана Peace

# 91
  • Мнения: 3 268
Бях слушала за него от съученички и много ме заинтригува.Открих го и го гоних,докато не се запознахме WinkНаложи се даже да започна да излизам с най-добрия му приятел,за да стигна до него.От тогава минаха повече от 20 години,ама не си го давам моето момче.

# 92
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
по интернета, като в на4алото аз го пратих в 9 глуха, но се оказа 4ародейник!

# 93
  • Мнения: 4 621
На рожден ден на обща позната Hug

# 94
  • Мнения: 1 101
В квартала. Живеем през един блок. Бяхме още деца, после станахме тийнейджъри и започнахме да обръщаме по-специално внимание на противоположния пол. На един купон работата стана Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 2 266
На дискотека.

# 96
  • Мнения: 6 461
В заведение чрез познати.

# 97
  • Мнения: 425
На плажа в Созопол. Simple Smile

# 98
  • Мнения: 2 631
Ами ние сме си комшийчета Simple Smile познаваме се от деца.
На един негов имен ден ме покани покрай брат ми и в разгара на купона се оказахме сами в кухнята, при което той ме награби и това беше първата ни целувка, от която тръгна всичко  Heart Eyes Laughing

# 99
  • Мнения: 431
Една вечер се прибирах към общежитията и се спънах в нещо. Гледам надолу - плюшена мечка newsm46  Shocked. Викам си - я да си я прибера. Така стана работата.

# 100
  • София
  • Мнения: 718
В гимназията учихме зедно - по-точно седеше 2 чина пред мен. След това учихме заедно в София, междувременно живеехме заедно. През май месец направихме сватбата, а сега чакаме с нетърпение февруари бебето да се появи.  Grinning Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 101
  • Мнения: 888
Чрез едно радио-предаване,което се казваше"Телефонна любов"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 102
  • София
  • Мнения: 618
Запозна ни  една приятелка на зимната пързалка "Славия"

# 103
  • София
  • Мнения: 36 070
Сблъскахме се на улицата и се скарахме, дори го нагрубих Wink

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 537
Работих сезонно в едно кафе, където работеше и негов приятел и той взе да идва по-често и да ме "зарибява" Crazy и накрая ме покани на среща, но след няколко дни, на което аз реагирах:"Бъзикаш ме! Ще ми вържеш "тенекия"!", а той: "Хайде на бас, че ще дойда!" и така се хванахме на бас за една дъвка и той дойде - все пак това е цяла дъвка!!! Joy И така вече 10 год. му дължа "Орбит-а" hahaha

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт