Как се запознахте с настоящия ви

  • 6 244
  • 149
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 701
Въобще не съм го и забелязвала-той го е направил!Решил е да разбере коя съм и да се запознае с мен,а дни по късно се оказа че съм приятелката на втората му братовчедка...и така....до днес!  Laughing

# 136
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами отидох на брат си на гости и се запознах със съквартиранта му....

# 137
  • Варна
  • Мнения: 552
Запозна ни моя колежка,която в последствие стана кръстница със съпруга си на сватбата ни.

# 138
  • София
  • Мнения: 1 951
Стана много случайно!Но сме вече 10 години заедно!

# 139
Тъкмо бях скъсала с гаджето и компанията в която бях взе да ме изулира, и аз излизах с една бивша съученичка. Докато бяхме на кафе дойде нейн познат и ни покани на купон някъде си. Там осве нея не познавах друг и честно казано не бях очарована от присъстващите. Мъжа ми ми обърна внимание чак след дестина ден, ама аз му се дърпах Mr. Greenобаче той настоятелен излезе Hug

Добре де за какво си се дърпала, като после си се оженила за тоя човек.. тва жените сте много странни същества

# 140
  • Мнения: 560
Ми ако не карахме и двамата Пежа,сигурно нямаше да се запознаем smile3534.Във форума на Пежо има точно такава тема-как една кола може да промени живота ти.
Една колежка ми даде линка към форума на Пежо клуб.Регистрирах се,почнах да ходя на седмичните сбирки,станах член на самия клуб.Имаме си и футболен отбор.Веднъж ме нахокаха,че не ходя на мачовете за агитка и началото на това лято реших да се отчета на последния мач.Любимият е в отбора.Той тогава ме забелязал.Как ли би могло да е друго.Тогава с клуба бяхме 2 жени,а на самия стадион сигурно не повече от 5-аз с къса пола.Хич и не съм го забелязала-бях толкова отегчена smile3516.Вечерта на сбирката вече го забелязах-в жегата се беше подпрял на едан кола и пиеше вода.Изпросих си малко.След няколко дни в една тема за брачния живот и аз и той споменахме,че се сами.Смешното е,че приятелите от форума и клуба още тогава ни ожениха.Почнахме да си пишем през Кю-то и след 1 седмица почнахме да излизаме.Та така.

# 141
  • Мнения: 1 403
Чрез един общ приятел  Crazy

# 142
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Във влака София-Момчилград  Grinning

# 143
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Чрез общи приятели се запознахме на рожден ден беше newsm59  party023 и така  married

# 144
  • Мнения: 216
Чрез общи приятели се запознахме на рожден ден беше newsm59  party023 и така  married
Абсолютно същото! Laughing Laughing

# 145
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Съвсем случайно срещнах гаджето на моята най-добра приятелка с негови 2-ма приятели от Свиленград, на "Аптека". Т.е. запознах се с настоящият ми на улицата съвсем случайно. После ме поканиха вечерта на диско цяла тумба народ и  той беше там естествено и започна да флиртува с мен. Поиска ми телефона и реши,че ще спи унас, при което беше рязко отрязан и така след месец мъчения на моите приятели да ми дадат моя телефон се съгласих да му го кажат. И започнаха едни разговори 3 месеца,след това ни покани в Пловдив на гости,та го съчетахме и с РД на една наша приятелка и там вече се загаджосахме. От там 3 години и половина обикаляне на БГ,за да се виждаме и накрая резултата е...Никола Димитров Янакиев на близо годинка Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Сега живеем в Свиленград с тенденции скоро в Пловдив  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 146
  • Мнения: 595
Познаваме се от 1989г чрез общи познати,на дискотека мисля,ученици бяхме.

# 147
  • Мнения: 2 270
Чрез общи приятели се запознахме на рожден ден беше newsm59  party023 и така  married
Абсолютно същото! Laughing Laughing
И ние така...
Преди 11 години, един приятел го доведе вкъщи на рождения ми ден!

# 148
  • Мнения: 26
Първо 1г. бяхме само познати.Учихме в едно и също училище.И след една година познанство той решил,че много ме харесва.Всички ни казваха,че това е ученическа любов и няма да трае дълго,но сега са на друго мнение.С моята голяма любов сме вече 5 години заедно.От 2 години сме семейство.И любовта ни от ден на ден е по голяма.

# 149
Ха-ха,много готина тема!Бях забравила да си платя кабелната и на третия месец той дойде да ме изключва.Оказа се,че живее близо до нас и съм му допаднала,ха-ха-ха Laughing Laughing LaughingТака след шест месеца живеехме заедно,а след шест години е налице и синчето ни.

Общи условия

Активация на акаунт