Закриват София Ленд???

  • 9 624
  • 175
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 743
Съвсем скоро някой ще заеме тази пазарна ниша - просто толкова се печели от това, че няма да остане София без подобно място, сигурна съм.
Дано да си права  Hug

# 91
  • Мнения: 4 371
По-тъпо нещо не можаха да направят. Като стане студено няма къде да се ходи, жалко наистина. Патиланци хич не го и броя, там е ужасно Rolling Eyes

# 92
  • Linz
  • Мнения: 11 619
винаги когато ходим има народ не ми се вярва да не е печелившо........

Според мен от много време си работи на чиста загуба, въпреки високите цени (или може би точно заради тях).
Посещаемостта е голяма, заплатите на служителите са ниски, разходите по поддръжката не са високи... защо да работи на загуба? Печелят си и от наемите на помещенията...

# 93
  • Мнения: 9 990
Ами пък и честно-ако направят нещо подобно извън пределите на София-по Околовръстно и зад него-9 дена път с камили... Confusedаз затова не ходя и до Патиланци...няма ли някой парцел в града, не на излизане от него... Praynig

# 94
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В Патиланци е хубава голямата джунгла. За по-дребните има детски клубове, има Арени... не е като да няма къде да ходят децата, но град като София без подобен атракцион има ли другаде в Европа?

# 95
  • Мнения: 9 990
Рени, Патиланци е за Младост-няма как да побира децата на цяла София.Както , предполагам и в Люлин има някакви детски кътове подобни.Но наистина-подобен атракцион, който съсдава настроение и усещане за Лунапарк на децата-влакчета,виенско колело, ей такива-няма.Иначе джунгли има навсякъде....по кварталите...

# 96
  • Мнения: 4 371
В Патиланци е хубава голямата джунгла.

Само това. Иначе е мизерно. А и докато чакаш детето си да поиграе няма какво да правиш Rolling Eyes

# 97
  • София
  • Мнения: 2 858
В Патиланци е хубава голямата джунгла.

Само това. Иначе е мизерно. А и докато чакаш детето си да поиграе няма какво да правиш Rolling Eyes
   Embarassed  да, да няма - един път се тапосах да ми рисуват лицето иначе лятото играехме на джаги /футболните маси/ отвън ..


в София ленд единственото, което посещавахме и уважавах е билярда - близко място до дома, където да се играе билярд с коняк до 2 през ноща     Sunglasses  кеф!

# 98
  • Мнения: 4 116
Това е лудост! Не може ли да се направи нещо, за да се спре разрушаването на София Ленд???

# 99
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Нищо не пише в нета-а, че го закриват. Дали не е слух за да се засили посещаемостта?
Знам ли вече  Thinking

Дано да е така, защото зимата е по-тежка за групови занимания с деца. А ако трябва да се прави сравнение между Патиланци и София ленд си е чиста загуба на време! Това, което ми харесва в София ленд е, че има пространство и въздух!

# 100
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Е-е-е-е, така и не се наканихме да го посетим  smile3518 Точно онзи ден умувахме с мъжа ми кога скоро ще ни се отвори възможност за пътуване към София точно с цел София Ленд...
Много жалко! Европейска столица! Какви атракциони имат европейските столици...
Винаги съм проклинала тази българска черта да се разрушава насила нещо готово... Close

# 101
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Колега ми каза, че между Бистрица и Околовръстното щели да строят огромен увеселителен парк, така че горе главите!

И аз го чух това. Някъде в Бистрица вече са изкупили разни "ниви", както се изрази един приятел, продаващ имот в близост до тях.

Хрумна ми току що - да не би да преместят и съоръженията от "София ленд" там - ако същите собственици са се заели с това... Но това са си абсолютни догадки от моя страна...

# 102
  • Мнения: 4 116
Дори да ги преместят....най- рано на пролет ще се открие новия парк, а цяла зима къде ще ходим? Беше толкова удобно събота или неделя да си пием кафето в СЛ, светло, просторно, топло и значително по- малко одимено от други заведения....

# 103
  • Мнения: 3 271
Винаги съм проклинала тази българска черта да се разрушава насила нещо готово... Close

И аз  Sad

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Колега ми каза, че между Бистрица и Околовръстното щели да строят огромен увеселителен парк, така че горе главите!

И аз го чух това. Някъде в Бистрица вече са изкупили разни "ниви", както се изрази един приятел, продаващ имот в близост до тях.

Хрумна ми току що - да не би да преместят и съоръженията от "София ленд" там - ако същите собственици са се заели с това... Но това са си абсолютни догадки от моя страна...

Как ли пък няма да се надигна до Бистрица Sick

Общи условия

Активация на акаунт