Да продадеш бебето си в България!

  • 2 940
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 858
Изпуснах предаването но се абонирам за темата ви.

# 61
  • Мнения: 992
не ги продават- само си правят предаването

за съжаление не си правят само предаването , а наистина се случва това грозно нещо да продаваш детето си, един човешки живот

# 62
  • Мнения: 5 577
 Sad Все пак има някои, които ги убиват и хвърлят в кофата, зарязват пред блоковете в студа, продават за органи, бутат под коли ... знаете как е.

Така детенцето има по-голям шанс, знам ли ...

# 63
  • Мнения: 111
Ужас.......потресена съм.. Shocked.......нямам думи просто и се съмнявам, че съществуват думи, който биха описали правилно хора като тези.Жалко, че тази "търговия"  100 на 100 ще продължава.................. #2gunfire bash 

# 64
  • Мнения: 869
Да ви кажа не мога да спра да плача....Толкова е тъжно Cry Cry

# 65
  • София
  • Мнения: 2 493
и аз го гледах и ми стана много мъчно...

# 66
Стана ми жал за майката.

Повечето от вас се възмущават от поведението й. Вярно, не е за похвала.
Но си задайте въпроса в каква държава живеем, за да се принуди една майка да продаде детето си, и то за мизерните 1000 евро. Не е скандално, а много, много тъжно.

Отвратена съм, обаче, от Карбовски. Спокойно мога да го нарека изрод, който пада много по-долу от бедната майка, и той за какво? За пари. Така че - един дол дренки е с хората, които плюе!

Той не само преиначаваше историята пред погледите ни, но явно е успял с внушенията си.

ПП Не ми се нахвърляйте, а се запознайте със статистиките за абортите. Дали има голяма разлика ако убиеш едно неродено бебе или ако го продадеш след 6 месеца без да си сигурен какво ще се случи с него.
Колко от вас практикуват аборт като средство за "предпазване" от бременност?

Замислете се!


ППП А тази, която се възхищаваше от дядката с маймуната: това животно носи пари на собственика си, предполагам доходи по-високи от тези на много от нас. Така че...  Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 2 493
Ня, не искам да се карам с теб, но имам малко възражения...
По-добре да направи аборт отколкото да си използва детето за печалба... Аз съм върл противник на абортите, но в такава ситуация мисля, че е по-доброто решение. Като не можед а го гледа пък да е внимавала... А и не са толкова преиначени според мен нещата, защото нито един от тези, с  които беше разговаряно не му пукаше за детето. Какво ще стане и т.н... На никого не му беше мъчно - дори и тая Анна последната, когато тряваше да пожелава на мнимата гъркиня нещо я интересуваше повече да не я издънят отколкото да се грижат добре за детето й... Това нормално ли е?!?!? Това са хора не без мозък, а без сърца...

# 68
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Стана ми жал за майката.

Повечето от вас се възмущават от поведението й. Вярно, не е за похвала.
Но си задайте въпроса в каква държава живеем, за да се принуди една майка да продаде детето си, и то за мизерните 1000 евро. Не е скандално, а много, много тъжно.
ай стига, ве! да ми стане жал за 'майката'?
можеше и да ми стане, ако на нея й беше станало жал за собственото й дете , беше се оправдала с безпаричието и безизходицата... а тази...не знам как да я нарека се притесняваше единствено за това случайно да не се провали сделката Sick Sick повръщ, повръщ, повръщ!

# 69
  • Мнения: 3 394
Стана ми жал за майката.

Повечето от вас се възмущават от поведението й. Вярно, не е за похвала.
Но си задайте въпроса в каква държава живеем, за да се принуди една майка да продаде детето си, и то за мизерните 1000 евро. Не е скандално, а много, много тъжно.

Отвратена съм, обаче, от Карбовски. Спокойно мога да го нарека изрод, който пада много по-долу от бедната майка, и той за какво? За пари. Така че - един дол дренки е с хората, които плюе!

Той не само преиначаваше историята пред погледите ни, но явно е успял с внушенията си.

ПП Не ми се нахвърляйте, а се запознайте със статистиките за абортите. Дали има голяма разлика ако убиеш едно неродено бебе или ако го продадеш след 6 месеца без да си сигурен какво ще се случи с него.
Колко от вас практикуват аборт като средство за "предпазване" от бременност?

Замислете се!


ППП А тази, която се възхищаваше от дядката с маймуната: това животно носи пари на собственика си, предполагам доходи по-високи от тези на много от нас. Така че...  Wink

в думите му имаше човещина, за разлика от тези на мангалите.

А и защо си мислиш,че някой ще те напада??? просто имаш различно мнение!

# 70
  • Мнения: 9 990
Стана ми жал за майката.

Повечето от вас се възмущават от поведението й. Вярно, не е за похвала.
Но си задайте въпроса в каква държава живеем, за да се принуди една майка да продаде детето си, и то за мизерните 1000 евро. Не е скандално, а много, много тъжно.
ай стига, ве! да ми стане жал за 'майката'?
можеше и да ми стане, ако на нея й беше станало жал за собственото й дете , беше се оправдала с безпаричието и безизходицата... а тази...не знам как да я нарека се притесняваше единствено за това случайно да не се провали сделката Sick Sick повръщ, повръщ, повръщ!

Дреме ми за Карбовски, дреме ми за "горката" майка.Ми не ми е никак горка.Аз на 19 години бях поставена в положение да нямам нищо, да съм сама и да започвам от нулата.Тази беше на 34.Аз още нямам 34, но съм се измъкнала от ровене по кофите.Щом аз мога, могат и други.Номера е да искаш и да имаш цели.Няма как с 1000 евро да си оправиш живота.Няма и как да я оправдая, че излъга, че щяла да помогне на двете си щерки с тези пари...дето на по 15 и 18 години били семейни вече.С какво ще им помогне?Ще им купи ли по една газова печка да се греят зимата?Щото не вярвам щерките и да са по-далече от дървото... TiredИ не намесвайте аборта-това е съзнателен избор и е Право на избор.Тя е избрала да даде живот.......за да изкара някой лев/евро от това.Това е район прославен с продажбата на деца.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: пенелопа
И не намесвайте аборта-това е съзнателен избор и е Право на избор.Тя е избрала да даде живот.......за да изкара някой лев/евро от това.

Това си е заробване... С какво право ще продава нечий живот, пък бил той и на собственото й дете.

# 72
  • Мнения: 2 085
не ги продават- само си правят предаването
Да бе!Няма такова нещо!Карбовски е измислил всичко.Ти в кой свят живееш?

# 73
Човещина в думите на Карбовски???  Shocked
Единственото, което усетих в неговото поведение, беше наставничество, подигравка и театралничене. Особено като се правеше на глух, че не чува какво му говореха и ги караше да повтарят по 100 пъти едно и също нещо. Нито един човек с малко човещина в себе си не би поставил една майка в положението, в което той постави тази бременна жена. Някой съзнава ли, че ТОЙ отиде да я търси, а не тя него. Била "алчна"...  Shocked Бооже, ако 1000 евро са алчност, тогава не съм сигурна, че съм знаела какво означава тази дума преди.

Как да се оправдае тази жена? Не говореше пред камерата, какво да пожелае на гъркинята??? Вие какво ще кажете, ако бяхте в нейното положение? Според мен тя просто искаше цялата работа да свърши по-бързо, за да може да забрави по-бързо. Много ясно, че ще се притеснява за последствията. За едни кирливи 1000 евро дали си струва рискът?

Май остава пропуснат фактът, че Анна вече е била взела решение да остави детето за осиновяване, информирала болницата и т.н. Защо Карбовски не спомена този факт? За тази жена дали ще го даде за осиновяване в болницата или на друг за пари, няма голяма разлика. Това, което видях, беше, че тя е притисната финансово. Това е главната й причина да реши да остави детето. Много ясно, че това ще е и водещата причина да се съгласи да го продаде. Не чухте ли обяснението й?

Не казвам, че постъпката й е правилна. Но не съм аз тази, която ще я укори. Реалността е жестока и можем само да се благодарим, че имаме късмета да сме се родили и да живеем в друга реалност, мааалко по-лека от тази на продавачите. Макар че, както казах, това не ни прави по-добри от тях. Много от нас избират аборта. За мен по-голям грях е аз да убия, отколкото да продам детето си. Макар че съм избирала веднъж аборта, никога не ми е минавало през ума да продам детето си, но това е от егоистични подбуди, а именно - защото няма да мога да се разделя с него след 9 месеца, беше трудно и след 3 месеца, какво трудно, беше убийствено, още ме преследва.

Никога не мога да се изправя и да кажа, че съм по-добра от онази жена - Анна.
Единственото, което мога да кажа, е, че напълно я разбирам и много й съчувствам.
Аз специално не мога да я съдя. Защото видях, че поне тя със сигурност не го прави "от алчност", а защото е притисната.

А Карбовски, този "човек" дали има сърце? Или и в журналистическия бизнес трябва да забравиш човещината, за да не попречи на рейтинга и печалбите.

Гнусен "човек".

# 74
  • Мнения: 9 990
Цитат на: пенелопа
И не намесвайте аборта-това е съзнателен избор и е Право на избор.Тя е избрала да даде живот.......за да изкара някой лев/евро от това.

Това си е заробване... С какво право ще продава нечий живот, пък бил той и на собственото й дете.
Ми незнам с какво право-питай я нея....мисли си нещо от сорта на-аз си го раждам , мое е, аз си решава.Лееекинко ограничено е това.Когато аз казах на моето дете един ден/ с най-добри чувства/-аз съм си те раждала, аз ще си те гушкам-тя ми каза-че не е баш така...така че и едно малко дете схваща Нещата От Живота...ма тази 34 годишната явно не е схванала още.

Ня, не си гледала внимателно май-Карбовски ми е нелицеприятен, но спомена, че Ана е казала, че ще остави детето предварително.И аз понеже никога няма да съм в такова положение, но все бих казала-обичайте детето ми в камерата, а не-ми...за какво да ми е жал, само да не се прецака нещо...Аз съм убедена, че Ана е разбрала късно и затова например не е направила аборт/ предполагам само/ и когато е разбрала късно , си е казала-или ще го оставя, или ще взема някой лев.Както казах-това е район прочут с този вид бизнес.

Общи условия

Активация на акаунт