Бъдещи и настоящи мамчета в UK

  • 19 276
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 948
misholina, събира ли сте пари за Движението ли? Искам и аз да се включа. Ще ми пуснеш ли адрес на кой да пратя, ако не е късно!

Това беше идеята  Simple Smile да съберем парички преди Коледа (че тогава има най-много разходи, а и да зарадваме повече деца)

macoball пътува за България скоро, и може да пратите чекове на нея (координирайте на лични)

Смятам, че средствата е добре да се вкарват по общата сметка на движението - момичетата току-що са закупили 2 апарата за физиотерапия за дома в Медвен, за общо 2,200 лева. Така могат да се правят повече такива големи покупки, а не 200 лева тук, 200 лева там (аз не мога да преценя кой най-има нужда). Ако обаче ви грабне определена акция или случай (в темата на Движението има описани много  Sad ), може средствата да се 'нарекат' за определена кауза.

# 211
  • Мнения: 276
momicheta, redovno prglejdam foruma, no nalko ne mi e udobno da vi pisha na kirilica...
Ako ima maiki, koito jiveiat v Liverpool moje da se svarjat s men. Mnogo ste se radvam!!! Poiaviavat se ot vreme na vreme bulgari, no vse za po malko ,a nie vse sme si tuk...do kraia na sveta ili koi znae. Mnogo mi se shte Alex da kontaktuva s bulgarski deca.Tuk (t.e na 35km) ima edno smeseno semeistvo, no decata im ne govoriat nito duma na bulgarski. Nie tragvame na domche sled Koleda i se strahuvam che deteto niama kontakt s drugi deca govoeshti na bulgarski.Sega se sabirame s English mami, bebcho si igrae s decata, no az pak niamam kakvo da si kaja s tiah...

# 212
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Благодаря за всички за отговорите Heart EyesИмаме страхотен проблем с AOL и за това сега се включвам.Ще се възползвам от предложенията на всички ви.R i n a , изпрати ми, моля те номера на ЛС, ще ми е от полза.
 maimunka , от Ave разбрах, че един от необходимите документи които трябва да представя в ХО са три писма адресирани до мен и мъжа ми.Като доказателство, че сме живяли заедно.Имаш ли представа дали трябват и други документи?Добре, че Ave ми каза, защото аз как изхвърлям писма...... ooooh!
 Леле, голям студ е на вън, дано да е някакъв циклон.В момента е минус 4 градуса Confused

# 213
  • Мнения: 276
Bili, ne e neobhodimo da sa pisma. Dostatachno e da predstavish smetka za neshto s tvoeto i na sapruga ti ime kakso i statement ot bankite. Saberi vsichko tova za poslednite tri meseca i drugo ne ti triabva....i belejki ot zaplatite na dvamata..tova e!

# 214
  • Манчестър
  • Мнения: 2 487
Писма = сметки,всичко идва по пощата. И тъи като и някои друг може да се интересува ето какво точно трябва:

We need documentary evidence indicating that you and your partner are still living together as a couple and have done so during the past two years. Ideally, this evidence should indicate joint commitments in your finances, other responsibilities and social activities
spread across the past 2 years/ 24 months.

Items of correspondence or other documentary evidence from sources of the kind listed below would be acceptable. These should be divided fairly equally between each of the two years, and be addressed jointly in both your names wherever possible. If you do not have any or enough in your joint names, items addressed to each of you individually may be acceptable, provided they show the same address and you provide roughly the same number of items in each of your names.
The items of evidence should be from at least 5 different official sources. Ideally, a total of 20 items of evidence should be provided.
If you are not able to do that, please provide at least 10 items.
Please give an explanation if you cannot provide at least 10 items and/or if the evidence is not in your joint names and/or it is not spread over the 24 month period as indicated. An explanation must also be provided for any periods when you did not live together, as well as evidence in support of the explanation and evidence to show how you maintained contact with each other during this time.
Your application could be delayed or even refused if you do not provide enough evidence of this kind.



telephone bills or statements
• gas bills or statements
• electricity bills or statements
• water rates bills or statements
• council tax bills or statements
• mortgage statements or agreement
• bank or building society statements/passbooks
• tenancy agreement
• insurance policies/certificates or other correspondence
• loan agreements
• AA, RAC or similar membership
• membership of sports or social clubs
• membership of a religious organisation
• correspondence from government departments or agencies (eg HM Revenue and Customs, Inland Revenue, Department for Work and Pensions) including evidence that you have declared your relationship to the appropriate government bodies.
• correspondence from GP or local health authority (eg: NHS card, correspondence about ante-natal and post-natal treatment,
letter confirming dates of visits to the home address by a midwife, letter confirming registration with a dentist, etc - providing
these documents show your home address and the date first registered)

По пощата струва 335 лири,с апоинтмент - £500 и формата е SET(M).

# 215
  • Мнения: 818
Момичета има ли някой в Лийдс,трябва ми някой от там с англ.шоф. книжка. Hug

# 216
  • Мнения: 1 860
 Момичета, да се похваля и тук. Ами не мога да се стърпя.  Blush Още треперя и не мога да осъзная случилото се. Спечелихме войната!

 Благодаря Ви!  bouquet

# 217
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ева, благодаря ти още веднъж!  bouquet

# 218
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Сега съм в процес на издирване на жито EmbarassedТрябва ми много спешно.Търсих в Морисънс, но не намерих, имат само ечемик ConfusedНякой знае ли дали има в Теско, Морисънс или друг магазин?Само да не е турски, защото близо до нас няма.Името му е wheat, corn или grain, a на ечемика pearl barley.

# 219
  • Мнения: 579
Жито съм виждала в Tesco-Extra и Sainsbury's.Миналата седмица ходих до Теско и има един цял ред щандове с храни от цял свят,имаше и жито.

Сега се сетих,че със сигурност има и в магазините,където продават храна за домашните любимци.Житото го дават на папаглчетата,но не знам дали има само жито,обикновенно ги продават смесица с други подобни,като ечемик,слънчогледови семки и т.н.

Успех,дано намериш.

Последна редакция: пн, 06 ное 2006, 22:54 от Sissy

# 220
  • Мнения: 1 215
И аз съм виждала жито в Теско, то там какво ли не съм виждала

# 221
  • Мнения: 1 363
В нашия Морисън има жито. И царевично брашно -това за качамака. Провери в някой от хелт шоповете може да има, от по големите.

# 222
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Тъйййй....за житото Crazyслед обикаляне на Морисънс, Теско и Сейнсбъри се оказа, че няма никъде.Събрахме по няколко служителя около нас, но всички много учудено ни гледаха защо ли търсим жито.В Сейнсбъри ни казаха да проверим в техен магазин, до ерия в която живеят евреи, там можело да има жито Rolling EyesСъобразявали се със зареждането в зависимост от хората и навсякъде стоките били различни ConfusedВ Теско стигнахме до кастъмър сървиза, обадиха се да питат за целият Хертфордшир, но няма-хвана ме срам на края.Ечемик има, но жито не Simple SmileМоля ви, ако някоя има пакет в къщи да види какво пише като наименование на житото, евентуално да не подвеждаме персонала в магазините.
И при храната за птички търсих, но няма Simple Smile

# 223
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 108
Биляна, а на щанда за източни храни търси ли? От там бяхме взели един пакет смес от някакви семена, май имаше и жито вътре. Може да има и отделно в пакети, а не смесено с нещо друго.

# 224
  • Мнения: 1 581
Върти ми се да съм виждала в Сейнсбърис, но не мога да си спомня. Ако мина утре, ще проверя.
Иначе със сигурност си се казва wheat grain, намерих го онлайн, ако решиш така да го купуваш:
http://www.goodnessdirect.co.uk/cgi-local/frameset/detail/133705.html

http://www.countryproducts.co.uk/Scripts/prodList.asp?idCategory=6

Общи условия

Активация на акаунт