Бъдещи и настоящи мамчета в UK

  • 19 257
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • burgas
  • Мнения: 83
Здравейте мами от UK!
 Много се извинявам за намесата в темичката ви, но имам нужда от помощ.
 Брат ми живее в САЩ и иска да направи подарък на малката, аз харесах това, но не го намирам в Щатите. Та въпроса ми е- има ли начин да бъде закупено чрез карта от Америка, и да се достави до България.
 
Извинявам се пак за намесата

# 226
  • Мнения: 1 860
 Би могло да се плати от там, но мисля, че няма как да го доставят в България. Те Аргос не искат до нашият остров да доставят...

# 227
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Ели, за плащане сигурно може, но Аргос си имат собствени камиони, които доставят само на острова. Не пътуват из Европа. Ще тряба да си избереш нещо друго. Но за доставка в България на подобни неща не знам дали вообще може. Освен ако някой български магазин не направи заявка и достави, ако има контакти.

# 228
  • Мнения: 508
Момичета-черпя ви виртуално.Моите две хубавици днеска си получиха английските паспорти.Радвам се много ,че успяхме с баща им да им дадем шанса да бъдат граждани на света и да се чувстват свободни да отидат ,там където си пожелаят.

# 229
  • Мнения: 1 860
 arliin, да са ви живи и здрави децата! Абсолютно споделям мнението ти и искрено се радвам за вас!  Hug

# 230
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
arliin,  newsm51 за двете гражданки на света!

# 231
  • Мнения: 1 215
Здравейте мами от UK!
 Много се извинявам за намесата в темичката ви, но имам нужда от помощ.
 Брат ми живее в САЩ и иска да направи подарък на малката, аз харесах това, но не го намирам в Щатите. Та въпроса ми е- има ли начин да бъде закупено чрез карта от Америка, и да се достави до България.
 
Извинявам се пак за намесата

Здравей!
Аз мисля, че няма проблем да ги доставят до България, само трябва да провериш дали съответната фирма прави доставки извън Щатите. Например, ако поръчваш от Виктория Сикретс от България, няма никакъв проблем, но се плаща за доставката. Така, че виж дали правят доставки до Европа и колко струва за съответната зона.

# 232
  • Мнения: 1 215
Момичета-черпя ви виртуално.Моите две хубавици днеска си получиха английските паспорти.Радвам се много ,че успяхме с баща им да им дадем шанса да бъдат граждани на света и да се чувстват свободни да отидат ,там където си пожелаят.
Хайде честито за двете гражданки на света  bouquet  bouquet

# 233
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Sallys, тя пита за Аргос, а те не правят доставки извън UK.

# 234
  • burgas
  • Мнения: 83
Благодаря ви много за отговорите

Леко се разочаровах, но не се отказах. Сега ще търся познати от Англия, които да ми го пратят.

А случайно да знаете какви начини за доставка има. Примерно дали може по пощата, но за моя сметка  Или по куриер, ама да е на разумни цени

Извинявам се, че пак ви тормозя с въпросите си, но от Щатите нищо не ми харесва, а в тази количка съм влюбена

# 235
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Това е сайта на английските пощи- http://www.royalmail.com/portal/rm/home/
 Тук ако знаеш колко тежи можеш да провериш, колко ще ти излезе http://sg.royalmail.com/portal/rm/PriceFinder;jsessionid=WYWWYR5 … ;gear=pricingcalc . Но предполагам доста над това, което ще платиш за комплекта играчки. За други доставчици не знам, не съм ползвала.

# 236
  • Мнения: 1 581
Ето го нещото в американския ибей, даже е по-евтино:
http://cgi.ebay.com/NEW-MY-LITTLE-GRACO-10-IN-1-PLAYSET-AND-BABY … dZ1QQcmdZViewItem

Разгледай там повече, сигурно има и други подобни неща. Тия Грако не са английски, 100% ги има и из Америка  Grinning  Успех в търсенето  Peace

Виж и в амазон, например това или това.

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 23:35 от иВарна

# 237
  • Мнения: 1 581
Честито на англичанчетата   bouquet

# 238
  • Мнения: 1 363
Честито на англичанчетата   bouquet
[/quotе


Защо? newsm78

# 239
  • Мнения: 1 215
Ох, извинявайте много, не съм видяла, че става въпрос за аргос. Но има и друг вариянт; моят мъж, например, ми праща непрекъснато неща като колетчета. Само трябва да внимаваш стойността на колета да не надвишава 150 евро, защото ще трябва да плащаш мито.

Общи условия

Активация на акаунт