Бъдещи и настоящи мамчета в UK

  • 19 259
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
oni, не се притеснявй  Hug Има много варианти, ти си реши кой най ти изнася Wink Единия е да упълномощиш човек в БГ да ти издаде паспорт. Другия, да си удължиш паспорта с 6 месеца в посолството тук. Условието е като отидеш за удължение да не ти е изтекъл паспорта. maimunka, аз го удължавах и нямаше такова изискване 6 месеца преди изтичането да се прави  newsm78 Третия е да изтече, да пътуваш с пасаван и да си платиш глобата. Разгледай наистина сайта на посолството ни тук, какви са изискванията за удължаване. Обаждаш се на новата централа да си букнеш час и отиваш. Аз ходих за удължение до Лондон като бях в 7ми месец. Мъж ми си взе един ден почивен, а детето го изтеглих от училище и много хубаво си изкарахме   Flutter
arliin, как е малката оправя ли се вече?
Били, направи ли житото  Mr. Green
Diorella, как бяхте днес в градината? Знам колко зле се чувстваш и моят много плачеше за нас, но пък после му хареса много и не искаше да си ходи.
Мъж ми днес пак тръгна командировка, за Саудитска Арабия  Rolling Eyes Арабските мами викат, не било страшно, но тук така са ни промили мозъците, че било проблемна зона. Сега ми се е свило сърцето, не знам как ще изкарам една седмица. Да не говоря, че сутринта малката, като се събуди и не намери баща си в леглото и като се притесни, тати та тати  Cry

# 256
  • Мнения: 490
момичета благодаря ви за отговорите, много ми помогнахте от тук нататък ще се свързвам с посолството и ще видя кой вариант е най-изгоден за мен за момента,само незная как да извадя пълномощно от тук на роднина в България? Възможно ли е това,като другата страна( другият човек не е тук ,а в България) благодаря ви и лека и приятна вечер желая на всички мами с техните семейства

# 257
  • Мнения: 818
Мери трагедията е пълна.Днес отидохме с моя позната.Оставих я вътре с Мечо,преди това и казах че ще дойда да я взема и т.н.Поседяхме 40 мин.отвън не се чува нищо,аз щастлива викам и хайде да се разходим да вземем по кафе и се връщаме(на мойта дружка де).Бяха минали 20тина мин.и се връщаме и какво да чуя : МАМАААААААА.Причерня ми.Отвориха ми жените,едната (очертава се да е любимата леля) я държи Миша гушнала Мечо и една книжка,цялата в пот,сълзи и сополи(така ли се пише newsm78) ме вика.Поседяхме 1 час заедно вътре и си трагнахме.И друго ме притесни,там си имат някакви песнички,игри,а Михаела си ходи самичка насам натам и хиииич да не я занимават,дали е заради езика,че не ги разбира или още не ги познава???Само да кажа,че я водя 3 пъти на седмица,и днес нямаше търпение да влезе вътре,вратата беше заключена,и ме дърпа да я отворя,ама след 1 час беше  ooooh!

# 258
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Щом с желание е влязла значи всичко е ок  Peace Присетила се е за теб нещо, затова е ревнала. Моята мен като ме няма и само дърдори на баща си мама, мама, мама. Като остане с мен и вика дади, дади, дади.
За езика не мисли, че не разбира. Нали гледа ТВ на английски, слуша хора около вас така да говорят. На моята всички команди са на БГ, но като се съберем с английско говорящи, да видиш как и на английски реагира. Умнички са децата, не ги подценявай  Flutter На нас освен дади, друг английски специалитет ни е ба, вместо чао, а не и ноу ги редува. Ние й говорим само на БГ, предполагам, че ги е научила от ТВто и хората навън Thinking

# 259
  • Мнения: 1 363
Diorella, всички деца са така в началото, особено ако са по- малки. Моя син го давам на чайлдминдър  и от ден първи само за нея говори и отива с желание.  Дадох го на 2г 11м, вече едно голямо човече, което разбира, че мама отива на работа и ще се върне.
А що се отнася до песничките. От опит- отнема им малко време да се научат да сядат в кръг с другите и да пеят, слушат, вземат участие. Алекс няколко месеца беше така на гимнастиката. Всички седнали и пеят (включително и аз), а той обикаля ли обикаля залата и хич не се усеща. Всички деца там, минаха през такъв етап.

Мери, не се притеснявай за Саудитска Арабия. Наш приятел изкара 5 години там и се прибра този месец. Не е така, както го изкарват тук. Аз много исках да ходим, като му слушах разказите, ама моя мъж каза НЕ. (не било място за отглеждане на малко дете Confused

# 260
  • Мнения: 191
Здравеите мам4ета. Аз сум тазгоди6на юнска мама, но до сега не съм ви писала никога, за6то ли и аз не знам newsm78. От известно време оба4е ви 4ета и нау4авам много полезна информаця от вас. Благодаря ви  bouquet. Аз и моето семеиство живеем в Лондон, или по-то4но в Walthamstow. Има ли мами в този раион? 6те се радвам да се запознаем. От тука6ните мами познавам само Ira_d, но тя ми е дале4ко и от както сме се запознали тук във форума о6те не сме се виждали на живо, голям срам Embarassed. Забравих да кажа 4е имам дъ6тери4ка, казва се Любима. Все о6те се кърмим успе6но, но само до края на 6естия месец, после запо4вам прословутото захранване. Лека ве4ер от нас и много целувки  love001.

# 261
# 262
  • Мнения: 1 363
Българите не били расисти, Laughing Колко са заблудени милите Cry

# 263
  • Мнения: 508
Българите не били расисти, Laughing Колко са заблудени милите Cry
И аз се чудех дали като поживеят няколко месеца няма да си променят мнението

# 264
  • Мнения: 878
момичета извинявайте че ви се намесвам в темата ,но понеже няма как да разбера ,ще питам вас.
Колко струва пращането на количка (stokke) до Германия или направо до България?(не и знам точните кг обаче)
Благодаря ви предварително Hug  bouquet Hug

# 265
  • Мнения: 818
С поща ще е скъпо,ако искаш можеш да видиш тук или тук
Момичета да ви се оплача,малката днес изпадна в истерия като я оставих на прискуул  Cry рева за мен близо час,блъска вратата,пищи Мамааааааааа.С нишо не можаха да и отвлекат вниманието и накрая влязох и като се вкопчи в мен,опитах се да и покажа да играем двете там,но  Naughty реве ако я оставя на земята и пищи.Тръгнахме си,мисля да опитам пак и другата седмица и ако не става,по-нататък.Дано не бъркам,но като пищи така и не играе по-добрият вариант е да я водя на плей груп с мен,отколкото да изпада в истерия... newsm78

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 01:01 от Diorella

# 266
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
С поща ще е скъпо,ако искаш можеш да видиш тук или тук
Момичета да ви се оплача,малката днес изпадна в истерия като я оставих на прискуул  Cry рева за мен близо час,блъска вратата,пищи Мамааааааааа.С нишо не можаха да и отвлекат вниманието и накрая влязох и като се вкопчи в мен,опитах се да и покажа да играем двете там,но  Naughty реве ако я оставя на земята и пищи.Тръгнахме си,мисля да опитам пак и другата седмица и ако не става,по-нататък.Дано не бъркам,но като пищи така и не играе по-добрият вариант е да я водя на плей груп с мен,отколкото да изпада в истерия... newsm78

Според мен не трябва да се предаваш,смятам,че ще преодолее това. Колкото по голяма става,толкова по трудно ще свиква. Аз за късмет нямам такъв проблем,защото моето дете беше на 5 м като тръгна на градина. Като беше на 1 г и 2 м го преместих в друга,но така и не успя да се адаптира(не е изпадал в истерия,но сутрин трябваше да го залъгвам с играчка и тогава да се зимъквам). След 5 седмици го преместих пак в старата и от първия ден нямам проблеми. По скоро понякога се случва,че не иска да си тръгва.......Все пак трябва да покажеш,че ти командваш парада.... Grinning

# 267
  • Мнения: 1 363
Diorella, ако не ти се налага да я даваш на детска защо не си се гледате още малко в къщи докато поотрасне малко? Тя е толкова мъничка Heart Eyes, не разбира какво става. Единственото което тя разбира е, че се отделя от теб и ти изчезваш- страх и паника за горкото детенце, което никога не се е отделяло от теб.  Към края вече на 2рата година (от собствен опит говоря) самите те са готови за игра с други деца, за нови приключения. Алекс на 2год и 11месеца го дадох на чайлдмайндър, която е виждал само веднъж за 5мин и всичко мина толкова спокойно, той си свикна с нея, не е имало травми за него и за мен.

Тук на три годишната възраст и викат trusting threes , (terrible twos and trusting threes). т.е, че на всеки имат вяра, готови са да тръгнат с първия непознат и от тоя род.


# 268
  • Мнения: 878
момичета някоя има ли представа къде е  eastbourne, East Sussex
Искам да купя нещо от там,но нямам представа с какво ще ми го пратят и колко ще струва.Мисля ,че е около 20 кг....
Моля помогнете  Praynig
Ще черпя  Mr. Green

# 269
  • Мнения: 878
а другото място е Twickenham, United Kingdom
пак същата работа.

Общи условия

Активация на акаунт