Правителствена болница, 3d/4d и гинеколог

  • 6 398
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 321
А за доктор Асенова искам да питам има ли тук мами, който ги е преглеждала "с ръка", вагинално. Само като им слушах писъците, докато ги преглеждаше ми се изправяше косата.
има, има.. #2gunfire #2gunfire[/color]
Вие какво надпреварвате се, за да докажете че по някакъв начин сте прави. newsm78
Не разбрах само КIKKO наистина кое толкова болеше сякаш не сте ходили и на други такива прегледи а нима раждането само по себе си не боли? Sick
Мисля, че малко преувеличавате а и не разбрах Кikko последно ти само от това ли си недоволна?

# 31
  • Мнения: 46 526
Нямам лошо впечатление от Асенова, тя ме прие и ми направи прегледа за разкритие, за първи път я виждах, беше сериозна и не говореше много, но като се има предвид, че опипа и околоплодния мехур, нормално беше да има лека болка, не мога да кажа, че е била груба, на изписването ми направи много добро впечатление, защото ме успокояваше за нещо, което много се притеснявах, много мило реагира  Peace
Станев ми беше в екипа за секцио- изключително добро мнение имам за него.

# 32
  • Мнения: 3 835
Благодаря затова, че Kikko, че подкрепи мнението ми, въпреки, че и аз смятам, че проблема с този преглед, болезнен или не, е последното, което би трябвало да притеснява бъдещите майки. Раждането естествено е много по-болезнено.
Далеч съм от мисълта да се надпреварвам с когото и да било и за каквото и да било. Много по-лесно ми беше да не се включвам в темата, тъй като тя върна в съзнанието ми иключително болезнени спомени. Единствената причина да се включа в темата и да кажа мнението си е, защото съм сигурна, че има и други майки с проблемна бременност. Избрах да раждам в правителствена само заради по-добрите условия и тъй като имах проблем с бременноста ми, но не беше много сериозен, реших, че д-р Станев ще се справи. Истината е, че сляпо му се доверих и не подложих на никакво съмнение професионализма му, за което после горчиво съжалявах. До последно твърдеше, че няма никакъв проблем и, че всичко е наред с бременноста ми, въпреки, че му носех документи от други лекари, който твърдяха противното. Е истината излезе на бял свят като родих. И много други неща мога да ви разкажа: как акушерката през цялото време си чете роман, докато имах контракций и виках от болка, как после един ден отидох да видя детето си в кувьоза и чух една друга акушерка да казва: то това дете ли, то на нищо не прилича (а тя си беше много хубава, само дето беше мъничка 2150гр.). Сега когато пиша това отново започвам да плача, както тогава плаках цяла нощ. Иска ми се, да хвана сега хубавата си дъщеря и да я заведа при тази акушерка и да и покажа детето, за което говореше така. Това ли е професионализма, за който говорите? Написах всичко това не защото ми е приятно, а за да стане ясно, че не се влючвам по темата за да се заяждам и да се надпреварвам с някого, а с надеждата да бъда полезна на някоя друга бъдеща майка, защото не искам моят случай да се повтаря, никога и с никой.

Искрено се надявам, аз да съм била изолиран и единичен случай.

Пожелавам на всички бъдещи мами безпроблемно и лесно раждане.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз родих при д-р Дамянов,при ме д-р Асенова,направи така обсъждания преглед за разкритие,нямам спомен да ме е боляло,беше изключително мила,а по време на раждането ми никой не четеше роман,макар че аз не съм викала грам.Родих нормално без упойка,защото не исках.За секцио не е ставало дума,макар че съм доста късогледа и с тесен таз,но казах,че искам да се пробвам и всички направиха всичко по силите си,за да успея.Е,успях!!!Всички гинеколози,педиатри,неонатолози и акушерки се отнасяха прекрасно с мен и с Ина по време на раждането и след това и искам да подчертая,че съм съвсем обикновена студентка без връзки и богати родители или съпруг.Явно е въпрос на случай,момент и късмет.

# 34
  • Мнения: 7 640
teo777, постинга ти прозвуча сякаш си много доволна, че има с кого да оплюете лекарката.

Какво според теб следваше на прави акушерката, докато теб те боли- да охкате заедно ли? Предполагам, че е изпълнила нареденото от гинеколога.
Не разбрахме какво излизи наяве при раждането?

Относно коментара за бебето- едва ли е умишлено, лекари, сестри и акушекри имат по-странен светоглед, а родилките принципно са доста чувствителни.
Справка в темата за смешното раждане Grinning

Общи условия

Активация на акаунт