Диета на Пиер Дюкан - 3 част

  • 33 668
  • 318
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 873
Хей,много се радвам за отслабналите!Поздрави на всички и успех.

# 31
Абе тия пилешки пържоли ми се оказват доста скъпи.Ако трябва да карам само на месо (а това ще се наложи,по едно време да отказвам млечните)---само на яйца ли да съм?Или една пържолка на ден? Wink))
Деси(Мога ли така да се обръщам към теб?)
на какво си "карала" когато е трябвало само на месо?
Какво си копувала?Благодаря предварително.

# 32
  • Мнения: 263
Може пилешки бутчета - варени или печени. Също пилешки воденички, варени много са вкусни, а е съвсем постно месо. Като ги комбинираш с яйца няма да е много скъпо.

# 33
  • Мнения: 3 360
Хей,Деси,браво на теб!Страхотен резултат! LaughingСамо така-мотивираш и мен да се захващам здраво,че нещо се окалпазаних напоследък Embarassed
wheeze ,освен пил.месо може и риба/печена скумрийка например-не е скъпа Wink/Може и омлет с извара,пил.дробчета,воденички...Успех! Laughing

# 34
  • Мнения: 2 950
wheeze, аз така се казвам - Деси   friendship А и ти ако ми кажеш име, ще ми е още по-лесно  #Milti Аз също съм от така нареченото "средно ниво", така че и аз си правя сметка за месото. Ям пиле във всякакви вариации - дробчета (2 лв. на кг) с лук и подправки, бутчета, дори си хапвам крилца (около 2 и нещо лв. на кг.; знам, че не може заради кожата, но аз ги пека мноооого и то вкякаква мазнина пада, пък и виждам че отслабвам, така че...), правих си сърца, но не ми харесаха - ти ако искаш опитай, скумрия с подправки, но не ми е любима, ям също яйца на омлетче или бъркани. За сега за това се сещам  cooking
tutti, радвам се, че те мотивирам! И ти ме мотивираш, като те виждам да се радваш на резултатите ми, че днес нещо много ми се яде въглехидратче (независимо какво) и едвам ще издържа  smile3528 Но си имам цел и се надявам да я достигна  goodscale

# 35
Наричай ме Лили Simple Smile (Приятно ми е.)
Ужасно много ме мотивираш,затова се допитвам до теб за тези въпроси.Ще пробвам с дробчетата,бутчета (предполагам,без кожа трябва да се консумират).Ама ми е жал за пиленцата,да ти кажа...Както и да е,знам,че това е моят режим на хранене.От въглехидратите подпухвам и се подувам..незнам дали е нормално.А и от белтъците се чувствам лека и жизнена.

# 36
  • Мнения: 3 360
И аз се чувствам лека и жизнена,само дето ми е трудно докато се реша да мина на ударен режим LaughingСега съм си планирала вторник за начало,че имам тези дни празник вкъщи....Но от вторник-твърдо!Който иска да се включва с мен!   Hug
Поздрави на отслабващите и хубавеещи момичета от мен!  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 950
Лили, и аз все си мисля, че ми е жал за животните и все продължавам да ям месо. Дори пробвах да съм вегетарианка, но първо, че не мога без месо и второ - мнооооого пълнея от въглехидрати. Бутчетата ги ям без кожа, на крилцата също гледам да отделям по-големи парченца кожа. А за подпухването  newsm78... майка ми подпухва сутрин, ако предишния ден е яла въглехидрати. Помня, че си прави изследвания и имаше нещо гнило в границите, но това е друга тема...

# 38
  • Мнения: 2 950
Добро утро!
Аз днес задържам, въпреки че съм още само на протеини, но продължавам да си спазвам диетката.
Момичета, да ви попитам нещо. Тези от вас, които са намерили нискомаслено/обезмаслено сирене, по колко процента ви пише на опаковката, че е маслеността? Защото аз си купих на "Хелиос" свежо сирене с 8% масленост (да си призная много е гадно в суров вариант, но запечено е изключително вкусно). Та идеята ми е да си намеря, ако мога, сиренце с още по-ниска масленост, че да сме колкото се може по-близо до Дюкан.

# 39
  • Мнения: 13 512
Ами...какво да кажа и аз...изкарах 5 дни на протеини,свалих 2 кг. Отидох в Априлци за 2 дни и -се провалих.... хапнах качамак, пийнах и алкохолец....сутринта- закуска баничка и ... това беше! От  утре- пак на протеини!

# 40
  • Мнения: 4 806
здравейте, момичета Simple Smile
Деси, поздравления за резултата. Действа мотивиращо, наистина. Аз сега изчаквам да минат празниците и аз затягам наново режима. Обаче всички ми казват, че повече не бивало да свалям, ама що ли? Не са свикнали още с новия ми изглед, сигурно.
Имах своите отклонения от режима. Поводът си заслужаваше. Но нямам качване на килограми и увеличаване на мерки. Днес ще разтоварвам, че ми е едно тежко ...

# 41
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте, девойки! Simple Smile аз си карам бая време на втората фаза и не отслабвам Embarassed от много време се каня да мина на протеини и май вече се наканих Laughing та, от днес съм  на протеини, дано стрелката на кантара мръдне Praynig

# 42
  • Мнения: 1 241
здравейте и от мен Simple Smile
аз си бях при мама тия дни да ме глези, не успях много да прегреша -само малко домати дето хапнах и едно захарче в кафето, започнах ударния режим в събота, но да се оплача за цяла седмица съм свалила само 1.5кг(не е ли много малко),май ще трябва да почна да броя стриктно калории
иначе ям пилешко и риба, извара и яйца,к.мляко от време на време.
продължавам,пък колкото-толкова
успешен диетичен ден на всички

# 43
  • Мнения: 953
И аз се провалих в почивните дни от днес отново на линия.

# 44
Здравейте!В неделя и понеделник доста си провалих диетата...Е в понеделник специално си имах повод,де-изкарах книжка  newsm44 и колко шоколадови бонбони изядох само Crazy Е не ме е яд де...от днес минавам малко на Байкова,нямам нагласата да си започна пак на протеини...ще следя темата и резултатите ви... Grinning По нататък пак ме очаквайте във вашите редици. Хайде-много вода ви желая и лек диетуващ ден

Общи условия

Активация на акаунт