Отговори
# 240
  • Мнения: 5 178
Вилиан, честита ви госпожица Анна
да ви е жива и здрава, а на теб скорошно възстановяване и бързо навлизане в новите релси
П.С много красиво име сте и  избрали

# 241
  • Мнения: 1 128
    ВИЛИАН,4ЕСТИТА ДЪЩЕРИ4КА.ДА ВИ РАДВА МНОГО И БЪРЗО ДА СВИКНЕТЕ  С НОВИЯ РИТЪМ НА ЖИВОТ.Ако ти остане време разкажи как мина вси4ко,много ще ни е интересно.
     Тарлеж4е,хапвай си сладко колкото искаш,сега имаш извинение и едно килце помалко или пове4е....После и без това ще трябва да правим усилия да везем във форма,ами поне да сме си угодили Mr. Green
     Дидита4у,слушай какво ти казват лекарите,малко остана.

# 242
  • Мнения: 99
Хей, още едно бебе!  newsm44
[ color=red]Браво на мама и да расте красива малката Анна! Бързо възстановяване, Вилиан![/color]

 Hug на всички! И нашият ред идва...

# 243
  • Мнения: 669
newsm51 newsm51ЧЕСТИТА МАЛКА КРАСАВИЦА АННА НА МАМА ВИЛИАН!!!!
Да носи на мама и татко много радост и усмивки!! newsm51 newsm51
Вилиан,чакаме разказ!!
Момичета,ние сме много редовни-всеки ден-бебче!! Като прочета,че си имаме ново и ми става едно хубаво и щастливо....
Хайде,лека вечер!! Hug

# 244
  • във фурната
  • Мнения: 596
Честити бебоци на мама Яни и мама Вили.Да растат здрави и много да ви радват!

# 245
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
    ВИЛИАН,4ЕСТИТА ДЪЩЕРИ4КА.ДА ВИ РАДВА МНОГО И БЪРЗО ДА СВИКНЕТЕ  С НОВИЯ РИТЪМ НА ЖИВОТ.

 newsm44 newsm51 newsm44 newsm51

# 246
  • Мнения: 1 671
Честита принцеса Анна на мама Вилиан! Много да ви радва, да ви е жива и здрава!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 247
  • София
  • Мнения: 679
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА ВИЛИАН! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА! babydust7 baloni

На мама Вилиана пожелавам бързо възстановяване и свикване с режима на бебка!

# 248
  • Мнения: X
Честито бебче на мама Вилиан! Да са живи и здрави и много бързо възстановяване!
 smile3525 smile3525 smile3525

# 249
  • Мнения: 639
Честита принцеса Анна на мама Вилиан! Много да ви радва, да ви е жива и здрава!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 250
  • Мнения: 1 128
     Моми4ета,забравих да ви кажа 4е като ме изписваха от болницата ми казаха,4е алкохола помага за спиране на контракцийте и да съм пиела по една бира на ден или една лъжица водка или подобно в 4аша вода Mr. Green(е,не пове4е)Голям смях стана с татито.Днес ме е заредил с 4ервено вино,ама пусто на мен никакъв алкохол не ми харесва.Щом е за бебо и тази жертва ще правя Laughing
     По този повод,Зел4е,сетих се за теб Laughing.По тая логика не трябва да имаш никакви контракций Wink

# 251
  • София
  • Мнения: 1 423
Честити бебоци на Яни и на Вилиан!  smile3525 Да са ви живи и здрави, много да слушкат и само радост да ви носят!
Скорошно възстановяване на мамите!

# 252
Честити бебчовци на Яни и Вилиан!Да са ви живи и здрави!
Боже от два дни не съм влизала в форума и ето имаме си нови бебчовци.
Много хубава се оказа тази темичка- пълни се изцяло с хубави новинки и май трябва да се мисли нова скоро...
Лека нощ и утре пак да е хубав деня Hug

# 253
  • Мнения: 76
Честита малка принцеса на Вилиан!  Много да те радва и всичко винаги да е наред!
Много е хубаво така! На ден проверявам по няколко пъти, за да видя кои са ни новите бебенца. Дано само така да продължава и всички теми от тук нататък да са изпълнени само с положителни емоции. Мен днес цял ден ме свиват едни болки в яйчниците, стомаха ми е на топка и ме боли кръста все едно че ще ми идва. Предполагам че това са контракции, дали означава че и моя ред скоро ще дойде. Много се надявам да е така, омръзна ми вече да съм голяма. На всичкото отгоре и аз умирам за сладко, преди никога не ми се е ядяло толкова или поне съм успявала да се контролирам, а сега тъпча ли тъпча, а килограмите после как ще се свалят не знам.
Весела неделя ви желая и утре още прекрасни новини!   Целувки от мен!
Мама Хера вече ми липсва!

# 254
  • Мнения: 1 671
Здравейте майчета!
Аз толкова лошо спах  Sad . И мен всичко започва да ме боли. Едва дочаках да стане по-нормално време сутринта и станах да правя закуска. А сега се чудя дали пак да не си легна  newsm78 . От вчера постоянно ми се гади и ми е лошо. Даже пих Деган.
Май се поуморих - бях се захванала да си подредя къщата и никой не извиках да ми помогне. А вечерта татито най-накрая извика водопроводчик и ми оправи теча в банята, та се наложи пак да позабърша. За сметка на това мъжо така лъсна плочките в банята, че и като бяха съвсем нови май не са били толкова чисти и сега ще му се реванширам със закуската - само да се събуди   chef .
Снощи гледахме комедията по BTV и така се смяхме. И нас това ни чака - три кила да ни въртят на малкия си пръст Laughing .
Лек ден и много  Hug на тумбаците!

Общи условия

Активация на акаунт