Педиатрите във Варна

  • 140 694
  • 443
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 655
Горещо препоръчвам ДОКТОР ХАРИТОНОВА от Манус Вита (бившата Стоматология ет. 3).
Изключителен професионалист, коректен и надежден лекар. Справи се успешно с честите боледувания на Али и с подходящата терапия успя да я стабилизира.
Винаги по всяко време ми отговаря на телефона, а и ходи по домовете срещу заплащане.
Прекрасен човек. Мнго нежен и внимателен.
Надявам се дълги години да се грижи за децата ми.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Последно: д-р ПАнчева приема ли пациенти за 2007 или не?

Последно ние се записахме при д-р Кишева, но тя не е много сигурна дали през 2007 г. ще работи с д-р Панчева.

# 62
  • Мнения: 2 922
Последно: д-р ПАнчева приема ли пациенти за 2007 или не?

Последно ние се записахме при д-р Кишева, но тя не е много сигурна дали през 2007 г. ще работи с д-р Панчева.

Така ли? А с кого ще е знае ли се?

# 63
  • Мнения: 337
и аз ще следя темата,на мен ми е най удобно в градска
а иначе за хомеопад педиатър всичките ми познати са при Соколова и са много доволни,но не работи с касата.
а кога трябва да се избере педи-то и трябва ли да се среща с него преди раждането каква е процедурата

# 64
  • Варна
  • Мнения: 199
и аз ще следя темата,на мен ми е най удобно в градска
а иначе за хомеопад педиатър всичките ми познати са при Соколова и са много доволни,но не работи с касата.
а кога трябва да се избере педи-то и трябва ли да се среща с него преди раждането каква е процедурата

Няма срок и време, за което трябва да избереш педиатър за бебчето, но това като цяло при всички случаи трябва да стане преди раждането. Ако не се срещнеш лично с него, то поне е добре да се уговрите най-малко по телефона, като съобщиш кога ще раждаш, за да уточните 1-вата визитация в къщи, която се извършва в рамките на 1-вите 24 часа след изписването ви от болницата.

# 65
  • Мнения: 281
Аз съм много доволна от нашата педиатърка д-р Дора Петкова (кабинетът й се намира под бившето кино "Тракия")  Peace

# 66
  • Мнения: 3 971
Д-р Панчева и ние сме много доволни Hug Препоръчваме я

Вече изобщо не съм доволна ,много през пръсти започна да я кара! Ако продължава така на пролет се местим! И не само аз ами и други мой познати се оплакват от нейното отношение!

# 67
  • Мнения: 2 075
Аз и съпругът ми сме записани при д-р Кишева и декември бях решила да запиша и дъщеря ми там, но от самата д-р Кишева разбрах, че Ружа Панчева вече няма да работи. Останах с впечатлението, че заминава за чужбина или нещо такова - Кишева ми каза, че има други планове. С кой педиатър ще работи Кишева така и не разбрах.
Ние записахме Елица при д-р Харитонова в Манус Вита - изключително приятна млада дама, съпричастна, досаждах й доста по телефона, докато боледуваше Елица, и то около празниците - е как пък веднъж не ми се сепна, веднъж не пропусна да ми вдигне телефона, непрекъснато ми даваше адекватни съвети - изобщо мисля, че намерихме нашия лекар.

# 68
  • Мнения: 3 595
Снощи говорих с Панчева от 1ви февруари няма да работи със ЗК, можем да си останем при Кишева или да си търсим друг педиатър... Ако държим да сме си при Панчева - тя ще има платени прегледи при Кишева по 12 лв. и в детския център по 20 мисля бяха... Кажете за въпросната д-р Харитонова за късно захранване, кърмене, антибиотици, хомеопатия, ваксини как го раздава  newsm78

# 69
  • Мнения: 2 922
И аз се интересувам за Харитонова. Къде беше Манус Вита  newsm78

# 70
  • Мнения: 830
Само да ви кажа д-р Харитонова не приема нови пациенти.Аз ходих да говоря за малката и категорично ми отказа,евентуално на лято и пациентите се приемали с предварителна уговорка.Луда работа вече се побърках с тези лекари #CrazyИначе ходя при д-р Кирязов много съм доволна ама не работи със здравната каса.

# 71
къде преглежда д-р кирязов

# 72
  • Мнения: 506
Кирязов преглежда в "АВРОРА" - намира се в близост до колхозния пазар, мисля че се казваше площад Лаврентий. Телефон: 621721 и GSM 0888349269.

# 73
Горещо препоръчвам ДОКТОР ХАРИТОНОВА от Манус Вита (бившата Стоматология ет. 3).
Изключителен професионалист, коректен и надежден лекар. Справи се успешно с честите боледувания на Али и с подходящата терапия успя да я стабилизира.
Винаги по всяко време ми отговаря на телефона, а и ходи по домовете срещу заплащане.
Прекрасен човек. Мнго нежен и внимателен.
Надявам се дълги години да се грижи за децата ми.
Пела, щом е личен лекар , нужно ли е да и се заплаща при посещение по домовете? Това е нейната практика или такъв е закона?

# 74
  • Мнения: 215
Някой вече знае ли д-р Кишева с кой педиатър работи тази година и дали е добър?
Евентуално ако някой има телефона на д-р Харитонова (от Манус вита) моля да даде информация.

Общи условия

Активация на акаунт