Педиатрите във Варна

  • 140 755
  • 443
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 980
д-р Кишева в момента работи с д-р Драганова , нямам впечатления видяхме я 1път и това беше в първия и работен ден там и беше притеснена .В петък ще сме пак на консултация и ако не забравя ще пиша как е минало. Ако забравя потсети ме  Peace

# 76
  • Мнения: 2 922
д-р Кишева в момента работи с д-р Драганова , нямам впечатления видяхме я 1път и това беше в първия и работен ден там и беше притеснена .В петък ще сме пак на консултация и ако не забравя ще пиша как е минало. Ако забравя потсети ме  Peace

И ние се запознахме с нея на първата домашна консултация. Моля те, пиши как е минала консултацията - ще чакам и аз. Много е мила и симпатична, но не можах да преценя от една среща дали това е 'нашия' педиатър.  Thinking

# 77
# 78
  • Мнения: 72
Здравейте мамчета от Варна!
Искам да ви попитам имате ли впечатления от д-р Савова от Градска поликлиника? Че не ми остава много време да избирам.

# 79
  • Мнения: 335
аз съм изключително недоволна от д-р Кишева.От цялата им практика,вчера бяхме на консултация,Д-Р Драганова беше на горния етаж,попитах Кишева,кой ще ни прегледа и тя каза,че било много объркано и за сега тя щяла да ни преглежда,а аз скоро разбрах,че не е педиатър.Как може след като не е педиатър да ни води тя консултацийте #Cussing outс нетърпение чакам юли месец за да се преместим някъде другаде.

# 80
  • Мнения: 2 922
аз съм изключително недоволна от д-р Кишева.От цялата им практика,вчера бяхме на консултация,Д-Р Драганова беше на горния етаж,попитах Кишева,кой ще ни прегледа и тя каза,че било много объркано и за сега тя щяла да ни преглежда,а аз скоро разбрах,че не е педиатър.Как може след като не е педиатър да ни води тя консултацийте #Cussing outс нетърпение чакам юли месец за да се преместим някъде другаде.

А д-р Драганова прегледа ли ви?

# 81
  • Мнения: 335
аз съм изключително недоволна от д-р Кишева.От цялата им практика,вчера бяхме на консултация,Д-Р Драганова беше на горния етаж,попитах Кишева,кой ще ни прегледа и тя каза,че било много объркано и за сега тя щяла да ни преглежда,а аз скоро разбрах,че не е педиатър.Как може след като не е педиатър да ни води тя консултацийте #Cussing outс нетърпение чакам юли месец за да се преместим някъде другаде.

А д-р Драганова прегледа ли ви?
не,само Кишева ни прегледа,аз я попитах за Драгнева,но тя каза,че сега им би ли много объркани работите и ще ни преглежда тя #Cussing out,а защо тогава се разписвам на някакви направления newsm78

# 82
  • Мнения: 3 980
за какво направление си се разписала  newsm78 след всеки преглед се подписваш на един голям лист то си е за самия преглед . На колко места се разписа Thinking

Е аз съм днес за 12.30ч на си записах час за Драганова,ти като си записва за Драганова или Кишева си записа Thinking

# 83
  • Мнения: 335
на два листа се разписах,час бях запазила за Драгнева.

# 84
  • Мнения: 2 922
Странна работа  Crazy
DVV, ще чакаме отзиви от вашата консултация..

# 85
  • Мнения: 3 980
А ако и при нас стане така ,няма начин да не чуете  Crazy Joy

 tydy  защо си се разписала за направление  Rolling Eyes айде мен да ме накарат Crossing Arms  Ох стига съм си чешила пръстите ще пиша следобед  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 335
А ако и при нас стане така ,няма начин да не чуете  Crazy Joy

 tydy  защо си се разписала за направление  Rolling Eyes айде мен да ме накарат Crossing Arms  Ох стига съм си чешила пръстите ще пиша следобед  Mr. Green
защото на мене акъла ми идва след това Close
DVV,ще чакаме следобяд да пишеш как е минала консултацията.

# 87
  • Мнения: 3 980
Днес бяхме при Драганова , много ми допадна за сега Naughty
Преглежда обстойно Ники и си игра с него Grinning

# 88
  • Варна
  • Мнения: 199
На мен много ми похвалиха д-р Дора Петкова, някой има ли мнение за нея? Казаха ми, че била страхотна и като педиатър и като хомеопат...
 newsm78

# 89
  • Варна
  • Мнения: 4 295
На мен много ми похвалиха д-р Дора Петкова, някой има ли мнение за нея? Казаха ми, че била страхотна и като педиатър и като хомеопат...
 newsm78

Да,аз имам мнение за нея.Личен лекар ни е и нямам забележки. Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт