Педиатрите във Варна

  • 140 836
  • 443
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 32
А какво ще кажете за д-р Стоянова от Окръжна болница? Аз чувам, че лекувала основно с хомеопатия, била добра, но и доста натоварена.

# 91
  • Мнения: 1 640
За д-р Стоянова зная само,че взема 25 лв.за преглед.Не съм чувала да е отличен педиатър,но може и да е .Доволни са от Соколова-хомеопат.

# 92
  • Мнения: 705
не прочетох цялата тема, но искам да препоръчам д-р НИКОЛОВА - ДКЦ Еквита Hug

# 93
  • Мнения: 104
С две ръце препоръчвам доктор Татяна Добрева - окръжна болница - ДКЦ -то. Няма да ви засили с излишни антибиотици никога и винаги ще обясни нещата на човешки език.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 252
Аз съм доволна от д-р Савова-Градска болница.Винаги е била внимателна и когато и да съм и се обадила винаги ми е вдигала телефона и ми е давала напътствия.Но за съжаление доста често ни изписва АБ,може би  заради това че не е хомеопат или поради това че дъщеря ми мн бързо се влошава-не зная.Сега чакам 2-то си дете и най-вероятно пак ще го запиша при нея.Успех в избора на педиатър за вашите мъници.

# 95
  • Мнения: 390
Аз също търся педиатър. Сега сме при д-р Кишева, винаги е любезна, но в действителност нищо не върши, а любезно ни обяснява как да си подадем молба в ЗК. В тази връзка дъщеря ми още няма здравна книжка, която мисля че е нейно задължение за да се издаде...
Ако можете да препоръчате някой в района на ОБ ще съм благодарна.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 222
момичета, чували ли сте нещо за педиатрите в майчин дом?

# 97
  • Мнения: 3 405
Сега сме при д-р Кишева, винаги е любезна, но в действителност нищо не върши, а любезно ни обяснява как да си подадем молба в ЗК.

Този месец д-р Кишева заместваше нашата докторка - д-р Ангелова.
Ангелова е в ОБ, на 1вия етаж, в ляво е кабинета.
А защо ви кара да си подавате молба в ЗК? За смяна на лекаря ли?

# 98
За д-р Стоянова зная само,че взема 25 лв.за преглед.Не съм чувала да е отличен педиатър,но може и да е .Доволни са от Соколова-хомеопат.
Здравейте
Д-р Соколова е добър специалист и хомеопат.При нея ходя от година и сме доволни.Водя децата при първите симптоми.За 1 година сме пили само един антибиотик/ходихме на спешен и ни го изписаха от там/, на сутринта заведох баткото при д-р Соколова изписани хомеопетични за 3 дни оздравяхме.
Много сме доволни.

# 99
  • Мнения: 3 595
момичета, чували ли сте нещо за педиатрите в майчин дом?

Със сигурност водещия им педиатър д-р Юдова възрастната е мноооого зле  #Cussing out За другите засега нямам опит не мога да кажа...

# 100
  • Мнения: 4 629
момичета, чували ли сте нещо за педиатрите в майчин дом?

Със сигурност водещия им педиатър д-р Юдова възрастната е мноооого зле  #Cussing out За другите засега нямам опит не мога да кажа...

аз пък имам  ужасен опит отпреди година и половина тогава бяха Юдова и Пеева  #Cussing out

# 101
# 102
  • Мнения: 1 896
момичета, чували ли сте нещо за педиатрите в майчин дом?

Със сигурност водещия им педиатър д-р Юдова възрастната е мноооого зле  #Cussing out За другите засега нямам опит не мога да кажа...

аз пък имам  ужасен опит отпреди година и половина тогава бяха Юдова и Пеева  #Cussing out

По принцип много неща  ме кефят в Майчин дом - мисля, че педиатрите са им най-големият недостатък.

# 103
  • Мнения: 53
Здрасти на мамите от Варна.Искам само да ви кажа да не ходите при д-р Марияна Стоянова  #2gunfire #Cussing out.Бе6е в Еквита но разбрах че се е приместила вече.Тази жена ни обра апартамента когато сина ми беше на 2месеца(02.2005г.).Тогава мислех да я пиша във вестника но нямаше на кого да оставя малкия и не ми се занимаваше.Тя знаеше че няма да ни има и нейният любовник с приятеля му ни обраха.Това не е измислица!Доказано е и тях ги осъдиха на 3години затвор.На нея понеже не и повдигнаха обвинение и не и направиха нищо.В тефтера на любовника и са намерени описания на апартаменти и къщи където е ходила.

# 104
  • Мнения: 17 414
И как се доказа това?

Общи условия

Активация на акаунт