За пръв път след една реплика останах със зяпнала уста

  • 5 983
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 013
Напоследък чета разни книжки за преражданията, в които хора под хипноза си спомнят предишни животи и влизят в контакт с духовни учители. Та оттам научих, че всъщност осиновените деца избират родителите си, точно както родените от нас деца ни избират. Душите на осиновените деца са много близки, кармично свързани с тези на осиновителите, нещата са решени на друго ниво, преди сегашните ни съществувания.  Били сте заедно в различни взаимоотношения и преди, и след това ще бъдете. Затова и всички вие разказвате как сте познали своето дете сред много други.
ТОВА СА ВАШИТЕ ДЕЦА!

# 46
  • Мнения: 441
Напоследък чета разни книжки ...

знам, че Ивка ще ме извини за off-а, но може ли да кажеш кои са тези книги, много ми е интересна темата

# 47
  • Мнения: 5 468
Напоследък чета разни книжки ...

знам, че Ивка ще ме извини за off-а, но може ли да кажеш кои са тези книги, много ми е интересна темата
Знам, че Divana ще ме извини за off-а Wink, но тъй като към тук в момента, не мога да се сдържа да напиша, че говори за книгата на Майкъл Нютън Пътят на ду … 80;те.
А оттук, можеш да си свалиш още много - http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=20&LangID=0

# 48
  • Мнения: 2 013
http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=340&LangID=0

Брайън Уейс - Вестители от отвъдното и Лечители през времето. Препоръчвам ги.

http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=240&LangID=0
А тук са и Пътят на душите и Следите на душите, за които Ню пише, май там също се споменаваше нещо по въпроса, но не съм сигурна.

# 49
  • Мнения: 441
Ню и Divana , благодаря  bouquet

# 50
  • Мнения: 924
Смея да отговоря, макар и да не съм майка-осиновителка. Първо искам да кажа, че свалям шапка пред всички вас и дълбоко ви се възхищавам.
Знам, че отстрани е лесно да кажеш "не обръщай внимание", но пък глупавите подмятания на очевидно нискоинтелигентен и невъзпитан човек не бива да помрачават усмивките ви нито за секунда. По една или друга причина всеки от нас получава подмятания от хората. От нас се иска само да бъдем достатъчно мъдри, за да ги подминем.

Успех и целувки на дечицата  Hug

# 51
  • Мнения: 863
Напоследък чета разни книжки за преражданията, в които хора под хипноза си спомнят предишни животи и влизят в контакт с духовни учители. Та оттам научих, че всъщност осиновените деца избират родителите си, точно както родените от нас деца ни избират. Душите на осиновените деца са много близки, кармично свързани с тези на осиновителите, нещата са решени на друго ниво, преди сегашните ни съществувания.  Били сте заедно в различни взаимоотношения и преди, и след това ще бъдете. Затова и всички вие разказвате как сте познали своето дете сред много други.
ТОВА СА ВАШИТЕ ДЕЦА!

Divana, знаеш ли ,че си много права, за това,че всъщност осиновените деца избират родителите си. Аз също съм си го мислила, въпреки,че много невярвам в подобни неща.Но съдбата и животът ми го потвърдиха Hug

# 52
  • Мнения: 1 652
Отклоняваме се от темата, но както каза Април- Ивка ще ни прости.

Предлагам откъс от  "За сродните души " на Едгар Кейси.

Тълкованията на Кейси сочат, че не само рождените, но и осиновените деца избират родителите си. Независимо от кого ще бъде родена физически, ду¬шата очевидно може да избира и при кого ще се озо¬ве по-късно, за да извлече необходимите уроци.
На осиновителите на десетмесечно момченце било казано, че едно от най-значимите прераждания на сина им било в Египет, където работел като тълку¬вател на закона. В този период тримата се познава¬ли и били близки. Били заедно и в Персия. По време на египетското прераждане приятел на момчето [3346] бил човек, който понастоящем му станал по-голям брат, осиновен от същото семейство. В тъл¬кованието се казвало, че двете момчета нарочно са избрали да бъдат братя, за да се научат взаимно на някои неща и да станат по-добри хора.
Четиридесет и девет годишна жена разбрала от Кейси, че се е грижила за осиновеното си дете и по време на прераждането им в Палестина. Затова сега момчето било с нея и двамата можели да създадат „единство в целите" си (2787-1). В друг случай роди¬телите на осиновено тригодишно момченце научили, че синът им е знаел предварително, че „биологични¬те му родители" ще се откажат от него веднага след раждането. Очевидно осиновителите били привлек-
ли тази душа в семейството си поради средата, коя¬то можели да й осигурят, както и заради общите им интереси; тримата се били прераждали заедно и пре¬ди (3340-1).
През 1944 г. едно семейство попитало Кейси дали е препоръчително да кажат на порасналата си дъще¬ря, че е осиновена. Той отговорил, че могат, стига съ¬щевременно да подчертаят дълбокото усещане за свързаност, което душата все още изпитва към тях. Напомнил им, че рождените родители могат да изби¬рат децата си само на душевно ниво, докато осино¬вителите — и на физическо. Или казано с езика на тълкованието, „една майка, един баща не могат да избират кой ще им се роди, освен духовно. При оси¬новяването изборът може да е и духовен, и материа¬лен" (3673-1).
Двадесет и девет годишен мъж попитал защо е бил разделен от родителите си на толкова ранна възраст. Кейси му казал, че така си е избрал на душевно ни¬во — за да се получи точното съчетание на нещата, от което се нуждае в настоящото си прераждане (2301-1).

# 53
  • Мнения: 2 013
Благодаря, Дарена. Свалила съм си точно тази книга от нета и мислех да я подхващам.
Ивка, извинявай, че спамя в случая. Нацелувай си дечицата, избрали ви за родители.

# 54
Дивана нямаш си на идея колко точно и навреме споделяш нещо, което съм усещал подсъзнателно....

Започвам да чета. Благодаря, че ми отвори очите  bouquet

Извини ме и мен Ивка за отклонението... Ама не се сдържах:)

# 55
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Всички сте извинени. Hug
До тук споделеното и на мен ще ми е от полза.
Благодаря на всички.  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 1 105
Ивка, за съжаление хорската злоба и простотия напоследък са често срещано явление. Много хубаво си му отговорила и аз бих отвърнала така. Знам, че те е заболяло, но както каза една мама по-напред в темата вие хората осиновили дечица сте прекрасни хора. Живей с чистотата на твоята душа и не позволявай низостта на другите да я "цапа". Целувки и прегръдки на теб и прекрасното ти семейство и изобщо тези идиоти не им обръщай внимание, не заслужават. Те просто са злобни и искат да разпръскват злобата си върху околните.    bouquet Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 95
Прочетох написаното и ми стана неприятно заради хората, които се изказват така неподготвени. Имам почти същите проблеми с обкръжението около мен. Големият ми син е осиновен от съпруга ми и почти всеки ден се намира"приятел" който да ми напомни, че не прилича на баща си. А най - странното е че хора които не знаят твърдят че детето ни прилича повече на съпруга ми отколкото на мен. НО ВЕЧЕ НЕ МИ ПУКА !  Не доставям удоволствие на такива дори да им отговарям. Прави го и те , така този който те е наранил ще се ядоса много повече защото с поведението си ти няма да му доставиш радост. Такива хора искат само да нараняват без да си помислят за това как биха постъпили те ако те трябва да си осиновят детенце . Така че целуни си съкровището си и не се разстройвай. Никой не може да ти отнеме любовта към детенцето ти, а това незаменимо.

Общи условия

Активация на акаунт