Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 578
Момичета, получих много добри отзиви за Дънкин Донатс на Левски. За дете 7 лв, вкл. храна гледане, рисунки на лица и подарък. Ако някой може да иде да поразпита, че аз нямам път натам, а и без кола....

# 16
  • Мнения: 1 209
Здравейте мамчета...
Танче, аз съм била в Дънкин Донатс на Левски. Там децата са в подземен етаж и мисля, че няма да ни бъде удобно да тичаме постоянно на горе-надолу, а и пода е изцяло от мозайка, няма паркет в/у който децата могат да лазят.
Аз имам едно предложение, където ще празнуваме нашия РД в Двете Феи. Ходих да го видя на място то се намира близо до Патетата /който също много ми допадна, но е много малко пространството за родители/. Мисля, че някой беше предлагал преди време за Двете Феи, но гледам, че не сте го включили в списъка за гласуване. Намира се в кв. Лозенец, ул. "Страцин" 4, но за съжаление нямат страница за да го разгледате.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 320
Мамчета, сега babka_jabka звъня до Двете Феи да пита за нет-адрес и и дадоха , но за съжаление тез дни щял да бъде активен.   http://www.dvetefei.com
А тез дни , не се знае кога ще са точно. newsm78 
Но,аз мисля да слeзем днес или утре с babka_jabka и да видим какво е положението.  Thinking
Ще дадем рапорт веднага, обещавам.   Peace

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 12:26 от ®

# 18
  • Мнения: 391
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МАЛКИ РОЖДЕННИЦИ! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!

Аз гласувах за Двете Феи. Видях го на живо и мисля, че има по-голямо място за родителите от Моето гардже. За нашия РД резервирахме в Тинки Уинки, там също са големи и двете зали и е хубаво, но Гео Милев няма да е много удобен за всички, Двете Феи е на по-централно място.

Мандаринка, ти наистина си много силна, дано това е по-доброто решение за вас с Ивчо. Ако имате нужда от нещо, ние сме насреща Hug

# 19
  • Мнения: 8
Здравейте момичета в този леко навъсен ден!
Ето обещаните снимки от лятото и морето от нас с Али. на който му се гледа да ни види да заповяда.Доста са- 3 странички, малко разбъркани...http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=4380&AlbumId=68148
Дринке- ако с нещо може да помогнеме- свиркай!
Райче- стискам палци всичко да е наред при малкия сладур.Ако с нещо мога да помогна и да съм полезна- пиши ми!!!!
Мандаринке- липсваш ни тука!!Влизай по- често да си побъбриме и да ни споделиш ако ти се иска.Но и Ани е права- в живота нищо се не знае!
Кармен- честито за завършването!Браво на тебе!
За съжаление,май няма да може да се присъединиме на общия рожден ден, а толкова ми се искаше!...Мисля ноември да се връщам на работа, и не се знае дали няма да ме турнат точно тогава работна....А и ми е толкова депресиращо и тъпо от това нещо, че не ми се прибираше въобще в София....Е, време има, ама от сега го преживявам....Ще вземеме да си направим още едно бебенце до тогава.....та да няма мърдане от къщи....Както и да е!Живи и здрави да сме!
Поздрави и целувки на всички ви!

# 20
  • софия
  • Мнения: 495
Здравейте момичета Hug
Днес бяхме на консултация-10600кг(+500гр) и 76 см(+2см)
Таня П.аз му права грис с бисквити или плодово нишесте за следобедна закуска ,а сутрин попара или кисело мляко с козунак.От другата седмица сме на кухня,та ще разнообразиме менюто Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 1 320
Момичета, утре с майка ще се спуснем до Двете фей, на 100 %. То време не остана и трябва сериозно да се организираме вече. Разгледах сега сайта и да ви кажа най-много ми хареса от всички предложения. Гласувах за там! Утре ще разпитам подробно до най-малката подробност. И ако повечето сте "ЗА" и няма други претенции, направо да отида да резервирам и да оговориме всичко. Пускам отново списака за присъстващите за общия рожден ден.

СПИСЪК ЗА ОБЩ РОЖДЕН ДЕН :
1. Ема (с мама и татко(?)
2. Таня, Петьо, Вал и Наси
3. Тея с каките и евентуално тати
4. Пепино и мама Дрина (евентуално и таткото)
5. Краско и р-чето (евентуално и таткото)
6. Меган и Йоана, за тати не знам, по-скоро не
7. Дими и Пчеличка (тати по-скоро не)
8. Верич и Крумчо
9.Моника и мама Зори(евентуално и тати)
10. Невена и мама Миринда (тате по-вероятно да е на работа)
11. Ивон и Любчо (тати по вероятно не)
12. Мишленце и Рали (евентуално и таткото)
13. Надинка и Вики (малко вероятно с таткото)


Лека вечер!!!

П.п. Да се похваля за 4 дни ни избиха 3 зъба и вече сме по-спокойни и си хапваме всичко от кухнята!!!  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 494
Здравейте,милички! Ние изкарахме страхотен рожден ден, Йони получи много хубави подаръци, всичките в розово-и дрешките и играчките! Mr. Green Всички знаят лудата и майка!  Crazy

Ето снимките от рождения ден и прощъпулника :
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2148&AlbumId=68156
Целувки!!!

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 19:09 от megan@

# 23
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте и от мен. Първо, макар и на патерици, да честитя рожденните дни на малки и големи рожденници! Пожелавам им да са живи и здрави, много щастливи и обичани!
Ходихме си до Шумен да видим Преслава - много е пораснала и е станал много важна. Като ни видя то не бяха прегръдки и целувки  Laughing. Много е пъргава и палава. Стои сама изправена, става, сяда, ляга, търкаля се и т. н. Имахме среща на класа в събота много хубаво си изкарахме. Видях се с хора, които от завършването не сме се виждали. Сега съм мома англичанка - Ники остана в Шумен - в отпуска е до РД на Преслава и аз за мероприятието ще отида до Шумен.
Мандаринка, мисля, че правилно си постъпила. Все пак е по-важно ти и детенцето да сте добре и да се чувствате добре. Никой не трябва да прави компромиси със себе си. Кураж!

# 24
  • Мнения: 1 930

СПИСЪК ЗА ОБЩ РОЖДЕН ДЕН :
1. Ема (с мама и татко(?)
2. Таня, Петьо, Вал и Наси
3. Тея с каките и евентуално тати
4. Пепино и мама Дрина (евентуално и таткото)
5. Краско и р-чето (евентуално и таткото)
6. Меган и Йоана, за тати не знам, по-скоро не
7. Дими и Пчеличка (тати по-скоро не)
8. Верич и Крумчо
9.Моника и мама Зори(евентуално и тати)
10. Невена и мама Миринда (тате по-вероятно да е на работа)
11. Ивон и Любчо (тати по вероятно не)
12. Мишленце и Рали (евентуално и таткото)
13. Надинка и Вики (малко вероятно с таткото)

14. Преско и Гея

# 25
  • Мнения: 2 270
здравейте момичета

честито на днешния ни рожденник НИКОЛАС-да е винаги весело и щастливо дете

разгледах всички сайтове за партита и мога да ви кажа,че най благородно ви завиждам,че живеете/повечето от вас/в София и можете да водите децата си по такива места.при нас в Русе няма нито един клуб ,изобщо няма нищо с което да можеш да разнообразиш тъпото ежедневие на децата си.Има един куклен театър ,който чат пат прави представления и това е.Какво от това,че Русе бил много красив град с европейска архитектура,а няма елементарни неща за забавления.Добре поне ,че от догодина ще можем да ходим до Букурещ,който е на 60км,надявам се,че там има хора ,които да мислят повече за децата си

От един месец Тони започна да спи само един път на ден от 2 до 5,а вечер си ляга към 10.30-11 и спи до 8-9.Много ми харесва този режим,защото хем мога да свърша нещо за тези 3 часа ,хем сутрин си поспивам.
Относно думичките не сме напреднали много.казва кака,тати,баба,ам-ам/когато е гладен или види някой,че яде/ нани-когато му се спи, да-да -когато иска да излезе навън или вижда,че някой излиза,бръм/кола/,куте/животни/бути/обувки/дай,ела-ела,ало/телефоните/и не.Това е само,но поне мога да го разбирам,когато е гладен,жаден или му се спи.Започнах да го уча да яде сам,засега опитите ми са неуспешни.Само бърка с лъжицата в купичката и хвърля храната навсякъде.Голяма мизерия става ,но няма начин,мама ще чисти.
Таня П-аз  му давам ,за  следобедна закуска данет дуо -ванилия или данисимо +вафла или кроасан,а сутрин много обича домашна юфка
megan@ -много сладка малка момичка си имаш/с тази рокличка е убиец/
®-честити ви нови зъбчета
Grapefruit-много хубави снимки и стига с тази работа -време е за планина след 3 месеца море.Гледам на Алекс не и личи че е била толкова време на море,все така беличко бонбонче със златна косичка си е останала.А Тони като я видя направо се прехласна,беше в ръцете ми когато разглеждах снимките и много и се радва.Така,че пишете още един обожател в сметките си

Момичета с какви играчки си играят дечицата?Тони признава само коли и камиони,в къщи е един автопарк.От няколко дена се е научил да отваря СД-то на компютъра,слага вътре диск и го затваря.Където намери диск/а в къщи има на всякъде/отива до компютъра и го слага

ще бъда много благодарна ако някой ми каже ,какво е времето в София привечер,защото ще патуваме за мача на Левски и незнам как да се облека

# 26
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте и от мен.
Честит рожден ден на Николас.  bouquet
Ани, времето е гадно, цял ден ще бъде такова. Не е много студено, но роси.
Моята щерка си играе с пистолети Mr. Green. Вал рядко спи по два пъти, но на обяд е много нервна,ако е станала рано.

# 27
  • Мнения: 703
Здравейте и от мен!
Аз най-после се прибрах окончателно след очните си в Пловдив!Страшно съм щастлива,че свършиха,макар да беше голям купон!Сега с Тони сме си само двамата,няма вече досадници от противниковия отбор/свекърви,разбирайте!/ и ни е много гот!Само дето времето нещо не е в унисон с наште планове,но да се надяваме октомври да ни зарадва с повечко слънце!

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН на всички,които пропуснах да поздравя,докато ме нямаше!Да са здрави и щастливи деца нашите малки рожденници-юнаци-близнаци Стоян и Камен, Алекс,Мони,Алек,Валерия,Йони и Николас!!!

Честит рожден ден,макар и на патерици и на Гея,Бубс и Гери Добрева!Да сте много щастливи ,момичета,и винаги влюбени и обичани!!


Честито за ходещите самостоятелно вече крачета на Йони и Еличка,на Яни и Дари!

Райче,надявам се днес сте по-добре!Бързо оздравяване на всички ви и най-вече на Райчо!Не се притеснявай,мила,бъди упорита във всичко,свързано с него и резултатите ще те радват неизменно!Желая ви от все сърце търпение,надежда,здраве и много,много усмивки!!!

Кармен,честито семестриално завършване!Много ми се искаше да се видим с вас,но нито аз звъннах,че нямах кой знае колко време,пък и никоя пловдивчанка не се сети  за мене!Нищо,другия път!

Ани,времето днес тук е УЖАС!!!Вали и не е топло-уж е 19 градуса,но на мен ми се вижда...брррррр!!!Вземи си топли дрехи и дъждобран!С чадъри казаха,че няма да допускат фенове!!!Да се надяваме този път "сините" да ни зарадват!!!

За храненето следобяд-аз гледам да разнообразявам-кисело мляко или плодов йогурт с бисквити или бишкоти,мляко с ориз,разни пудинги,грис,плодове-банани,ябълки,круши,също и тиква+кроасани напр.,а понякога се осланям и на добрата стара готова  каша!

За играчките-Антоан определено е фен на топки и коли,джипове и мотори,но имаме и влакче,едно ръмжащо куче,обича и мечето си,но определено трябва да си набавим нови,интелектуално стимулиращи играчки-това ще ни е първата задача!А пък,честно казано,прави ми впечатление,че най-интересни са му разни наши вещи-с интерес например разкопчава ципа на несесера ми,пъха всевъзможни неща в обувките на баща си и вече отваря всяко достигнато чемедже ,за да направи едно фундаментално преравяне вътре и вадене на "важни" неща!

Мандаринка,никак не ме зарадва факта,че сте си вече само двамата с Ивчо,но се надявам на вярната ти преценка, и на това,че си направила правилния избор!!!Желая ви от сърце най-вече да сте здрави,да сте спокойни и щастливи ,да не ви липсва мъжкото рамо, и ако не от Ивчовия татко,да усетите сигурност и  обич от други две силни мъжки ръце!

Момичета,как ще я караме цяла есен и зима вкъщи?Дайте да помислим нещо за разни клубове!


Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 10:58 от __ZLATO__

# 28
  • Мнения: 1 440
Здравейте,майчета!
Аз отново се изгубих.Пропуснала съм да поздравя рожденниците.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ЙОНИ,ВАЛЕРИЙКА,АЛЕКС И СИМЕОН!!!ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ,МНОГО ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ!
  МНОГО ДА ГИ НАЦЕЛУВАТЕ. Kissing Heart
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА НИКОЛАС! newsm59
ЧЕСТИТО И НА ГЕЯ,БУБС И ГЕРИ!БЪДЕТЕ МНОООООГО ЩАСТЛИВИ! newsm51
ЧЕСТИТО НА ПРОХОДИЛИТЕ МАЛЧОВЦИ ЯНИ,ДАРИ,ЕЛИ И ЙОНИ! smile3501
Нашият проблем с папането продължава,но вярвам да премине скоро.И да се похваля,че от няколко дни Нати ходи,като ме хваща за един пръст.Очакваме прохождане.
Спирам,че Нати ме зове.
Целувки от нас.

# 29
  • Мнения: 285
Здравейте мацета.

Връщаме се от консултация и да ви се похваля - 10,900кг (+100гр) и 81 см (+5см). Човекът ме изненада с 5 см растеж за почти 2 месеца.

Аз малко пропуснах какво стана с датата за общия РД, но ако е 5-ти, вероятно няма да можем да дойдем. Аз ще си кажа като наближи времето.

Мандаринке, сигурно изживяваш нелеки дни! В този момент единствените неща, които могат да ти помогнат, са времето и подкрепата на близките. Ти разполагаш и с двете. Дано успееш скоро да се оттърсиш и забравиш онова, което те е огорчило и отпратило от таткото на Ивчо, и дано успееш скоро да намериш баланса в този нов за теб живот.
Ти си прекалено млада... какво говоря? Ти си малка! До скоро беше тийнейджър, дете. Страшно много неща има пред теб. И нови хора, и приключения, и влюбени очи. Ивчо е благословията ти и най-най-важния мъж в живота ти. Всички останали са второстепенни и маловажни!
Кураж, мила!

Танче, освен баналните попара и бисквити с мляко, ние сутрин закусваме
- фини овесени ядки с мляко и захар, и
- кус-кус. Домашна юфка още не съм пробвала.
Следобедната ни закуска задължително е какви ли не пасирани пресни плодове с пр. мляко.

Ани, Виктор се интересува единствено от коли, трактори и топки. Мъжка му работа. По случая смятам да му поръчам торта във формата на кола. Ама какво се учудвам, баща му е бъкан със списания за коли... и мацки (майтап де).

Момичета,как ще я караме цяла есен и зима вкъщи?Дайте да помислим нещо за разни клубове!
Злато, хубава идея подхвърляш. Пред очите ми оживя картина как се събираме на кафенце, а диванетата си купонясват в някое детско клубче. Далеч по-привлекателно от кисненето в къщи в дългите зимни дни.

Общи условия

Активация на акаунт