Каква марка сушилня за дрехи ползвате?

  • 6 364
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 910
И аз имам въпросче.
Като пера дрехите на 1000 оборота, излизат почти сухи, даже някои дрехи са си направо сухи а предполагам че от сушилнята си излизат напълно сухи, никога не съм ползвала и не съм виждала, по подробно някой да обясни ако може.

 Shocked На 1000 оборота  .....ще си скапеш пералнята,  според мен.........
Гардън,вече има перални с по 2000 оборота.Няма как да се скапят щом са направени с тези обороти.Да не говорим колко изцедени са дрехите и нямат нужда от дълго сушене. Peace

# 31
# 32
  • София
  • Мнения: 17 283
Моите са indesit и пералня, и сушилня, и миялна и много си ги харесвам.
Пералнята ми е комбинирана със сушилня, но след 1-2 използвания спрях - излизаха ми горещи и силно намачкани дрехите. Сега правим ремонт, при който оставам без тераса  Cry и ме убедиха да си купя сушилня отделно. Много се дърпах (едно че имам в пералнята, едно че имах лошия си опит), обаче сега я смятам за осмото чудо на света (след миялната  Laughing )
Дрехите ми излизат супер мекички и пръхкави, все едни ги е вял топъл пролетен вятър на простора  Heart Eyes
Страхотни са, кърпи и чаршафи сгъвам директно - гладя само ризи и памучните "официални" тениски на мъжа ми. Да не говорим, че ми оптадна проблема с простиране, дебнене кога коя дреха е суха, за да сложа следваща и т.н. Дори сега като се върнах от работа пуснах пералня и след малко ми свършва сушилнята и дрехите ми са готови за утре - иначе трябваше тепърва да простирам, а утре вечер след работа да ги прибирам (и то ако е топло времето). Да не говорим за уикенда, когато пускам 3 перални една след друга и до вечерта с прането се е свършило, иначе ги висна по простори и столове целия уикенд.
С две думи - сушилня ДА, комбинирана с пералня - НЕ.

# 33
  • Мнения: 22 910
Моите са indesit и пералня, и сушилня, и миялна и много си ги харесвам.
Пералнята ми е комбинирана със сушилня, но след 1-2 използвания спрях - излизаха ми горещи и силно намачкани дрехите. Сега правим ремонт, при който оставам без тераса  Cry и ме убедиха да си купя сушилня отделно. Много се дърпах (едно че имам в пералнята, едно че имах лошия си опит), обаче сега я смятам за осмото чудо на света (след миялната  Laughing )
Дрехите ми излизат супер мекички и пръхкави, все едни ги е вял топъл пролетен вятър на простора  Heart Eyes
Страхотни са, кърпи и чаршафи сгъвам директно - гладя само ризи и памучните "официални" тениски на мъжа ми. Да не говорим, че ми оптадна проблема с простиране, дебнене кога коя дреха е суха, за да сложа следваща и т.н. Дори сега като се върнах от работа пуснах пералня и след малко ми свършва сушилнята и дрехите ми са готови за утре - иначе трябваше тепърва да простирам, а утре вечер след работа да ги прибирам (и то ако е топло времето). Да не говорим за уикенда, когато пускам 3 перални една след друга и до вечерта с прането се е свършило, иначе ги висна по простори и столове целия уикенд.
С две думи - сушилня ДА, комбинирана с пералня - НЕ.

В тази връзка искам да вметна,че много от комбинираните с перални сушилни перат около 2,5 кг.Ако сложите повече е нормално да излязат намачкани.Горешиизлизат и моите дрехи,когато ги извадя веднага и не се е включила пограмата против намачкване.Гледах комбинирани сушилни,които имат капацитет 4 или 5 кг,което е нормално количество за сушилня.А чее тя е 8-мото чудо на света е вярно.

# 34
 newsm78 newsm78 newsm78 Въпрос към Мама Нана? Наскоро си купихме сушилня АЕГ също на 10-ина години (1995 модел 5300), интересувам се памучното пране за колко време се суши и на коя програма?  newsm78 newsm78 newsm78

# 35
  • Мнения: 382
Аз имам Горение и е на принципа на конденза.Имам я от три години и съм доволна!
Аз също съм много доволна от моята Peace

# 36
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз отскоро имам сушилня Fagor и съм супер доволна, особено сега с бебето. Почти никога не ми излизат намачкани, а дори веднъж на мъжът ми дрехите имаха ръб, като че ли са изгладени, а чорапите са все е дно нови, а иначе от пералнята едни намачкани.Искам да ви попитам по колко време сушите например чаршафи и кърпи.При мен за 5 кг ги суша за 2 часа , а при вас?

Общи условия

Активация на акаунт