Мъже има ли, а?!

  • 4 240
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 611
Никакви мъже няма. Мисля точно като приятелката ти "Хвани единия - удари другия". Почвам да се zамислям да обръщам реzбата   Thinking


Няма! Mr. Green Mr. Green
Едните умряха във войните, другите емигрираха, тука остана само шкартото  Twisted Evil Twisted Evil


Съмнява ме да са емигрирали да ти кажа  Thinking

# 16
  • Мнения: 97
Много интересна тема! Около мен е обратното- приятели гонещи 40така, живеещи с мама и тати. Имат си и собствен бизнес, и възможности , и позиции, и собствено жилище. Ама си живеят с мама и тати. Вечно хленчене за неразбраност и "лошите жени".

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Познавам мъже, които са супер за компания, но само толкова. Ако трябва да сиизбирам мъж- ще сиостана стара мома. Външно не ми харесва почти никой.Също така е важна тръпката, химията. Освен мъжа ми се сещам за двама такива. Единия е твърде далеч. А другия е забранен плод. Laughing Значи на въпроса- мъже няма !

# 18
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз от скромния си 30годишен живот съм забелязала една закономерност. До 23-24години не се ли излъже момичето, после е много по-трудно. В смисъл след това помъдрява и започва да преценя трезво. Май това важи и за мъжете. А докато сме млади и зелени, някак по-бързо се влюбваме, повече хвърчим в облаците и не забелязваме толкова недостатъците на отсрещния. Сега аз ако съм свободна, няма да мога лесно да си избера мъж.

И аз мисля като теб. И за мъжете и за жените става по-трудно да си намерят половинка с напредването на възрастта. Това се дължи не само до "поумняването" но и до стесняващия се кръг в който се общува. Задълженията и проблемите на работа, умората, раздразнението от някой колега от противоположния пол и ред други причини.

Съгласна съм с написаното по-горе. Освентова мисля, че с напредването на възрастта човек става все по-голям егоист, ако мога така да се изразя, по-трудно е склонен на компромиси.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 381
А как разведен мъж при това доста изтормозен от бившата може да бъде приклещен? Mr. Green

Да не си хвърлила око на някой, а?
Има, имааааааааа, ама трябва да си го отгледаш!
Е, с това също съм съгласна. Но току-виж си го отгледаш и някой ти го отмъкне...

# 20
  • Мнения: 569
 Няма много свестни май. Аз ако не съм с моя не виждам с друг кой ще бъда. Заглеждам се, взирам се, но никой не ми хваща окото. Опитвала съм да се абстрахирам от мисълта че съм обвързана и пак никой не ми харесва. Другото което е че съм много взискателна..... всички дребни грозни навици в противоположния пол ми правят впечатление и ми се набиват на очи сякаш нарочно, едно неправилно изказване или жест също много ми влияе, абе изобщо луда работа. Но се надявам да не се стига до там да се заглеждам по някой по- задълго, харесва ми най-много този с когото съм в момента и се заглеждам само по него.

# 21
  • Мнения: 1 153
И от мой лиичен опит мъже много ,но за женене никакви Confused

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 612
ще ви отговоря така:
на 26 години съм (почти 27), имала съм 3 предложения за брак в живота си (не знам има ли значение, но все от чужденци) и все още съм мома, към момента необвързана.

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Лиляна е права.

# 24
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Свестните наистина са ангажирани.И май един от последните го взех аз. smile3521

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ей на, вървя си по улицата,хора хиляди...ама рядко някой мъж ми хваща погледа, а какво да говорим да ми трепне нещо под лъжичката.

 Cry
И аз бих казала същото.

# 26
  • Мнения: 2 978
Няма! Mr. Green Mr. Green
Едните умряха във войните, ...

Още с динозаврите умряхааааа Outta Joint Laughing

# 27
  • Мнения: 5 622
Глупости.

Мъже има много- кой от кой по-свестен.... Не мога да разбера защо така сте увесили нос, че няма мъже, още по-малко свестни..Има си и още как  Wink Не ми е ясно защо не ги виждате  newsm78

# 28
  • Мнения: 2 978
Глупости.

Мъже има много- кой от кой по-свестен.... Не мога да разбера защо така сте увесили нос, че няма мъже, още по-малко свестни..Има си и още как  Wink Не ми е ясно защо не ги виждате  newsm78

Щот всички сме пИрфектни Mr. Green и искаме най- най..
Ти са кво се праиш на дЕфектна Joy и че не разбираш за кво иде реч а? Twisted Evil Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 1 210
Мъжки екземпляри може да има - ама мъже не се намират много.
Аз поне от няколко години нямам дълга връзка, а съм не лоша, относително умна, забавна и изглеждам на доста по-малко от годините си. Да не говорим, че съм посвалила изискванията доста. Обаче не мога да ги забравя съвсем - трябва поне малко да ми трепне нещо и да се почувствам като жена до тоя мъж, а не като майка му. Имала съм връзки, много дълги, но просто още мислех, че не му е дошло времето да правим семейство. А то не го ли направиш е неизменно да се разделите - май има един преломен момент, след който или се вземате или тръгвате всеки по пътя. А и постепенно кръга от познати се стеснява и нови лица трудничко се срещат - абе.. трябва да вярваме в холивудския финал, щото иначе трябва да се гръмнем  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт