Мъже има ли, а?!

  • 4 245
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 371
Къде ли? Моята си е тук, аз си я определям Grinning

# 61
  • Мнения: 583
Аз от скромния си 30годишен живот съм забелязала една закономерност. До 23-24години не се ли излъже момичето, после е много по-трудно. В смисъл след това помъдрява и започва да преценя трезво. Май това важи и за мъжете. А докато сме млади и зелени, някак по-бързо се влюбваме, повече хвърчим в облаците и не забелязваме толкова недостатъците на отсрещния. Сега аз ако съм свободна, няма да мога лесно да си избера мъж.
напълно съм съгласна! сега като се сетя, че на 22 щях да се омъжа за един левент, в който тогава бях адски влюбена /той ме заряза/  се чудя на акъла си. критериите и претенциите са ми други вече-то и за това съм си сама/почти Wink/ Joy

# 62
  • Мнения: 494
Момичета татко казва , че не ни трябва брак поне до 50-тата година, за да не си досаждаме. После ти трябва човек за старините. Аз имам връзка от 9 години и почвам да мисля, че е прав. Живейте си живота.


Баща ти е е много прав .Тази вечер чух страхотен лаф от една възрастна жена, предполагам с много опит:'' Без мъже е по лесно и по подредено''

# 63
  • Мнения: 2 716
Тази вечер чух страхотен лаф от една възрастна жена, предполагам с много опит:'' Без мъже е по лесно и по подредено''
И аз го чух. Тя за това си застреляла нейния 2 пъти в главата.  newsm48

# 64
  • Мнения: X
Има свестни мъже, разбира се. Стига сме обобщавали.

Работата е там, че живота стана по-взискателен, с него и ние. Вярно е, че човек след 25 се "лъже" по-трудно, а и едно семейство е отговорност и наистина много, много компромиси.

Също е вярно, че семейството завсиси в едно....75% - 80% от жената. Тя е тази, която "крепи" семейството, колкото и старомодно и птариархално да звучи. В прав текст тя трябва да е достатъчно "хитра" за семейство. Защото мъжете са "по-слабия" пол и когато стане твърде "тежко" положението, лесно залитат в страни, а някои направо духват и дим да ги няма. Така сме устроени - природа какво да се прави  Tired Много жени казват - и на мен ми е трудно и аз ли да ходя по чуждо и да вдигна ръце, да зарежа всичко. За съжаление, въпреки, че жените носят по-голямата част от тежеста на живота, по силни и издържливи са - светът е мъжки. И жените, които не могат да приемат това и подхождат с мисълта "как пък няма да слугувам на някой мухльо" са тези, които остават сами и които после обясняват как нямало мъже. Мъжете са, като децата - трябва да го излъжеш някак, за да не се "тръшка" Mr. Green


Каква съм разбирачка, а Grinning

# 65
  • Мнения: 494
Тази вечер чух страхотен лаф от една възрастна жена, предполагам с много опит:'' Без мъже е по лесно и по подредено''
И аз го чух. Тя за това си застреляла нейния 2 пъти в главата.  newsm48

 #2gunfireТова съм го изпуснала .Един път хубаво но що се е пробвала втори път? newsm78

# 66
  • Мнения: 2 978
Мъжете сигурно си мислят така и за нас-жените! Има ли жени? newsm78

Нормално е...всички сме се затворили в себе си, кой с проблеми, кой не...Опитваме се да се борим с живота и всичко около нас, което се опитва да ни съсипе и нарани!
Всички са станали затворени и студени....Само като се огледаш по улиците и видиш колко малко хора се усмихват може да ти стане ясно.

Просто понякога трябва да се отпуснем и да не мислим за нищо друго, освен за собственото си щастие!

Понякога, човек трябва да бъде егоист! Peace

Общи условия

Активация на акаунт