Мъже има ли, а?!

  • 4 242
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622
Глупости.

Мъже има много- кой от кой по-свестен.... Не мога да разбера защо така сте увесили нос, че няма мъже, още по-малко свестни..Има си и още как  Wink Не ми е ясно защо не ги виждате  newsm78

Щот всички сме пИрфектни Mr. Green и искаме най- най..
Ти са кво се праиш на дЕфектна Joy и че не разбираш за кво иде реч а? Twisted Evil Mr. Green


Ами правя се аз...дИфектна съм си всЕкъде, това е положението  Crossing Arms

Ама верно ви казвам има мъже. И готини и умни и свестни  Peace Свободна да съм,да видиш как ще наизскачат Crazy  Twisted Evil  Joy

# 31
  • Мнения: 1 153
Глупости.

Мъже има много- кой от кой по-свестен.... Не мога да разбера защо така сте увесили нос, че няма мъже, още по-малко свестни..Има си и още как  Wink Не ми е ясно защо не ги виждате  newsm78

Щот всички сме пИрфектни Mr. Green и искаме най- най..
Ти са кво се праиш на дЕфектна Joy и че не разбираш за кво иде реч а? Twisted Evil Mr. Green


Ами правя се аз...дИфектна съм си всЕкъде, това е положението  Crossing Arms

Ама верно ви казвам има мъже. И готини и умни и свестни  Peace Свободна да съм,да видиш как ще наизскачат Crazy  Twisted Evil  Joy
Команировай ги към Търново Crazy Laughing Wink

# 32
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Освен това мисля, че с напредването на възрастта човек става все по-голям егоист, ако мога така да се изразя, по-трудно е склонен на компромиси.
Дръп-дрън, та пляс са всички тези клиширани изказвания.
Научава си цената най-накрая човек с напредването на години и е по-трудно склонен да отбива от нея - и съвсем правилно, мисля аз.
И това за компромисите е балон също - не, че спираш да ги правиш, а разбираш какви може и какви не е полезно за здравето да правиш изобщо.
 Peace

# 33
  • Мнения: 755
И аз така мисля... присъединявам се. Peace

# 34
  • Мнения: 5 622
Освен това мисля, че с напредването на възрастта човек става все по-голям егоист, ако мога така да се изразя, по-трудно е склонен на компромиси.
Дръп-дрън, та пляс са всички тези клиширани изказвания.
Научава си цената най-накрая човек с напредването на години и е по-трудно склонен да отбива от нея - и съвсем правилно, мисля аз.
И това за компромисите е балон също - не, че спираш да ги правиш, а разбираш какви може и какви не е полезно за здравето да правиш изобщо.
 Peace

Съвсем вярно  Wink

# 35
  • Мнения: 1 462
Познавам доста мъже, които се оплакват, че нямало свестни жени.  Така, че проблемът не е в това мъж ли си или жена, а знаеш ли какво искаш и колко силно го искаш.  Всеки го е страх да не му се присмеят, ако опита, пък не се получи.  Но си спомнете приказката за Циндил-Пиндил и Джаста-Праста.

# 36
  • Мнения: 7 474
На 20 г. има много свестни мъже  Hug!
На 25 г. изборът е 50% по-малък  Thinking
На 30 г. почти нищо не е останало ooooh! и критериите са силно завишени  Thinking
На 35 г. гоним последния влак и избор нема  Confused
На 40 г. мисията невъзможна (почти)  Close

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 13:10 от Lео

# 37
  • Мнения: 2 716
Gaming благодаря, че ми припомни приказката. Посмях се от сърце. А за мъжете - колкото свестни жени, толкоз и мъже. Жената прави семейството и ако чакате мъж да свърши тая работа ще си останете зад плета. Жената върти къщата, децата, на съпруга си работата също до някъде. Ама сега, когато жените се метнаха мъжки живот да живеят, мъжете се разнежиха... голямо объркване.
 А, че са свестни хората - дума да няма.
Ами правя се аз...дИфектна съм си всЕкъде, това е положението  Crossing Arms

Ама верно ви казвам има мъже. И готини и умни и свестни  Peace Свободна да съм,да видиш как ще наизскачат Crazy  Twisted Evil  Joy
Няма да бъдеш свободнааа   smile3534 пак ще те грабне някой.
Проблемът е в главите ни, не в хората. (Или поне според мен е там.)

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Съгласна съм, мама_знае! На жените е наложен модел "силна и независима", а така трудно се прави семейство... Жените станаха самостоятелни и самодостатъчни и мъжете се объркаха - за тях остана моделът "чувствителен и слаб", което пък изобща не се харесва на жените като избор на спътник в живота.

# 39
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
На жените е наложен модел "силна и независима", а така трудно се прави семейство...
Никой не ми го е налагал този модел, на мен самата ми харесва, може да се каже, че сама си го и изградих.
И кой е казал, че не може да просъществува семейство от две силни и независими личности?
Имам прекрасни примери пред себе си.
Имам и обратните, когато точно незачитането и стремежът за налагане над другия проваля всичко.
Аз съм такава, каквато съм и се чувствам добре в кожата си.
Склонна съм на известни компромиси, но ако някой иска да ме вижда единствено боса и бременна пред печката или да го посрещам с чехлите в ръка на вратата всяка вечер, то това не е моят човек Peace.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз от скромния си 30годишен живот съм забелязала една закономерност. До 23-24години не се ли излъже момичето, после е много по-трудно. В смисъл след това помъдрява и започва да преценя трезво. Май това важи и за мъжете. А докато сме млади и зелени, някак по-бързо се влюбваме, повече хвърчим в облаците и не забелязваме толкова недостатъците на отсрещния. Сега аз ако съм свободна, няма да мога лесно да си избера мъж.
все едно баща ми го е писал. Спред него една неомъжена жена над 25г. е вече стара мома и шансовете и брак намаляват

# 41
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
все едно баща ми го е писал. Спред него една неомъжена жена над 25г. е вече стара мома и шансовете и брак намаляват
А, на една приятелка майка й още на по 19-20 ни беше обявила за стари моми  hahaha
Много са ми странни такива разсъждения.

# 42
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
От гледна точка на лошия си опит смея да твърдя че е по-добре въобще да не се омъжваш ,отколкото да си омъжена за какъвто и да е мъж само и само да не ти викат стара мома.
Най-голямата тежест в един брак е да живееш с мисълта че си осъдена да прекараш ЦЕЛИЯ си живот с някой с когото не се чувстваш добре.

Вярвайте ми неомъжени дами късметът ще дойде когато най-малко го търсите и очаквате.  bouquet

# 43
  • Мнения: 5 622
все едно баща ми го е писал. Спред него една неомъжена жена над 25г. е вече стара мома и шансовете и брак намаляват
А, на една приятелка майка й още на по 19-20 ни беше обявила за стари моми  hahaha
Много са ми странни такива разсъждения.

Моите виждания се припокриват изцяло с твоите. Майка ми никога не ми е втълпявала подобни мисли и слава Богу  Peace

Омъжих се на 28, след 5 годишна връзка и пак смятах, че ми е рано още  Wink

Радвам се, че не страдам от подобни предразсъдъци относно възрастта за създаване на семейство и встъпване в брак, защото определено щяха да ме тормозят и ощетяват.  Peace

# 44
  • Мнения: 90
Няма! Mr. Green Mr. Green
Едните умряха във войните, другите емигрираха, тука остана само шкартото  Twisted Evil Twisted Evil
Моля, моля, от името на мъжете, не сме съгласни с гореизявлението.

Дяволчето Фют. Wink

Общи условия

Активация на акаунт