Августинки 2021 - Тема 2

  • 20 793
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 725
Баткото все още е с кошара в нашата стая , докато е бебе и има нощни хранения , ще ти е много по-удобно да е близо до теб, след това зъбите като почнат пак ще се събужда и според мен като е на близо по-лесно и бързо можеш да реагираш и да го успокоиш. И съм на мнение ,че децата усещат и си търсят някаква близост с родителя. Ние мислим към 3 годишен да го отделим в друга стая. 🤗

# 31
  • Мнения: 802
Баткото спеше в нашата стая до навършване на 2,5,г. Сега е на три и си спи в неговата стая. Много зависи от бебето, ако е кротко и на адаптирано мляко, моооже и да стане да е в другата стая. Моето беше с колики още от родилното, ревеше страшно много и сън не знаех какво е. Постоянно на гърда, нощем се будеше по сто хиляди пъти и не понасяше да го взема при нас, все права трябваше да съм. Всяко бебе е различно, ще се нагодим. Много майки вземат бебетата в леглото при тях. За мен това беше единственото, което не исках Simple Smile

# 32
  • Мнения: 11
Здравейте, включвам се малко по- късно... Терминът ми е 1 Август Simple Smile

# 33
  • Мнения: 802
Добре дошла, Mom_1, надявам се при теб всичко да се развива нормално Blush
Hetera, ама много мила история. Любов е разкошно име, с прекрасен заряд :*
Ние с мъжа ми сме пословични на тема име. До последно не бяхме решили за име. Той искаше да е с неговото, семейна традиция, аз и дума не давах да става. Накрая вече имах контракции на две минути и си охках, докато той търсеше кой има имен ден, за да си кръстим детето някак Grinning вече бях родила и ме питат как да е, аз им казах, че още си няма име. Единственото, което и двамата харесахме беше Боил, но заради думата boil се отказахме. Както и да е, роди се с името си и сега си имаме Александър. Вече умуваме за това бебе, пак няма да е лесен избор Grinning

# 34
  • Варна
  • Мнения: 725
И ние решихме името в последния момент , просто аз държах да не е кръстено на никой , а мъжа ми не харесваше почти никакви имена 😁😁 Сега ако пак е момче просто не знам как ще го измислим 😅 За момиче имам набелязани. 💟

# 35
  • Мнения: 1 221
Благородно завиждам на мамите с термин 1 август, вече са 12 г.с, аз съм на 30 август. Тази 12 седмица ми се струва не след месец, Ами след цяла вечност

# 36
  • Мнения: 139
Ох и ние сме в голямо чудене за името, ако се окаже момче. Много малко ни харесват и засега се засичаме само на Кристиян, ама и по него не сме луди 🤯 За момиченце имена много и все красиви..там е лесна работата.
Мен ме притеснява, ако се окаже момче...понятие си нямам от момчета и ме е страх как ще се справя с отглеждането (повече отколкото с момиче хд)

# 37
  • Мнения: 802
Tery_90, синът ми е на 30-ти август и за мен е най-любимата дата Heart Eyes
Wanderer in life, еднакво трудно е и с момченце и с момиченце. С момченце е забавно, диванета са и ще се научиш да правиш къщички навсякъде, да играеш с коли и ще го гледаш къде се катери. Но момчетата са мамини, голяма любов дават Simple Smile
Аз се чудя с момичешкия пубертет как ще се справя Grinning

# 38
  • Мнения: 335
Здравейте, момичета! Имам едно чудене аз, дали бебчо с кошарката да е в спалнята при нас или да си подготвим детската стая.  Вие как мислите, мамите, които вече са минали от там какво ще кажат?
Хубав и спокоен ден на всички 🤗
Абсурд новородено да е само в стая! Не го приемам.

# 39
  • Мнения: 541
Името е измислено още преди да започнем да опитваме Simple Smile искам ако е момиче да е а буквата Ц, така и двете дечица ще са с една буквичка ❤️ ако е момче сме се спряли на Антон, защото все пак няма как две момчета с буквата Ц 😁😁😁 и така само чакаме да разберем пола на бебето, мъжа ми не му се иска да знае пола, надява се на момче повече, но все пак каквото и да е, важното е да е живо и здраво

# 40
  • Мнения: 139
Boymama много добре звучи така...трябва да взема да мисля за радостите повече, а не за евентуалните трудности.

Ние в момента сме в двустаен апартамент, така че бебето ще е с нас при всички положения в началото и сигурно докато понапреднем със захранването. Има някакъв шанс да си купим жилище преди да родя, обаче трябва да успеем да харесаме и да ни влиза в бюджета същевременно.

# 41
  • Мнения: 802
Boymama много добре звучи така...трябва да взема да мисля за радостите повече, а не за евентуалните трудности.

Ние в момента сме в двустаен апартамент, така че бебето ще е с нас при всички положения в началото и сигурно докато понапреднем със захранването. Има някакъв шанс да си купим жилище преди да родя, обаче трябва да успеем да харесаме и да ни влиза в бюджета същевременно.
Всичко се нарежда, не се притеснявай. А така влюбено, както ме е гледал синът ми, даже мъжа ми не ме е гледал, с едно такова обожание. Каквото и да те притеснява сега, видиш ли си бебенцето и усетиш ли аромата му, всичко друго ще изчезне Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 211
Ауу, темата с имената ми е особено любима. Ние имена за момче и момиче имаме поне година преди да забременея. Решихме да не ги казваме на никого, за да не ни променят мнението, защото лично аз си се влияя. За мен беше важно да харесваме имената и двамата (затова с мъка се разделих с името Белла), да са български (знам, че Белла не е българско, но е толкова красиво), да имат имен ден и най - вече да Не е кръстено на никого. Аз съм кръстена на дядо ми, гордея се, той е страхотен човек, но някак винаги има една отговорност да не изложа името. Плюс това почват едни сръдни семейни. Няма нужда, трябва името да си е негово, а не да мъкне чужди съдби и отговорности. Та имаме имена, само да не мръдна нещо следващите 7 месеца и да променя нещата.

# 43
  • Мнения: 204
Имената са ми голяма драма. Толкова бях убедена и исках момиче, че така и не измислихме име за синът ми. Решихме го на път за болницата. Искахме да не е кръстено на никой, но така изкл0ваме прекалено много букви. В крайна сметка носи първата буква на единият си дядо. Изобщо не исках да е така, защото в момента той си мисли,Че е кръстен на него. Нямам понятие как бих измислила още едно име за момче. Важно е да е здраво, все ще измислим нещо.

# 44
  • Мнения: 802
При нас за момиченце ще е много труден избор. Мъжът ми има любимо име и си държи на него. Но съм сигурна, че както с първото, като знае през какво минах при раждането, ще остави избора на мен. Много държах детето да не е кръстено на никого, синът ми сам си го избра, дойде си с името. Винаги е имал мнение, сега също Grinning този път, ако е момиче, ми се ще да е на свекървата. Чудесна е и много се грижи за всички ни, а и си умира за едно момиченце. Всички са мъже около нея. Но тя е с П и единственото име, което ни харесва, е на покойният ми вуйчо. Бебчето няма да е наречено на него, но все пак не е подходящо. Ако не е това име, ще уважа мъжа ми и ще го кръстим или с В на него или с любимото му име Blush

Общи условия

Активация на акаунт