Изневяра

  • 24 726
  • 394
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 565
Искам да го изхвърля, обаче той ме преследва всяка секунда. Пише ми, не ме оставя. Много ми е трудно.
Както всички ти казвахме - блокирай го и няма да ти пише. Не е трудно, даже много лесно става.

# 31
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 026
Не е сигурно, нито вероятно. Възможно е и никога повече да не се случи.... Но пък тя цял живот ще бъде на тръни дали пък няма да го направи отново и ще се съмнява във всеки негов жест, във всичко... Никой не би искал да си го причини.

# 32
  • Мнения: 775
Аз съм от хората, които приемат сексуалните забежки за нещо не чак толкова трагично. Важното е да се прави разлика между задоволяване на сексуални потребности и сериозно увлечение по друг мъж/жена. Което води до занемаряване на собствения партньор, неглижиране и отказ от изпълнение на семейните задължения, неспазване на направени договорки и т.н., да не говорим за нещо повече като случаи на семейно насилие, примерно.

Ако се види, че иде рез за второто, то е ясно - раздяла. Това с прошките и обещанията за поправяне, с падането на колене, сълзите и щедрите подаръци са евтини номера, на които се хващат само наивни и комплексирани душици.

# 33
  • Мнения: 5 832
Според мен тя още не е сигурна какво иска точно. Ако беше сигурна, нямаше да ѝ мигне окото да го блокира навсякъде. Аз на един такъв блокиран и полицията набрах като ми цъфна пред блока, дебнал ме като се прибирам. Направо изчезна с 300.

# 34
  • Мнения: 56
Искам да го изхвърля, обаче той ме преследва всяка секунда. Пише ми, не ме оставя. Много ми е трудно.
Както всички ти казвахме - блокирай го и няма да ти пише. Не е трудно, даже много лесно става.
Аз го блокирах отвсякъде. Той Почна от приятелите си номерата да ми звъни, от техните профили да ми пише, много ми е трудно.

# 35
  • Мнения: 5 832
Искам да го изхвърля, обаче той ме преследва всяка секунда. Пише ми, не ме оставя. Много ми е трудно.
Както всички ти казвахме - блокирай го и няма да ти пише. Не е трудно, даже много лесно става.
Аз го блокирах отвсякъде. Той Почна от приятелите си номерата да ми звъни, от техните профили да ми пише, много ми е трудно.
Кажи му, че ако продължи, да очаква жалба за психически тормоз. Може да си ограничиш входящите да не те търсят непознати и скрити номера. Бих изпоблокирала всеки, който му предостави профила си, за да ми пише.

# 36
  • Мнения: 46 565
Ограничи си профилите и достъп до тях да имат само най-близките ти хора. Като получиш покана от други - игнор. На непознати номера не вдигай.
Кажи му, че ако продължи, да очаква жалба за психически тормоз.
Това също Hands Plus1
Скрит текст:
Аз съм от хората, които приемат сексуалните забежки за нещо не чак толкова трагично. Важното е да се прави разлика между задоволяване на сексуални потребности и сериозно увлечение по друг мъж/жена. Което води до занемаряване на собствения партньор, неглижиране и отказ от изпълнение на семейните задължения, неспазване на направени договорки и т.н., да не говорим за нещо повече като случаи на семейно насилие, примерно...
И двете водят до занемаряване на връзката.
Но ако става въпрос за влюбване, тогава бих го разбрала. Ще му дам свободата да си ходи при новата любов, разбира се, но бих го разбрала.
Обаче ако някакви еднодневки са сложени като приоритет преди нас, то значи аз съвсем не знача нищо. Да не говорим, че повече партньори - по-голяма вероятност от болести и бременност. Не си заслужава човек да си губи времето. Като има нужда от друго, да ходи да си го взема, за какво да се мъчим взаимно.

# 37
  • Мнения: 12 865
Трудността каква е: че те преследва и обсебва, или че не можеш да го забравиш?

# 38
  • Мнения: 5 832
Трудността каква е: че те преследва и обсебва, или че не можеш да го забравиш?
Според мен и двете неща са ѝ трудност, защото още е объркана и гадината се възползва от това, за да я върне.

# 39
  • Мнения: 56
Трудността каква е: че те преследва и обсебва, или че не можеш да го забравиш?
Трудно ми е това е човекът, който съм обичала най-много. Блокирала съм, казах му край, но той постоянно ми пише, че ще се промени, че много съжалява, няма да позволи да ме загуби. Чувствам се в Черна дупка.

# 40
  • Мнения: 46 565
Ще ти мине. Но първо трябва да спреш да мислиш за него. Докато умуваш и си намираш оправдания, няма да стане.

# 41
  • SF
  • Мнения: 21 358
Това ще стане с времето или при появата на някой нов, по-свестен от стария.

# 42
  • Мнения: 775
[Трудно ми е това е човекът, който съм обичала най-много. Блокирала съм, казах му край, но той постоянно ми пише, че ще се промени, че много съжалява, няма да позволи да ме загуби. Чувствам се в Черна дупка.
Е да, ама след като той няма същите чувства, това те превръща в класическата жертва. Която продължава да понася всевъзможни издевателства от любимия, непрестанно надявайки се, че всеки следващ път ще е последен и той най-накрая ще изпълни обещанията си да се промени. Просто защото е убедена, че раздялата с обекта на любовта ѝ ще означава, едва ли не, и край на света около нея, че дори и на живота ѝ. И не оъзнава, че с това си поведение не спасява нито любовта си, нито себе си. Просто отлага нещата във времето и си докарва нови страдания.

# 43
  • Мнения: 133
Обществото ни си е свръхобсебено от идеята за 'вярността'. Живеем с един романтичен идеал, че правейки секс само с един човек, нашата връзка е успешна и качествена. Лично аз не смятам така.

Ако има нещо в една връзка, за което си заслужава да я запазите, направете го. Ако не - не се тормозете, не драматизирайте излишно. Ще му омръзне да ви преследва.

# 44
  • Мнения: 650
Обществото ни си е свръхобсебено от идеята за 'вярността'. Живеем с един романтичен идеал, че правейки секс само с един човек, нашата връзка е успешна и качествена. Лично аз не смятам така.
И аз да обясня моята гледна точка.... Когато си тийнейджър - да, всеки може да си прави секс с всеки. Само че после - събираш се да живееш с даден човек (така сте преценили в някакъв момент) и вече всеки трябва да живее с отрицателните и положителните черти на другия. Когато обаче въпросният партньор реши да се забавлява "навън" се получава следното - ти понасяш негативите, а някой друг - позитивите. Заради това хората държат на верността - няма как ти да хабиш ресурси за даден човек, а той да облагодетелства друг.

Общи условия

Активация на акаунт