Изневяра

  • 24 779
  • 394
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 12 889
Пак много зависи. Родител 1 бачка вероятно по 12 часа. Няма време да види Родител 2. Мъж ли е, жена ли е, шкафче ли е - все тая му е. Разминават се като съквартиранти, от месеци не правят секс. И ето я изневярата наднича зад вратата....
А защо Родител 1 не реши да се лиши от част от свободното си време, в което кръшка, и да го вложи в повече работа/себеусъвършенстеане, като този начин разтовари малко Родител 2, та да имат повече време един за друг?
Това са някакви теоретични разработки, тези не са реални хора и затова не можем да ги посъветваме. Може и да има точно такива, но не са ни питали.

# 346
  • Мнения: 802
Аз лично и на мъжът, и децата им повтарям едно и също. Хората те учат как да се отнасяш с тях, но семейството е друга работа. Уважението, обичта, помощта, емпатията и тн трябва да стоят преди егото. Как единият във връзката ще се нагърбва с още работа, че тоя живот кой ще го живее. Не обичаш човека до теб, нямате общи теми, домът се е превърнал в обиталище и някой да търси взаимност и разбиране. Ами, не. Разбирате се всеки да внася Х пари на месец и толкова. А кой колко харчи навън, не те засяга.

# 347
  • София
  • Мнения: 17 368
Той любовчията с ниския доход, ако обича жена си, ще я облекчи поне с децата и домашната работа, вместо да кръшка.
Щом е хукнал навън, любов няма. Аз всичко си правех сама, бях си свикнала и даже не се усещах, че има нещо нередно. Обаче като разбрах, че освен, че го нося на гърба си, трябва да търпя и любовници, сложих точка.

# 348
  • SF
  • Мнения: 21 543
Не знам какво е писал Номад. Аз познавам лично двама души в семейна общност, с общо жилище и общи деца. Всеки ходи да се чука настрани и това не води до допълнителни разходи. Семейният бюджет е непокътнат. Не знам от къде тази идея, че изневярата е непременно разходи или подаръци за някого си. Може да е само секс у другия човек, който е необвързан, или на някакво място, което не струва пари, например семейна вила на единия кръшкач.
Тази информация не знам какво носи на когото и да е, защото такива решения са лични и донякъде уникални за конкретната двойка.


Абе, непокътнат!
Те пък съвсем като животни....! Само се срещат на някаква полянка и се почват. После си закопчават циповете и се прибират.
Когато аз излизам с приятели навън, харча някакви пари. Когато те имат повод да почерпят, ме канят. Аз пък им купувам подаръци. Но мога да направя подарък и без конкретен повод. Може да пътуваме заедно, за което трябват средства. Това е нормалното общуване, а не такава унизителна употреба и всеки гледа да не си покътне бюджета. Мани, мани... Сама ще си седя, но в такова чудо няма да се вкарам.


Отворената връзка е като отворената стая - никой не държи нищо ценно в нея.

# 349
  • София
  • Мнения: 12 947
Аз пак да попитам, защо родител 1 се съгласява на неудовлетворяваща го конфигурация и недоволно чака другия да го разтовари, или пък в бг мама да му валидират мнението? Според мен още от отворената връзка е ясно, че на родител две не му пука за родител едно, освен това на него му е добре и няма зор да променя нещата в свой ущърб.

# 350
  • София
  • Мнения: 38 912
От глупост и его. И едно болестно състояние на егото, което аз съм нарекла "синдром на Майка Тереза". Обяснявам - утрепваш се от работа, само за да докажеш как не могат без теб и как се грижиш за всички. А всъщност от толкова работа губиш връзка със семейството! Но не го осъзнаваш!

# 351
  • София
  • Мнения: 35 311
Абе, при осъзната с цялата фибра на тялото изневяра, да трепериш на двестатяхто лева липса и абсолютна печал!

Пари, бизнес, имот, деца, заплаха за убийство и питаме честно ли е?

# 352
  • Мнения: 6 676
Абе, непокътнат!
Те пък съвсем като животни....! Само се срещат на някаква полянка и се почват. После си закопчават циповете и се прибират.
Когато аз излизам с приятели навън, харча някакви пари. Когато те имат повод да почерпят, ме канят. Аз пък им купувам подаръци. Но мога да направя подарък и без конкретен повод. Може да пътуваме заедно, за което трябват средства. Това е нормалното общуване, а не такава унизителна употреба и всеки гледа да не си покътне бюджета. Мани, мани... Сама ще си седя, но в такова чудо няма да се вкарам.


Отворената връзка е като отворената стая - никой не държи нищо ценно в нея.

А какво е ценно? Защо е ценно и за кого е ценно? Задължително ли е да е ценно за всички?
Последен въпрос - къде да го държим? В заключена каса, банков трезор?

# 353
  • София
  • Мнения: 35 311
Много въпроси, дарлинг. Намери си жена, тя знае всички отговори.

# 354
  • Мнения: 6 676
Цял форум със жени съм намерил и пак няма отговори.

# 355
  • София
  • Мнения: 35 311
Цял форум със жени съм намерил и пак няма отговори.
Чуждите са патки, на теб една кокошка ти трябва - твоята.

# 356
  • Мнения: 6 247
Абе там където и х***я да си оставиш, някой ще ти го вземе, сам си преценявай какво би оставил.

# 357
  • Мнения: 6 676
Моята? Е тука е заровено кучето. Няма мои, аз не съм частен собственик Wink

# 358
  • София
  • Мнения: 35 311
Моята? Е тука е заровено кучето. Няма мои, аз не съм частен собственик Wink
Чакай тогаз пътя, истината и живота…

# 359
  • Мнения: 1 779
Поравно да делят отворените партньори, за да няма сърдити.

Общи условия

Активация на акаунт