Изневяра

  • 24 851
  • 394
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 7 552
Аз в реала такива семейства не съм срещала.
Всеки да си хойка със съгласието на партньора и да си делят разходите по домакинството.
Виж, живеещи, като съквартиранти, се срещат по- често, но и там по едно време, единият си хваща шапката.

# 361
  • Мнения: X
Аз изневерих на мъжа ми. Не знам, мислех, че ще се чувствам гузна и виновна, а не усещам нищо. И той предполагам не усеща, защото не съм променила отношението си.
Ние бяхме нещо като разделени и тогава се запознах с другия. После се събрахме пак, но аз продължих да си комуникирам с другия мъж, който не знае за това. И така се уговорих с цялото си съзнание и изневерих не само мислено. Паднах си по новия и мислех, че като го изживея ще ми мине, но май ще затъна повече. И дете има в картинката и просто се забатачих отвсякъде. Знам, че съм лошата в случая и така с чувства и съвсем умишлено е най-гадната изневяра...

# 362
  • София
  • Мнения: 13 069
Май вече имаш чувства. Нещо липсваше ли ти, за да тръгнеш да изневеряваш?

# 363
  • Мнения: X
Любов ми липсва вече. Но просто не очаквах така да се почувствам, мислех че ще ми е гадно и че може да е просто секс и да ми мине и да се върна при мъжа ми, защото той не е лош човек. Но не беше просто секс, много ми допадна като човек, много подобни като хора сме.
10 години не съм поглеждала друг мъж и сега така да ме удари.

# 364
  • София
  • Мнения: 35 332
Абе, почакай още малко да изтрезнееш, че сега ви е трепетно и розово, ама едва ли ще ти гледа децата и ще застане плътно зад теб.

Той жена и деца има ли?

# 365
  • Мнения: X
Не съм тръгнала никъде, знам. Просто съм учудена от себе си каква я сътворих. Винаги съм била против изневери и не съм и мислила, че ще съм от тази страна.
Няма жена и деца. Знае за моето дете, но мисли, че с мъжа ми сме разделени в момента. Аз успявам покрай детето и естеството на неговата и моята работа да ограничавам контактите с него, така че да не е видимо за нито един от двамата.

# 366
  • Мнения: 1 912
Ако знаеш какви бели можеш да си навлечеш с излъган любовник и излъган съпруг... Колкото и да са готини и печени на пръв поглед.

# 367
  • София
  • Мнения: 35 332
Представила си нещата каквито не са, от страх да не си бие камшика.
Май трябва да си честна и да сложиш края с някой от двамата….

# 368
  • Мнения: 7 552
Ходиш по много тънък лед. Защо лъжеш любовника  за съпруга ти? Накрая ще се оплетеш тотално, а последствията, май няма да са много хубави за теб.

# 369
  • София
  • Мнения: 39 062
Поне на любовника кажи всичко. Пък каквото сабя покаже.

# 370
  • Мнения: X
Аз в началото си му казах истината, защото наистина бяхме разделени с мъжа ми. Просто не мислех, че ще се задълбочат нещата да се стигне до истински действия, за да има смисъл да му обяснявам. Иначе предполагам би било проблем за него, предполагам умишлено не съм му казала, за да не избяга. То аз и не знам той как се чувства - може и само аз да съм задълбала, типично по женски.

# 371
  • Мнения: 14 467
Питай го!

# 372
  • Мнения: 12 933
Аз в началото си му казах истината, защото наистина бяхме разделени с мъжа ми. Просто не мислех, че ще се задълбочат нещата да се стигне до истински действия, за да има смисъл да му обяснявам. Иначе предполагам би било проблем за него, предполагам умишлено не съм му казала, за да не избяга. То аз и не знам той как се чувства - може и само аз да съм задълбала, типично по женски.
А ти самата какво искаш? Кой ти е оптимистичния сценарий и кой -- песимистичният?

# 373
  • Мнения: 1 549
А ти сигурна ли си, че и мъжът ти не продължава някоя връзка от свободния ви период. И ти как би се почувствала, ако разбереш.
Всъщност вие за какво се разделихте?

# 374
  • Мнения: 3 746
Въпроса е защо са се събрали с мъжа й.

Общи условия

Активация на акаунт