Изневяра

  • 24 852
  • 394
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: X
Не знам дали продължава. Държи се по-любящо от преди, тъй че предполагам е имало нещо все. Ние се караме от време на време, но просто ме обиди много жестоко пред майка ми и то беше поредно неуважение и грубост и преля чашата. Събрахме се заради детето. Исках да му дам шанс, защото иначе не живеем зле. Финансово съм независима и не ме притеснява раздяла от тази гледна точка.
Не знам какво искам, не искам да бъда егоистка специално заради детето, че е малко. Просто се почувствах много добре, и то не толкова заради секса, защото аз и с мъжа ми си правя хубав секс, ами заради емоцията и разговора. С мъжа ми спим отделно от 4 години, а сега спах прегърната и... не знам...

# 376
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 188
Ами донякъде нормално. Ти реално нямаш мъж. Ако всичко беше наред, нямаше да гледаш настрани... най-вероятно.  Има изключения разбира се.

# 377
  • Мнения: 1 549
Кажи на гаджето за мъжът ти и виж как ще реагира. Защо не спите заедно с мъжът ти. Общи теми на разговор имате ли

# 378
  • Мнения: 2 224
И аз съм за откриване на картите пред гаджето.
Пък ако той иска да се съберете дори и с дете, какво ще правиш?
Би ли напуснала мъжа си?

Има вариант 2 - споделяш на мъжа, че ти липсва любов и топлина и се опитвате да оправите положението.

# 379
  • Мнения: X
Почнахме да спим разделени, когато се роди детето и така си и остана. Имаме теми за разговор, в добри отношения сме по принцип. То гаджето не е точно гадже, не сме дефинирали отношенията си още и не искам да влизам директно в някакви задушевни теми. Не знам какво бих направила ако иска по-сериозни отношения, то е и малко трудно - живеем в различни градове. Сякаш не ми се иска да изпусна питомното, за да гоня дивото. Ако не беше детето, щях да се разделя с мъжа ми, но сега не е като да мисля само за себе си.

# 380
  • Мнения: 7 552
Затова се откъсни от този и се опитай да възродиш страстта и чувствата в семейството си. Не се иска, толкова много, просто трябва да проявиш здрав разум.

# 381
  • ES
  • Мнения: 2 172
Понякога една изневяра помага да видиш стойностния човек в къщи, с който покрай битовизмите сте загубили тръпката. Страстта от новия я прехвърли върху мъжа си

# 382
  • Мнения: 46 631
Понякога една изневяра помага да видиш стойностния човек в къщи, с който покрай битовизмите сте загубили тръпката. Страстта от новия я прехвърли върху мъжа си
Някои прехвърлят и чуждо дете, разни "приятни" болести, ако любовникът е по-напорист и насилие/тормоз в/у двойката (във входа на офиса ни един юнак разлепи голи снимки на една съседка, причакваше я и т.н.). Въобще все "хубави" неща.

Ако двойката не е минала границата на отношеннията, след които няма връщане на привличането, могат да насочат усилията си един към другм преди да е станало късно. Търсенето на трети да им решава проблемите е рисково и много по-вероятно да донесе нови, не да реши старите.

Пък ако вече не се искат, чао и да си спят с когото искат.

# 383
  • Мнения: 1 912
Понякога една изневяра помага да видиш стойностния човек в къщи, с който покрай битовизмите сте загубили тръпката. Страстта от новия я прехвърли върху мъжа си
Винаги ми е било чудно това как става. Според мен това действа винаги в негативен план - започваш да сравняваш нова тръпка и разпалена страст с изгаснал огън. Безпроблемна, перфектна секс връзка с нещо старо, познато, ясно като бял ден, с всичките разочарования и негативи. Сравнението не е обективно.
Изневярата трябва да е с някакъв страшен боклук или импотент, че да си възвърнеш търпката към мъжа си.

# 384
  • Мнения: 12 933
Почнахме да спим разделени, когато се роди детето и така си и остана. Имаме теми за разговор, в добри отношения сме по принцип. То гаджето не е точно гадже, не сме дефинирали отношенията си още и не искам да влизам директно в някакви задушевни теми. Не знам какво бих направила ако иска по-сериозни отношения, то е и малко трудно - живеем в различни градове. Сякаш не ми се иска да изпусна питомното, за да гоня дивото. Ако не беше детето, щях да се разделя с мъжа ми, но сега не е като да мисля само за себе си.
Питомното в случая е мъжът ти, така ли? И той не е за изпускане?
Ако смяташ, че е така, дали ще можете да си възкресите някакви отношения? Ще можете ли да разговаряте задушевно, да спите заедно, да се прегръщате?
По-рано имали ли сте такива отношения, които сега да реновирате?

# 385
  • Мнения: 336
Понякога една изневяра помага да видиш стойностния човек в къщи, с който покрай битовизмите сте загубили тръпката. Страстта от новия я прехвърли върху мъжа си
Някои прехвърлят и чуждо дете, разни "приятни" болести, ако любовникът е по-напорист и насилие/тормоз в/у двойката (във входа на офиса ни един юнак разлепи голи снимки на една съседка, причакваше я и т.н.). Въобще все "хубави" неща.

Ако двойката не е минала границата на отношеннията, след които няма връщане на привличането, могат да насочат усилията си един към другм преди да е станало късно. Търсенето на трети да им решава проблемите е рисково и много по-вероятно да донесе нови, не да реши старите.

Пък ако вече не се искат, чао и да си спят с когото искат.

То пък коя ще е тази, която ще го прави с някакъв без контрацептив. Адски безотговорно. А относно голите снимки да е внимавала. Аз имам едно доста голямо клипче, но си е само за мен. И партньорът не го е поискал и дума дори не е отворил за него. Въпреки, че вече все по-рядко се виждаме с него.

# 386
  • Мнения: 46 631
За доста болести презервативът не е пречка.
А ако любовницата иска да забременее, една дупчица в него и бебето става "случайно".

А относно голите снимки да е внимавала. Аз имам едно доста голямо клипче, но си е само за мен. И партньорът не го е поискал и дума дори не е отворил за него. Въпреки, че вече все по-рядко се виждаме с него.
Стоп кадър от тайно видео, не е заела, че е записана. Познавала е човека от детството им, имали са отношения в 20-те си години, после пътищата им са се разделили. Всичко е било нормално тогава, никога не е очаквала подобни действия.
Така че риск винаги има, дори да прегрешиш с човек, когото си мислиш, че познаваш добре.

# 387
  • Мнения: 336
За да направиш стоп кадър от тайно видео е много трудно. Трудно е да направиш видеото. Защото трябва да имаш поне 3 камери с различен ракурс. А чак такава конспирация едва ли. И много обичам такива с дълги познанства. Видеото, което правихме и се старахме да сме пред камера стана изключително трудно. Хем знаехме и двамата.
А за кои болести не е пречка? И щом любовницата иска бебе, защо тогава ще го заразява и да рискува плода? Което е още по-безотговорно.

# 388
  • Мнения: 46 631
С телефон е правено видеото, не е трудно. Не е от акта, а събличането, беше права. И със сигурност не е знаела, знам го от него, постара се да запознае всеки, когото срещне, с подробности. Грозна история.

А за кои болести не е пречка? И щом любовницата иска бебе, защо тогава ще го заразява и да рискува плода? Което е още по-безотговорно.
Изредих възможните рискове, не казвам, че всичко върви в комплект Simple Smile За болестите, например генитален херпес, HPV, сифилис...

Последна редакция: вт, 15 авг 2023, 00:45 от Не се сърди, човече

# 389
  • ES
  • Мнения: 2 172
Понякога една изневяра помага да видиш стойностния човек в къщи, с който покрай битовизмите сте загубили тръпката. Страстта от новия я прехвърли върху мъжа си
Някои прехвърлят и чуждо дете, разни "приятни" болести, ако любовникът е по-напорист и насилие/тормоз в/у двойката (във входа на офиса ни един юнак разлепи голи снимки на една съседка, причакваше я и т.н.). Въобще все "хубави" неща.

Ако двойката не е минала границата на отношеннията, след които няма връщане на привличането, могат да насочат усилията си един към другм преди да е станало късно. Търсенето на трети да им решава проблемите е рисково и много по-вероятно да донесе нови, не да реши старите.

Пък ако вече не се искат, чао и да си спят с когото искат.
Ако темата беше "Да изневеря ли?", този отговор е адекватен и може да накара авторката да не го прави. Но темата е друга, изневярата е факт. Макар, че според мен това не е класическата изневяра, защото връзката с втория мъж е почнала в момент, в който двойката са били разделени.
Изневярата щом се е случила, значи има някаква причина и най-вече липса. И изневярата, извинявам се за тавтологията, е лакмуса за тази липса. Каква е и до колко е преодолима.
Някой беше писал как един изгаснал огън може да се сравни с друг буен. Ами изневярата понякога е само на ниво секс, а ние жените, знаем, че това не ни е достатъчно, търси и емоционалното такова. Като се даде сметка, че повече от добър секс не може да ти даде другия, оценяш всичко това, което си имаш в къщи и което за да почне да функционира му трябва едни рестарт.
Иначе това, че има двойки, за които изневярата е ненужна е чудесен факт. Дай боже всекиму!

Общи условия

Активация на акаунт